Çağan Şengül Konseri Antalya

1.6666666666667 (9 Yorum)

‘Mesafe’, ‘Papatya’, ‘Bir Deli Hasret’ ve ‘Kırlangıç’ gibi şarkıları milyonlar tarafından bilinen Çağan Şengül, şarkılarını hayranlarıyla söylüyor. Çağan Şengül sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 24 Mayıs 2022 Salı günü saat 21:00' da Holly Stone Performance Hall Antalya / Antalya' da gerçekleşecek konser için hemen yerinizi ayırın. 

Çağan Şengül Kimdir ?

Söz yazarı, besteci ve müzisyen Çağan Şengün 12 Kasım 1996 doğumlu. 14 yaşındayken babasının aldığı gitarın etkisi ile müziğe başladı. Edebiyat alanında George Orwell ve Nazım Hikmet'ten etkilendiğini ifade eden Şengül, Yasir Mit ile birlikte konserler veriyor.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
 • Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Daha fazla göster

Çağan Şengül Konseri Antalya Ücretsiz Wifi
Çağan Şengül Konseri Antalya Kredi Kartı
Çağan Şengül Konseri Antalya Sigara İçilmez
Çağan Şengül Konseri Antalya Park Yeri
+(2)

Fiyatlar


Konum

Selçuk Mah, Selçuk, Uzun Çarşı Sk. No:42, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.6666666666667 Puan

 • avatar

  Yasir Özkesici

  Konsere gittik gayet güzeldi eğlendik ancak konser sonrası after parti için yan tarafa geçtiğimiz yerde kapalı olduğunu fark etmeyip sigara yaktım ve bunun üstüne kısa boylu kaslı adamı biri göğsüme eliyle hafifçe vurup elimdeki sigarayı aldı. Ben de bunun hoş olmadığını yan tarafta sigara içildiği için burada da yaktığımı söyledim, bunu üzerine uzun boylu genç arkadaş bizi mekandan kovmaya çalıştı. Ben de durumu tekrar açıkladım gerildi ortam. Yani böyle güzel bir gecenin saçma sapan bir durumla tadimizi kaçırması böyle mekana yakışmadı. Efendi gibi söylense efendi gibi sigarayı söndürüp olay bitecekken değişik muhattaplarla olayı büyüttüler sadece.

 • avatar

  Bahar Ağırman

  Yıllardır geldiğim bu mekan bugün boş bir masa bulup oturdum ve garson bu masasının dolu olduğunu söyledi ama masada herhangi birşey yoktu. Ve benimle bağırarak konuştu. Sonra başkaları geldi ve net garsonun arkadaşları bizi masadan kendi arkadaşları için kaldırdı böyle saygısızlık olamaz. Bir daha ne gelirim nede tavsiye ederim !!!

 • avatar

  Ali Açıkyol

  Mekana 6 kişi 3 kız 3 erkek eğlenmeye gittik ama kapıdaki bodyguardlar bize alay eder gibi davrandılar keyiflerine göre istediklerini alıp cıkarıyorlar böyle saygısızca bir tavrı hiçbiryerde görmedim aklınız varsa kapısına bile gitmeyin sanki siz değilde onlar müşteriymiş gibi bir muameleyle karşılaşırsınız.

 • avatar

  Alparslan Düzgün

  İçerisi çok nezih , müzikler ile tam kafa dağıtmalık bir yer , kapıda ki top sakallı genç güvenlik, kafasına göre insan içeri alıyor veya almiyor . 2 kız 2 erkek arkadaşımla gittim , sıkıntı çıkardı. Mekanın kalitesine yakışmayan bir tip .

 • avatar

  Mehmet Kuruçay

  16 19 yaş arası gençlerin gidebileceği dar ses sistemi kötü garsonların yavaş fiyatların çok pahalı kapıdaki güvenliğin kendini Amerikan filmlerindeki starlar gibi hissetmesi dışında gidilecek mekan değil meyhaneye gidin masanıza oturun için ne işiniz var böyle yerlerde paranıza yazık bir yıldız bile fazla

 • avatar

  terziboy

  İnsanlara nasıl hitap edeceğini bilmeyen seviyesiz bodyguardlarınız sayesinde holly stone daha çook müşteri kaybeder ! İçeriye 8 kişilik masa ayırttık daha sonra “kız” arkadaşlarımız bizi içeri almaya geldiğinde içeriye alamıyoruz hadi uzatma hadi kardeşim deyip dövercesine bir tavır sergileyerek kendilerini ve hollystone mekanını küçük duruma düşürüyorlar haberleri yok ! İnsan gibi ne bir açıklama yapmayı ne de konuşmayı biliyorlar. Bodyguardlığı öğreteceğinize keşke konuşmayı öğretseymişsiniz.

 • avatar

  Zehra Baykal

  Y.21 numaralı masamıza bakan arkadaşınıza insanlara nasil davranması gerektiğinin eğitimini vermelisiniz gelen müşteriye "kopek" azarlar gibi davranamaz sanırım herkes alkollü die kimseyi insan yerine koymuyorlar tek amaç hesabi almak sanırım ama hesabı almak için de müşteriye gerek var değilmi çalışanlarımız bu kdr kaba ve duyarsızlık içerisinde olduğu sürece bu biraz zor sanırım neyse uzun lafın kısası organize eksikliklerinin var çok fazla ve ise alacağınız personelleri nezaket v.b oryantasyon eğitimi vermelisiniz "gelen müşteriye neden geldin Allahını cezası " dercesine muamele edilmeli. Bunun için tek yıldız veriyorum onu da yorum yapabilmek adına.

 • avatar

  Ender Yücel

  çok eğlenceli bi mekan içecek fiyatları çok fazla bir bira 65 bir bardak vodka enerji veya cin tonik 92 tl çok güzel sanatçılar geliyo 7/10 efsane eğlenceli dj performans günlerini kaçirmayin derim hele glasses part efsaneee paraniz varsa gidilecek bi mekan

 • avatar

  Mustafa Kara

  Müzik konusunda Kaleiçinde sayılı mekânlar dan biri. Atmosferi oldukça iyi. Bazı zamanlar da damsız almama gibi durumları söz konusu kısacası bilmeyenler için tavsiye edilir


Çalışma Saatleri

Pazar 24 Mayıs 2022
Saat 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar