Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa

2 (7 Yorum)

Dj Hakan sevilen parçalarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 21:00' da ve 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 21:00' da 6:45 KK Ankara' da gerçekleşecek etkinlik için hemen yerinizi ayırın. Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Parti unutulmaz bir gece için sizleri bekliyor.

Dj Hakan Küfündür Kimdir ?

Dj'liğine ek olarak radyo ve tv program sunuculuğu, Mc'lik ve eğlence koordinatörlüğünü ekleyen Hakan Küfündür, 2017 yılı Ağustos ayında Zeynep Sağdaş ile 'Resimdeki Gözyaşları' adlı ikinci single çalışmasını yaptı ve şarkısının aranjesiyle nostaljiyi günümüz sounduyla birleştirdi.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

•    İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
•    E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
•    Çıktı almanıza gerek yoktur.
•    Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
•    Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
•    Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
•    Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha fazla göster

Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa Ücretsiz Wifi
Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa Kredi Kartı
Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa Sigara İçilmez
Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa Park Yeri
+(1)

Fiyatlar


Konum

174. Sokak, Kavaklıdere, Tunus Cd., 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2 Puan

 • avatar

  Eray

  umarım bu değerlendirmeyi yetkili birisi görür. cumartesi günü doğum günü partimi bu mekanda yapmak istedim. hem arkadaşlarım geleceği için hem de bu mekana yıllar sonra ilk defa gideceğim için çok heyecanlıydım. 7 kız 3 erkek giriş yaptık erkeklerden 60 tl para alındı (bari damsızlardan alın o parayı yanında içecek de vermiyormuşunuz zaten) ortalıkta dolanan personeller elimizde alkol varken bile sürekli elimize bira tutuşturmaya çalışıyorlardı. güvenlik ve diğer personeller gayet kibarlardı bu arada kendilerine teşekkür ederim. girdiğimizde dj vardı ama o dj gerçekten bir cumartesi günü oraya çıkacak bir dj değildi. saçma sapan pop müzikler çalıyordu ve şarkı geçişleri vasatın altındaydı. arada güzel bir müzik açıyordu çünkü önceki açtığı müziklerden içi bayılan herkes dışarı çıkmış oluyordu ve güzel müziği duyan herkes alana geri dönmeye çalışırken kapıda bir yığılma oluyordu girene kadar o saçma sapan demet akalın, kenan doğulu müziklerine geri dönüyordu dj. zaten dışarıda para ödetiyorsunuz neden içeriye girerken her seferinde tekrar kontrol ediyorsunuz bilekteki damgayı? dj gidecek daha iyi bir dj gelecek diye beklerken bir grup geldi elektro gitar bateri bas gitar görünce yine de sevindik ama birbirinden sönük sesli iki solist ile demet akalın coverları dinlemeye devam etmeye başlayınca çoğumuzun yüzü düştü ve çıktık mekandan. güzelim mekanı tırcı amcaların uğrak noktası olan gay barlardan birisine çevirmişiniz gerçekten. eski kalitenizi korusaymışınız keşke. herhangi bir gün de gitmedik cumartesi günü gittik yani.

 • avatar

  Hüseyin Y.

  "Damsız almıyoruz" muhabbeti yapan mekanların tamamına mesafeli olduğum için kendilerine de iyi puan verebilmem mümkün değil. Zira bileti Biletix üzerinden alınan etkinliklerde bile dam sormaları çok tuhaf. O bakımdan bu mekanda konsere gidecek olan arkadaşlar önce bu durumu göz önünde bulundursunlar, ondan sonra biletlerini alsınlar. Bununla birlikte; mekanın ufak olması ve sesin konser esnasında yeterince iyi dağılamaması gürültü ve baş ağrısı yapıyor. Son olarak; fiyatlar çok ama çok yüksek. Bu yüzden insanlar konsere girmeden önce dışarıda içip öyle geliyor. Bir daha gider miyim? Hiç sanmam. Teşekkürler.

 • avatar

  Tutku Ugip

  Çok severek gittigim bir mekan olmasına rağmen çalışan kadın arkadaşlar oldukça suratsız. Takılmaya mı geliyoruz milletin suratını çekmeye mi belli değil. Yemek yemek için gittik çalışan arkadaşın uzun tırnakları tabaga yemeğe temas ediyor. Dikkat edilmeli hijyen önemli.

 • avatar

  Gezentii Smr

  Merhabalar; Mekan hoş yemekler de lezzetli patates biraz kuru çalışanlar ilgili müzik sesi çok yüksek bazen rahatsız edici olabiliyor. Karşınızdaki insanı duymak için biraz daha bağırın:) Fiyatlar da bir nebze iyi 52 TL Burger, 12 13 TL sprite

 • avatar

  Bakhar_official

  Artık 6:45 eskisi gibi değil, her zaman oraya gidiyordum ama o gün gittiğim zaman arkadaşlarla bir buçuk saat eğlendik dans ettik,bir lavaboya gideyim dedim, lavaboydan çıkınca bı baktım güvenlik geldi sizi dışarı alalım diye, nedenini sorduk, şikayet var dediler, bir çarpışma olmuş Muş ???? ama biz kimseyle muhatap olmadık, nasıl bir saçmalık bu, böyle de hayatımda ilk defa ordan kovuldum, artık bir daha gelmiyecem 6:45, kimseye ye de tavsiye etmem. ????

 • avatar

  Erdem P.

  Ses kalitesi 5 yıldız, fiziksel mekan 4 yıldız. Performans mekanı olarak seyirci alanının ortasındaki dev sütun dışında başarılı :) Kalabalık konserlerde havalandırma biraz yetersiz kalabiliyor. Son gittiğimde özellikle seslerin berraklığı, enstrümanların ve vokalin ses dengesini çok beğendim. Bangır bangır olmadan da konser olabiliyormuş dedirtti.

 • avatar

  Muhammet seymen

  1 kere hafta içi tek geldim aldılar. Erkek kuzenle geldik cocukta ufak eli yüzü düzgün tıp öğrencisi. Neymiş damsız almiolarmis lagbagli tavırlar güvenlikten özellikle yaşlı güvenlik kapıdaki. Nasıl tutuyorlar bu kaba insanları orada anlamıyorum. Daha önce geldim hafta içi aldınız dedim yalancı çıkardılar beni. Sokakta selam veremeyeceginiz mafyatik güvenlikler ilgisiz ve gereksiz bı mekan.daha önce gittiğimde ses sistemini beğenmemiştim. Bagzi sevdiğim sanatçılar çıkıyor diye 2. Kez bı hata yaptım daha da gitmem. Gidilmemesi gereken boş bı mekan.


Çalışma Saatleri

Pazar 20 Mayıs 2022
Saat 21:00
Saat 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar