Aynur Doğan Konseri İzmir

3.3571428571429 (14 Yorum)

Uluslararası Dünya Müzik Fuarı Womex 2021 Sanatçı Ödülü'nü kazanan Aynur Doğan, yoğun istek üzerine mayıs ayında Türkiye turnesi ile sevenleriyle buluşuyor...

Aynur Doğan Kimdir ?

Aynur Doğan (d. 1 Mart 1975; Çemişgezek, Tunceli), Türkiye Kürdü şarkıcı ve söz yazarı. Halk müziği şarkıları seslendirir. Özelikle Kürtçe müziğin, Türkiye'de ve dünyada en çok tanınan isimlerinin arasında yer almaktadır.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve SMS olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Mekan uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Güvenlik nedeniyle; açık sigara paketi, kesici alet, biber gazı vb. içeri alınmamaktadır.
 • 6 yaş sınırı vardır. 
Daha fazla göster

Aynur Doğan Konseri İzmir Kredi Kartı
Aynur Doğan Konseri İzmir Sigara İçilmez
Aynur Doğan Konseri İzmir Park Yeri
Aynur Doğan Konseri İzmir Rezervasyon
+(1)

Fiyatlar


Konum

Akdeniz, Fuar Alanı, 35210 Konak/İzmir, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.3571428571429 Puan

 • avatar

  Sevda S

  Tolgshow'a geldim mükemmeldi ona laf yok. Ancak mekan olarak koltuklar aşırı rahatsız 2 saatlik gösteride sırt ağrısından ölünür ve birbirine o kadar yakın ki yanınızdakiyle kolunuz değe değe oturuyorsunuz. Oyun başlamadan bekleme yerinde 2 liralık suyun 5 liraya satılması da ayrı bir fiyasko. Bu yüzden de milletin alacağı varsa da almıyor, illa bir fırsatçılık yapacağız (!) Yerleri gösteren öğrenciler baştan söylemeyip yardımlarının sonunda para istiyor. Bunun yerine gelen seyirciye en baştan söylenilmeli.

 • avatar

  Zeynep GÜVEN

  Büyüklüğü güzel ve açık hava olması yazları çok hoş oluyor. Konser, tiyatro her etkinliği eğlencelidir. Severek gittiğim bir yer. Üstelik ulaşım olarak da konumu çok avantajlı. Etkinlik öncesi yürüyüş yapılabilir, gezilebilir. Şehrin ortasında doğayla iç içe ❤️????

 • avatar

  Gamze KORKMAZ

  Gayet iyi, havadar ancak C koltuklarda ne yazık ki demir engeli var. Sahne demirlerin arkasında kalıyor. Düzen daha iyi olabilirdi.

 • avatar

  Sabahattin Tülek

  Güzel bir konser alanı Ancak sahnenin konumu ve bu konuma göre koltukların sınıflandırması akıllara zarar. İnsanlara sahnedeki sanatçıyı hiç goremeyecekleri alanlardan bilet satmaları gerçekten aldatmaya giriyor.

 • avatar

  UĞUR GÜLER

  Pentagram kınserşne gşttim süperdi

 • avatar

  Kazım Oğuz

  14.06.2022 tarihinde 10 yaşındaki oğlumun çok istediği Çok güzel hareketler bunlar 2 programı için 3 kişilik bilet aldım. Ben %78 engelli bir bireyim. O programa gittik. Oturduğum koltuğa ulaşmam 45 dak. sürdü. Engelli bireylerin hayatını kolaylaştıracak ufacık bir dokunuş dahi yoktu.

 • avatar

  Erkan ÇOBAN

  Yıllar öncesinde bu tiyatroda Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare'sinin tüm gösterilerini, İlhan İrem Konserini , Spirit Of The Dance gösterisini vb benzer gösterileri büyük bir zevkle izledim. Hepsi de güzeldi , muhteşemdi...

 • avatar

  Ahmet Yalvaç

  Güzel bir platform ancak üst katlarda 1. Sıradaki oturma alanları çok alçak tasarlanmış yerde oturuyor gibisiniz,bel rahatsızlığınız var ise size zararı olabilir.Bunun haricinde izmir için mükemmel bir kazanım, otopark olması ayrıca güzel

 • avatar

  Necla Arıcı

  Keşke denetleme ve kurallar dikkat edilseydi. Tütün ürünleri yasak olmasına rağmen duyarsızca tüketilmese ve ceza yazılsaydı. Mutlaka denetleme yapılmalı.

 • avatar

  ceylan taşbaşlı

  İzmir'in en önemli açıkhava tiyatrosu ama ses düzeni berbat, cızır cızır. Konuşmayı geçtim şarkıları bile anlayamıyorsunuz. Bir koltuk yapmışlar resmen böbrek deler. Bari sırt yapmasaydınız. Ucuz plastiği de cabası. 5. Kategori için 200 küsür lira para verip birde bu eziyetlere katlanıyorsunuz. İzmir'e ve İzmir fuarına hiç yakışmıyor.

 • İzmir Atatürk açık hava tiyatrosu, 4-5 kez gitmisimdir. Sahnenin sağ ve sol yanından sanatçıyı görmek imkansız eğer ses sistemini de o yönde hoparlör konmamissa müzik az geliyor ve sözler anlaşılmıyor,. Onun dışında İzmir Kültürpark içinde ulaşım kolay . Alsancak da zaman geçirip konsere gidilebilir.

 • Çok hoş bir yer ışık ve ses sistemi çok iyi sadece konser güvenlikleri kendilerini Allah zannetmese daha iyi olacak insanları bi dövmedikleri kaldı, bir kaç kişiyi halkın bir kesmini nefret ve şiddete sürüklemekten dava etmekten kaçınmam aynı yaşadığım hadiseyi tekrar yaşarsam

 • avatar

  Hasan Avci

  A1-B1 A7-B7 den bilet alip paranizi çöpe atmayın. Neredeyse hiç sahne gözükmüyor. C sirasinin ön sıraları da koruma demirlerine denk geliyor oralardan bilet almayın. En güzel görüş açısı B-3-4-5.

 • avatar

  Mehmet Güler

  İskele üstünde üç tarafınız denizle çevrili, hafif poyraz rüzgarı eşliğinde, taze balık, çeşitli mezeler, yeterli aydınlatma, ortama uygun müzik, muhteşem bir servis, hele bir de dolunaya denk gelirseniz, gece rüya bile görmeye gerek kalmayacak, rüya da gibi bir akşam yemeği geçirmiş olacaksınız.


Çalışma Saatleri

Tarih 18 Mayıs 2022
Saat 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar