Gülşen Konseri İzmir

2.5 (6 Yorum)

Türk Pop Müziği'nin hitler kraliçesi Gülşen, hem sesi hem de sahne performansıyla dinleyicilerini mest ediyor. 1996 yılındaki ilk albümüyle sektöre giriş yapan Gülşen, geçmişten günümüze gelen şarkılarıyla keyifli bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Gülşen, 'Be Adam', 'Bangır Bangır' ve 'Dillere Düşeceğiz Seninle' şarkılarıyla hayran kitlesini genişletti. 

Gülşen konseri 20 Mayıs 2022 cuma günü saat 21:00'da SoldOut Performance Hall / İzmir 'da gerçekleşecektir.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
 • Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Daha fazla göster

Gülşen Konseri İzmir Ücretsiz Wifi
Gülşen Konseri İzmir Kredi Kartı
Gülşen Konseri İzmir Sigara İçilmez
Gülşen Konseri İzmir Park Yeri
+(2)

Fiyatlar


Konum

Mavişehir mah. Caher dudayev blv. A apt. No:40, Mavişehir, D:304, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.5 Puan

 • Selda Bağcan konseri sonrası , Sonunda ortaya küçük masa koyma inceliği düşünülmüş. Tamam centilmen olarak hanımefendilerinin çantalarını taşımak bir zevk ama konser boyunca değil ???? Masaları çok sevdim.. Ses sistemi bence çok iyi bir tık eko tonunda iyileştirme olabilir ama onuda benim absolut kulak hassasiyetime verin rica ederim.. Ama asıl söylemek istediğim ; Yaaa en ön tarafta fazla bilet parası verip yer alan arkadaşlar ! Sahnede ki insanlar sizin şunu da söyle bunu da söyle diyeceğiniz insanlar değil. Sahne adabı olarak bir repertuar ve rezonans akışı var. Hepsini geçtim sahnede yılların sanatçıları onuda geçtim kültürel bir değer Selda Bağcan var.. Nasıl bir cüret bu şu şarkıyı oku diye kadının akışını bozmak. Bence bu bir kabalık , ve rica ederim fazla bilet parası vererek sahip olduğunuz öncelik saygısızlık yapmanıza cesaret vermemeli.. Tabi konser heyecanı ile kendinizi tutamamaya bilirsiniz bununda anlarım ama bunun bir sahne terbiyesi olduğunu unutmamanızı rica ediyorum sadece.. ????????????

 • Umarım işletmecisi veya mekan sahibi burayı okuyordur. Mekan beklediğimden küçük. Bilet fiyatı mekana göre iyi. Havalandırması da iyi. Balkonu var sigara orada içiliyor. Bira fiyatını böyle bir mekana göre yüksek buldum. Ayrıca Tuborg malt ve sol dışında hiç bira kalmamıştı. Hayatımda ilk defa böyle bir saçmalık ile karşılaşıyorum. Zaten bomonti grubu bira satışı yok hep Tuborg grubu onlardan da ellerinde pek yok. Ses kalitesi de çok iyi değil sanatçının sesi zor anlaşılıyor. O kadar para verip böyle bir hizmet almak istemem. Mecbur kalmadıkça gitmem. Eve yakın olunca arkadaşlarla gittik memnun kalmadım açıkçası.

 • avatar

  emel tokuyan

  Bir yıldızı bile hak etmeyen bir mekan. Yarım saat dışarıda bekletip içeri aldılar. 21.00'de başlaması gereken konser 22.20 de başladı, on dakika ara yarım saat oldu . Bir daha kesinlikle gitmem ve kimseye önermem. Balkondan gelen yoğun sigara kokusu, pis wc den gelen koku üstüne basların ayarsız yüksekliği, tıklım tıklım insan....pişmanlık, yorgunluk ....

 • avatar

  bj Dogan

  28 Mayıs selami şahin konserine gittim.mekani müziğin geldiği yer diye aradım ve bayağı sürdü ne afiş ne tabela hiç bir şey yok. Mekana girdik ayakta herkes.yahu selami şahin dinlemeye geldik.. içerisi tıklım tıklım olduğundan ilerlemek mümkün değil.nerede dursam güvenlik yolu açın diye uzaklaştırdı bizi. Ekrandan selami izledik zinhar canlı görmek mümkün değil.

 • avatar

  Miray Türksoy

  Bugün Gökhan Türkmen 21:00 konseri için saat 20:15 te mekana gittik uzun bir sıra vardı 20:45 te içeri almaya başladılar. Sanatçı saat 22:15 te çıktı 2 saat boyunca ayakta bekledik. Bilet üzerinde yazan saatle sanatçının çıkma saati arasinda 1,5 saat var ben böyle bir sistem görmedim.Bidaha da gitmeyi düşünmüyorum. Madem sanatçı o saatlerde çıkıyor ona göre ön bilgilendirme yapılmalı.

 • avatar

  Emre D

  15.06.2022 tarihinde Malt konseri için ilk defa gittim. İçeride sigara içilmemesi güzel. Havalandırması çok iyi. Ancak aynı şeyleri ses sistemi ve alkol fiyatları için söyleyemeyeceğim. Bas yoğunluğu had safhada. Arada kulak tırmalayan, rahatsız edici patlamalar oldu. Mekan fazla büyük değil ama ses için bu bir bahane olmamalı. Bira 90 TL, yüksek alkollülerin kadehi 120 TL, şişe 2000 TL. Evet hiper enflasyon içerisindeyiz ama fiyatlar da normal değil. Bu fiyat politikasının satışları düşürüp uzun vadede zarara sokacağını düşünüyorum. Ek olarak, mekan içindeki elemanlar kalabalığın arasında sürekli geziyor. Bu bir yandan güvenlik için iyi bir şey olsa da, uzun boylu bir arkadaşın sürekli, ama sürekli önümüzden geçip durması ve görüşümüzü kısıtlaması rahatsızlık verdi. Sahneyi mi takip edelim yoksa o arkadaşı mı takip edelim, bilemedik. Uzaktan gözlemle bu iş daha rahat halledilebilir. Düzeltilmeyecek sorun yok. Ancak öncelikli olarak ses sisteminin elden geçirilmesi şart. Karşıyaka için, uzun yıllar boyunca önemli mekanlarından biri olarak kalmanız dileğiyle.


Çalışma Saatleri

Tarih 20 Mayıs 2022
Saat 21:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar