icon
Yükleniyor..
Trabzon
KEŞFET

Trabzon Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Trabzon Bölgesini Keşfet

Konaklama

Trabzon Otelleri

Restoran

Trabzon Restoranları

Müze

Trabzon Müzeleri

Etkinlik

Trabzon Etkinlikleri

TREND

Trabzon Oteller

Aydeniz Hotel

4.3

Aydeniz Hotel

 • (7 Yorum)

Otel

Aydeniz Hotel, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Aydeniz Hotel, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Huzur Otel

4.1

Huzur Otel

 • (12 Yorum)

Otel

Huzur Otel , Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Huzur Otel , Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Ahsen Hotel

4.0

Ahsen Hotel

 • (8 Yorum)

Otel

Ahsen Hotel, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Ahsen Hotel, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Great Uzungöl Apartments

4.7

Great Uzungöl Apartments

 • (11 Yorum)

Apart

Great UzungÖl Apartments otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Great UzungÖl Apartmentsoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Solaklı Motel

5.0

Solaklı Motel

 • (10 Yorum)

Otel

Solaklı Motel , Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Solaklı Motel , Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Uzungol Sah Hotel

2.0

Uzungol Sah Hotel

 • (5 Yorum)

Otel

Uzungol Sah Hotel , Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Uzungol Sah Hotel , Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Sirin Motel

3.7

Sirin Motel

 • (7 Yorum)

Otel

Sirin Motel Özel Konukevi, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Sirin Motel Özel Konukevi, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Yesilkiyi Suite Hotel

4.5

Yesilkiyi Suite Hotel

 • (6 Yorum)

Otel

Yesilkiyi Suite Hotel Özel Konukevi, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Yesilkiyi Suite Hotel Özel Konukevi, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Dana Gulf Otel

4.6

Dana Gulf Otel

 • (9 Yorum)

Otel

Dana Gulf Otel, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Dana Gulf Otel, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Q Anadolu Turizm Apart

3.6

Q Anadolu Turizm Apart

 • (5 Yorum)

Apart

Q Anadolu Turizm Apart Daire, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Q Anadolu Turizm Apart Daire, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Gül Pansiyon Villa

4.3

Gül Pansiyon Villa

 • (8 Yorum)

Apart

Gül Pansiyon Villa, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir Türkçe stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Gül Pansiyon Villa, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Sahin Apart

3.0

Sahin Apart

 • (4 Yorum)

Apart

Sahin Apart Daire, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Sahin Apart Daire, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Uzungol Cicek Apart

4.3

Uzungol Cicek Apart

 • (8 Yorum)

Apart

Uzungol Cicek Apart Daire, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir Türkçe, Arapça stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Uzungol Cicek Apart Daire, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Zem Zem Suite 3+1 Apartments

2.3

Zem Zem Suite 3+1 Apartments

 • (4 Yorum)

Apart

Zem Zem Suite 3+1 Apartments Daire, Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Zem Zem Suite 3+1 Apartments Daire, Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Zemzem Apart Aparthotel

4.0

Zemzem Apart Aparthotel

 • (6 Yorum)

Apart

Zemzem Apart Aparthotel , Uzungöl otel Uzungol'da bulunan bir stili oteldir. Uzungol'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Zemzem Apart Aparthotel , Uzungöloteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Karadeniz Bölgesi'nin Samsun'dan sonra en büyük 2. şehri olarak popülerleşmiş olan Trabzon, içerisinde bulunan ticaret yolu ve liman şehri olması sebebiyle oldukça önemli bir yere sahiptir. Karadeniz'in geçit vermeyen dağları sebebiyle dek yoğun göç vermiş olan Trabzon, günümüzde turistik olarak en dikkat çeken şehirlerden biridir.

Trabzon Otelleri: Karadeniz'in en çok turist çeken şehirlerinden biri olan Trabzon'da konaklama ve tatil alternatifleri oldukça fazladır. Doğa ile bütünleşme deneyimi yaşayabilmenizi mümkün hale getiren Trabzon otelleri, pek çok farklı konsept ile hizmet vermektedir.
Trabzon şehri, kültürü, yemekleri ve dört farklı dine ait ibadethaneleriyle ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Trabzon'un en popüler turizm destinasyonunda yer alan Uzun göl, doğa ile iç içe olma fırsatı sunarken, Karadeniz mutfağından sunduğu esintiler ise gezinizi unutulmaz hale getirmektedir. Trabzon otellerinde yapacağınız konaklama, Karadeniz köyünün en güzel şekilde yaşamanızı mümkün hale getirmektedir. Bu eşsiz doğal ortamda kendinizi dinleyebilir, yürüyüş yapabilir ve spor gruplarına katılabilirsiniz.

Trabzon Restoranları :Trabzon, Karadeniz'in en popüler şehirlerinden biridir. Doğal güzelliğinin yanı sıra eşsiz mutfağı sebebiyle de her geçen gün daha popüler hale gelen Trabzon'da farklı lezzetleri tadabileceğiniz çeşitli restoranlar bulunmaktadır. Kendine ait yöresel pek çok farklı lezzeti bulunan Trabzon şehrinde bulunan Trabzon restoranları müşterilerine keyifli bir deneyim yaşayabilmeleri adına pek çok farklı hizmet sunmaktadır. Karadeniz'in en güzel lezzetlerini sunabileceğiniz bu restoranlarda eşsiz bir deneyim yaşayabilir ve Trabzon gezinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Trabzon Müzeleri: Tarihi dokusu, benzersiz yeşil görüntüsü ve yapılabilecek pek çok farklı aktivitesiyle Trabzon keyifli bir gezi yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında gelmektedir. Karadeniz'in en gözde şehri olarak anılmakta olan Trabzon, her mevsim hem yerli hem de yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu şehre yapılan geziler arasında muhakkak görülmesi gereken yerlerin arasında ise Trabzon müzeleri gelir.
Şehirde bulunan müzelerde etnografik veya arkeolojik pek çok farklı eserlere rastlamak mümkündür. Trabzon geziniz esnasında gezmeniz gereken yerlerin arasında müzelere ekleyerek hem yapıları görebilir hem de içerisindeki koleksiyonların sizleri tarihi bir yolculuğa çıkarmasına izin verebilirsiniz.

Trabzon Etkinlikleri: Trabzon doğasının güzelliği ve lezzetlerinin yanı sıra yapılacak pek çok farklı aktivite olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilen bir şehir haline gelmiştir. Gezilecek pek çok farklı yerin yanı sıra şehrin farklı dönemlerinde yapılmakta olan etkinliklere katılabilir ve böylelikle Karadeniz gezinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.
Yöresel etkinliklerin yanı sıra çeşitli konserler ve tiyatrolar açısından da oldukça başarılı organizasyonlar gerçekleştiren Trabzon şehri hem yaz hem de kış aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Kalabalık turist kafileleri ile birlikte keyifli etkinliklere katılabilir ve böylelikle Karadeniz gezinizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Trabzon etkinlikleri şehrin pek çok farklı yerinde gerçekleşmektedir. Bu sayede etkinliklerin yanı sıra doğanın güzelliği ile baş başa kalabilir ve temiz havanın tadını çıkartabilirsiniz.

Trabzon Gezilecek Yerler: Trabzon'un hangi bölgesini ziyaret edeceğinizi merak ediyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey, bölgede ziyaret etmeyi planladığınız iki yerin en az iki ilçe kadar uzak olduğudur. Bölgedeki yaylalar ve müzeler genellikle şehrin çeşitli yerlerinde bulunur. Örneğin Sümela Manastırı'nı gezdikten sonra Uzungöl'e ulaşmak en az 2-3 saat sürebilir. Bu nedenle, bir konaklama sırası oluşturmak çok daha faydalı olacaktır.

- Uzungöl:1625 hektarlık ülke 1989 yılında tabiat parkı ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Trabzon, Çaykara bölgesinin doğası ziyaretiniz esnasında sizi büyüleyecektir. Vakit kaybetmeden bölgeyi ziyaret etmenin yollarını bulabilir ve deneyiminize benzersiz bir şekilde devam edebilirsiniz. Yaylaya gezi ve yürüyüşlere katılım, bölgedeki en popüler organizasyonlardan biridir.
- Altındere Vadisi Milli Parkı: Rum Ortodoks manastırı ve kilisesi olarak inşa edilen bölge MS 386 yılında faaliyete geçmiştir. Sadece Trabzon'un değil, Karadeniz'in de en büyük simgelerinden biri olan Sümela, konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.
- Trabzon Kalesi: Yapıldığı günden bu yana şehrin en önemli savunma merkezlerinden biri olarak hizmet veren kale, Eski Bizans temelleri üzerine inşa edilmiştir. Bugün hala muhteşem bir yapı olarak ayakta duran kale, Trabzon gezilecek yerler arasında gelmektedir. Bölgenin ruhunu ve yapısını baştan sona yansıtan en önemli yapılardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Trabzon
 3. Trabzon Gezilecek Yerler
 4. Trabzon Otelleri
 5. Trabzon Restoranları
 6. Trabzon Müzeleri
 7. Trabzon Etkinlikler