icon
Yükleniyor..

İnti-İllimani - İstanbul Konseri

 • (19 Yorum)

Etkinlik

3.5

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

İnti-İllimani - İstanbul Konseri KüçükÇiftlik Park / İstanbul' da 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 19.00 'da gerçekleşecektir.

Şili’li muhalif müzik grubu “Inti Illimani Historico”, özellikle And Dağları'nda yaşayan yerli halkların müziklerinden, çalgılarından doyasıya faydalanan Sound’u ile bu halkların neredeyse nefes alması gibidir.

Grubun hemen hemen tüm şarkıları And Dağları kökenlidir. Çeşitli Pan-Kavalları, çok farklı Bambu Flütler, değişik vurmalılar gibi dikkat çekici enstrümanları müziklerinde yoğun olarak kullanmaktadırlar.

1967 yılında kurulan “Inti Illimani Historico”, her zaman birlikte yaşadığı yoksul halkların, emekçilerin duygularını yansıtmayı hedeflemiştir. Bu yoksul insanların aşkları, acıları, düşleri ve yaşadıkları her tür insani değişimler, anlar bu grubun şarkılarının kopmaz parçası olmuştur. Bu yüzden ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada muhalif müziğin önemli bir temsilcisi olarak tanınmış ve sevilmiştir. Ülkemizde de bazı şarkıları Türkçe sözler ile yeniden derlenmiş ve çok popüler olmuştur.

Yeni şarkı hareketinin temsilcilerinden efsane muhalif grup “Inti Illimani Historico”, yıllar sonra 3 konser için Haziran ayında Avrupa Turnesi kapsamında Türkiye’de olacak.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Bu etkinlik için 18 yaş sınırı vardır.
 • Mekan uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Güvenlik nedeniyle; açık sigara paketi, kesici alet, biber gazı vb. içeri alınmamaktadır.

Özellikler

İnti-İllimani - İstanbul KonseriÜcretsiz Wifi
İnti-İllimani - İstanbul KonseriKredi Kartı
İnti-İllimani - İstanbul KonseriSigara İçilmez
İnti-İllimani - İstanbul KonseriPark Yeri
İnti-İllimani - İstanbul KonseriRezervasyon
İnti-İllimani - İstanbul KonseriKonser

Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.5
Puanlama :


 • avatar

  @abdurrahmancengiz6804

  3 aile gittik yaklaşık 10 kişiydik çocuklarla beraber 15'i bulduk biz akşam seansına bilet aldık keyifli güzel konsepti olarak güzel yapmışlar . eğlenceli buz pateni kayma yerleri ışıklandırmalar müzik keyifli. Fiyatlara gelirsek bir bira 100 lira bir yarım ekmek sucuk 100 lira popcorn 20 lira çeşitli çeşitli ama rakamlar bu bantta gidiyor. Ama hani ışıklandırma biraz daha mı acaba fazla olmalıydı . Noel havasını yaşasaydık diye düşünmeden edemedim çocuklar eğlendi bizler de eğlendik.

 • avatar

  @yeryuzu

  Konum olarak ulaşımı kolay; vodafone Park stadının arkasında. Taksimden bile 14 dakika yürüme mesafesindedir. Mekan oldukça güzel fakat çok büyük değil. Orta büyüklükte bir alana sahip. Tuvaletler çok az olduğu için yetersiz kalıyor. Biz masaların olduğu oturma düzeni olan konsere katıldık. Lakin ayakta izlenmesi açısından da güzel bir deneyim sunacaktır. Sahnenin yüksekli fazla olduğu için konser alanının tamamında görüntüde sorun yaşanmayacaktir. Tercih edilebilir bir yer ama büyük beklentiye girmemek lazım.

 • avatar

  @ozcanozkizmaz5796

  Konum olarak ulaşımı kolay; vodafone Park stadının arkasında. Taksimden bile 14 dakika yürüme mesafesindedir. Mekan oldukça güzel fakat çok büyük değil. Orta büyüklükte bir alana sahip. Tuvaletler çok az olduğu için yetersiz kalıyor. Biz masaların olduğu oturma düzeni olan konsere katıldık. Lakin ayakta izlenmesi açısından da güzel bir deneyim sunacaktır. Sahnenin yüksekli fazla olduğu için konser alanının tamamında görüntüde sorun yaşanmayacaktir. Tercih edilebilir bir yer ama büyük beklentiye girmemek lazım.

 • avatar

  @zeynepatasever7248

  Peyk konserine gittim. Oturarak konser izlenmez, napiyorsunuz siz anlamıyorum. Iki tarafını gördüm bir bahçe tarafı, çimler öteki taraf da sahne ve beton zemin. Personeller ilgiliydi. Tuvalet temizdi. Ama oturarak izlemeyin konseri, ayıptır de sanatçıya. Zaten İrfan Alış da kaldırdı herkesi. :)

 • avatar

  @mustafaarel

  Konserler için çok keyifli, şehrin göbeğinde böyle bir alanın olması harika. Taksim meydanından 1km (15 dk) yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 • avatar

  @oguzhanbektas

  En son 23 Temmuz 2022 Maneskin konseri için alandaydım. Genel alanda önden yer tutabilmek için saatler öncesinden beklemeye başladım. Güvenlik kontrolünde, alanda da satılan aynı marka sularım ve yiyeceklerim içeri alınmadı, çöpe atıldı. Genel alanın en önündeki yerimi kaybetme korkusuyla, bırakıp su ve yiyecek almaya gidemedim. Konser sonuna kadar saatlerce aç ve susuz, perişan vaziyette beklemek zorunda kaldım. Güvenlik önlemlerini anlayabiliyorum ve hak de veriyorum. Ancak alanda aynısı satılan suyu içeri almamayı anlamlandıramıyorum. En azından, alandaki yiyecek/içecek standları görevlileri, genel alan önünde seyyar satış yapabilirlerse, mekan çok daha değerli hale gelecektir.

 • avatar

  @muhammedalierkm

  Konser alanı geniş, temiz düzenli. Yeme-içme alanları yeterli. Tuvaletler temiz, ama sayısı biraz daha arttırılsa daha güzel olur. Ses düzeneği, sahne düzeneği ışık vs güzel. Ama bu güzellikler için önce içeri girebilmesiniz. Yönetimin dışarıdaki sıra düzenine de müdahil olması gerekli. Sabah gidip akşama kadar sıra bekliyorsunuz, ayakta, aç susuz günesin altında (önlerde izleyebilmek İçin), sizden sonra gelenler önünüze geçiyor, geciriliyor

 • avatar

  @yusufnalbantogl

  Daha rezil bir organizasyon yönetimi görmedim. Ana giriş kapısında tek bir güvenlik personeli olmadan 3-5 personel ile binlerce kişinin konser alanına girişini organize etmeye çalıştılar. Düzen sağlamaya yönelik tek bir çalışma yapılmadı. İnsanları birbirine düşürüp kavga etmelerine neden oldular. Bozuk bilet okuma cihazları yüzünden girişler gecikti. İstanbul'un göbeğinde böyle bir konser alanı nasıl bu kadar kötü yönetilebilir hala aklım almıyor. Tek kelime ile yazık. Burada asla hiç bir organizasyona gelmeyin.

 • avatar

  @emreyuksel3035

  Tiyatro için plan yapiyorsunuz, gününüzü ona göre tasarlıyorsunuz, kalkıp şehrin diğer ucundan geliyorsunuz ama geldiğinizde kapıda "kapatın kapıyı girmesinler içeri" diyen hanzoyla karşılaşıyorsunuz. Etkinlik iptalini 20 dakika kala Instagram üzerinden, 10 dakika kala mesaj olarak bildiriyorlar. Saçma sapan amatör etkinlik düzenleyen/düzenlenen yer.

 • avatar

  @sndaltonlar

  Buradan açık açık söylüyorum tamamıyla rezillik hiçbir tadı tuzu yok buradaki amaç konser değil zengin bebeklerini içeriye alıp kapıları kapatıp kendi kafalarinca birayı 80 TL ye satmak oda açık bira yiyecek aşırı pahalı tamamıyla kendinizi kazikta hissediyorsunuz biraz aklınız var ise gelmeyin biz bin pişmanız size mecbur eli mahkum almak zorunda gözüyle bakıyorlar

 • avatar

  @sevgikoprulu

  Otopark ücreti çok fazla İçerde yetişkinler ayakta oldugu için çocuklar gösteriyi göremiyor Yetkiliden yardım istedim ama maalesef dediğimle kaldım Yeterli gölgelik alan olmadığı için güneşin altında keyif almaya çalıştık

 • avatar

  @omerfaruk9145

  Girişlerde güvenliklerin garip davranışları, ses sisteminin çok iyi olmaması ve İstanbul'da doğru düzgün böyle başka konser alanı olmadığı için kendilerini vazgeçilmez olarak düşünmeleri dışında sorun yok. Wcde su sabun ve peteçe olması güzel bir gelişme. Aynı gelişmeleri yukarıda bahsettiğim durumlar için de bekliyorum.

 • avatar

  @nuriyeyildirims5739

  Festival nedeniyle gittiğimiz maçka parkının yanında güzel bir yer. Araba park alanı önünde bulunmakta. Festivallerle yer önemini daha da çok gösteriyor. Devamı gelsin taraftariyim:)

 • avatar

  @bebekkoala5117

  Küçük çiftlik park genelde festivaller için gittiğimiz yerlerden. Bugün ve yarın "Yaratıcı çocuk festivali" var. Bizde bugün katıldık. Çok verimli ve kaliteli zaman geçirdi çocuklar. Kahve festivalleri de oldukça güzel geçiyor. Alan kocaman?

 • avatar

  @burcuburcu706

  Dark Tranquillity konserine gittiğimde ses sistemi o kadar kötüydü ki ikinci yarısına kalamadan çıktım. Aynı şekilde Dream Theater konserinde de çok kötüydü, adamın sesi de kayboldu gitti. Ses teknisyenleri mi, sistemleri mi ne ise değişmesi gereken halledin artık. Alkol, sigara yan satışlar ile astronomik rakamlarda paralar alıyorsunuz, bu konuya da bir yatırım yapın artık. Ayrıca sahne önü ekstra para vererek bilet alıyoruz ama sahne arkasındaki insanlar da bir şekilde araya kaynayarak gelme yolunu buluyorlar.

 • avatar

  @tolgaozturk6219

  Hastası olduğum, derin bir nefes aldığım, artık maalesef Türkiye açısından bulunmaz nimet haline gelen konser organizasyonlarına taptığım mekandır. Küçükçiftlikpark candır; yaşayalım, yaşatalım. ??

 • avatar

  @ayseyilmaz2428

  Tuvaletler perişan,su 15 TL , panayır alanı gibi,kız kıza gitmeyin herkes birşey istiyor yanınızda bir erkek bulunsun,başım şişti ?,oturacak yer olmasina rağmen herkesin deli gibi tepinmesi yüzünden ayağa kalkmak zorunda kaldık,buna bı çözüm bulunmalı.Kapi önünde sıra çok,bekle bekle on kişi giremedik bir türlü içeri.Ne kalabalık gidin ne de arabayla gidin nede kız kıza gidin hepsi fiyasko.?Yemeğinizi dışarda yiyin herşey fahiş fiyat.

 • avatar

  @ezgiu

  Eğlencesi ve çıkan sanatçılar gayet güzel ama işletme için aynı şeyi söyleyemem. 1 adet tuvalet birkaç tane de seyyar tuvalet var ve binlerce kişi için elbette yeterli değil.

 • avatar

  @tolgainan

  En son DT konserinde hava şartları sebebiyle üzeri kapatılmıştı. Gayet güzel de olmuş. Standlar da boldu, sıra kuyruk olmadan içeceğinizi alabiliyordunuz. Tuvaletler çok temizdi ve çok sayıda olduğu için arbede gibi olmadı. Giriş çıkışlar da rahat geniş hazırlanmış. Kapalı alanın havalandırması ise yetersizdi. Konser ortasından itibaren çok sıcak oldu ve ortalığı duman kapladı. O ayarlanmalı. Ve gelelim en kötü noktaya; ses ve akustik. Şimdi bu konu değişik bir konu, çok yönlü değişkenler söz konusu ama mekanın akustik durumu çok kötü değildi ses en arkaya da en öne de güzel ulaşıyordu. Ses kalitesi ise kötüydü. Bu ise konser alanı ile ilgili midir bilemeyiz. Sesler birbirine çok giriyor çok karmaşa yaratıyor. Kimin ses sistemi kullanılıyor, sahneyi kim tasarlıyor, mixerin başında kim var ne dönüyor, grupla mı ilgili mekanın sunduğu altyapı mı kötü bilmiyorum. Dinlediğimiz grup müzakalitr anlamında çok başarılı, diğer konserlerini de izleme fırsatımız oldu arkadaşlarla zamanında ve çok berrak ve başarılı bir ses vardı. Küçükçiftlik parkta dinlediğimizde ise çok başarısız bir ses ile karşılaştık. Yine de İstanbul içerisinde konser deneyimi için açık hava sunabilen böyle bir mekan olması bile büyük önemli. Ufak tefek değişiklikler ile çok daha muhteşem bir hal alacaktır.


 • Künye

  ✅ Etkinlik : İnti-İllimani - İstanbul Konseri
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 19 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.5/5.0

  Çalışma Saatleri

  Tarih 24 Haziran 2022
  Saat 19:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Etkinlik İnti-İllimani - İstanbul Konseri İnti-İllimani - İstanbul Konseri +908503038782 Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye İnti-İllimani - İstanbul Konseri İnti-İllimani - İstanbul Konseri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İnti-İllimani - İstanbul Konseri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 41.042965 28.99297 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.5/5 19