icon
Yükleniyor..
Zonguldak
KEŞFET

Zonguldak Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Zonguldak Bölgesini Keşfet

Konaklama

Zonguldak Otelleri

Restoran

Zonguldak Restoranları

Müze

Zonguldak Müzeleri

Etkinlik

Zonguldak Etkinlikleri

TREND

Zonguldak Oteller

Otel Yeşil

3.3

Otel Yeşil

 • (14 Yorum)

Otel

Otel Yeşil hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Otel Yeşil Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Özkul Otel

3.6

Özkul Otel

 • (11 Yorum)

Otel

Özkul Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Özkul Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yedigöller Aile Pansiyonu Villa

4.7

Yedigöller Aile Pansiyonu Villa

 • (7 Yorum)

Apart

Yedigöller Aile Pansiyonu Villa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yedigöller Aile Pansiyonu Villa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Deniz Otel

4.8

Deniz Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Deniz Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Deniz Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Karpet Otel

3.8

Karpet Otel

 • (8 Yorum)

Otel

Karpet Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Karpet Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hotel Ay

3.7

Hotel Ay

 • (9 Yorum)

Otel

Hotel Ay hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hotel Ay Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Otel Hayri Bey

4.4

Otel Hayri Bey

 • (10 Yorum)

Otel

Otel Hayri Bey hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Otel Hayri Bey Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Crenides Hotel

3.0

Crenides Hotel

 • (6 Yorum)

Otel

Crenides Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Crenides Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yedi Göller Pansiyon

4.6

Yedi Göller Pansiyon

 • (7 Yorum)

Otel

Yedi Göller Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yedi Göller Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Uniyurt

4.5

Uniyurt

 • (8 Yorum)

Otel

Uniyurt hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Uniyurt Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Etaş Otel

4.2

Etaş Otel

 • (11 Yorum)

Otel

Etaş Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Etaş Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Otel Emek

3.8

Otel Emek

 • (13 Yorum)

Otel

Otel Emek hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Otel Emek Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kent Otel

4.0

Kent Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Kent Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kent Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hisar Pansiyon

Hisar Pansiyon

 • (0 Yorum)

Otel

Hisar Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hisar Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Emniyet Otel

3.6

Emniyet Otel

 • (13 Yorum)

Otel

Emniyet Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Emniyet Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Zonguldak, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan bir liman kentidir. 2019 Yılı verilerine göre nüfusu 596.053’dir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Fakat son dönemlerde gelirini tek yön olan taşkömüründen kazanması sebebiyle şehir her geçen gün gerilemektedir. 1995 yılında Karabük’ün il olması sebebiyle sanayi yönünden geri düşmesi şehirden dışarı göçü hızlandırmıştır. Şu anda halen aşırı oranda göç vermektedir.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Zonguldak
 3. Zonguldak Gezilecek Yerler
 4. Zonguldak Otelleri
 5. Zonguldak Restoranları
 6. Zonguldak Müzeleri
 7. Zonguldak Etkinlikler