İnti-İllimani - İstanbul Konseri

2.6923076923077 (13 Yorum)

İnti-İllimani - İstanbul Konseri KüçükÇiftlik Park / İstanbul' da 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 19.00 'da gerçekleşecektir.

Şili’li muhalif müzik grubu “Inti Illimani Historico”, özellikle And Dağları'nda yaşayan yerli halkların müziklerinden, çalgılarından doyasıya faydalanan Sound’u ile bu halkların neredeyse nefes alması gibidir.

Grubun hemen hemen tüm şarkıları And Dağları kökenlidir. Çeşitli Pan-Kavalları, çok farklı Bambu Flütler, değişik vurmalılar gibi dikkat çekici enstrümanları müziklerinde yoğun olarak kullanmaktadırlar.

1967 yılında kurulan “Inti Illimani Historico”, her zaman birlikte yaşadığı yoksul halkların, emekçilerin duygularını yansıtmayı hedeflemiştir. Bu yoksul insanların aşkları, acıları, düşleri ve yaşadıkları her tür insani değişimler, anlar bu grubun şarkılarının kopmaz parçası olmuştur. Bu yüzden ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada muhalif müziğin önemli bir temsilcisi olarak tanınmış ve sevilmiştir. Ülkemizde de bazı şarkıları Türkçe sözler ile yeniden derlenmiş ve çok popüler olmuştur.

Yeni şarkı hareketinin temsilcilerinden efsane muhalif grup “Inti Illimani Historico”, yıllar sonra 3 konser için Haziran ayında Avrupa Turnesi kapsamında Türkiye’de olacak.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Bu etkinlik için 18 yaş sınırı vardır.
 • Mekan uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Güvenlik nedeniyle; açık sigara paketi, kesici alet, biber gazı vb. içeri alınmamaktadır.
Daha fazla göster

İnti-İllimani - İstanbul Konseri Ücretsiz Wifi
İnti-İllimani - İstanbul Konseri Kredi Kartı
İnti-İllimani - İstanbul Konseri Sigara İçilmez
İnti-İllimani - İstanbul Konseri Park Yeri
+(2)

Fiyatlar


Konum

Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.6923076923077 Puan

 • avatar

  Burcu Burcu

  Dark Tranquillity konserine gittiğimde ses sistemi o kadar kötüydü ki ikinci yarısına kalamadan çıktım. Aynı şekilde Dream Theater konserinde de çok kötüydü, adamın sesi de kayboldu gitti. Ses teknisyenleri mi, sistemleri mi ne ise değişmesi gereken halledin artık. Alkol, sigara yan satışlar ile astronomik rakamlarda paralar alıyorsunuz, bu konuya da bir yatırım yapın artık. Ayrıca sahne önü ekstra para vererek bilet alıyoruz ama sahne arkasındaki insanlar da bir şekilde araya kaynayarak gelme yolunu buluyorlar.

 • avatar

  Ayşe Yılmaz

  Tuvaletler perişan,su 15 TL , panayır alanı gibi,kız kıza gitmeyin herkes birşey istiyor yanınızda bir erkek bulunsun,başım şişti ????,oturacak yer olmasina rağmen herkesin deli gibi tepinmesi yüzünden ayağa kalkmak zorunda kaldık,buna bı çözüm bulunmalı.Kapi önünde sıra çok,bekle bekle on kişi giremedik bir türlü içeri.Ne kalabalık gidin ne de arabayla gidin nede kız kıza gidin hepsi fiyasko.????Yemeğinizi dışarda yiyin herşey fahiş fiyat.

 • avatar

  Ömer Faruk

  Girişlerde güvenliklerin garip davranışları, ses sisteminin çok iyi olmaması ve İstanbul'da doğru düzgün böyle başka konser alanı olmadığı için kendilerini vazgeçilmez olarak düşünmeleri dışında sorun yok. Wcde su sabun ve peteçe olması güzel bir gelişme. Aynı gelişmeleri yukarıda bahsettiğim durumlar için de bekliyorum.

 • avatar

  BEBEK KOALA

  Küçük çiftlik park genelde festivaller için gittiğimiz yerlerden. Bugün ve yarın "Yaratıcı çocuk festivali" var. Bizde bugün katıldık. Çok verimli ve kaliteli zaman geçirdi çocuklar. Kahve festivalleri de oldukça güzel geçiyor. Alan kocaman????

 • avatar

  Tolga Öztürk

  Hastası olduğum, derin bir nefes aldığım, artık maalesef Türkiye açısından bulunmaz nimet haline gelen konser organizasyonlarına taptığım mekandır. Küçükçiftlikpark candır; yaşayalım, yaşatalım. ????????

 • avatar

  Sevgi Köprülü

  Otopark ücreti çok fazla İçerde yetişkinler ayakta oldugu için çocuklar gösteriyi göremiyor Yetkiliden yardım istedim ama maalesef dediğimle kaldım Yeterli gölgelik alan olmadığı için güneşin altında keyif almaya çalıştık

 • Festival nedeniyle gittiğimiz maçka parkının yanında güzel bir yer. Araba park alanı önünde bulunmakta. Festivallerle yer önemini daha da çok gösteriyor. Devamı gelsin taraftariyim:)

 • avatar

  Ezgi Ü.

  Eğlencesi ve çıkan sanatçılar gayet güzel ama işletme için aynı şeyi söyleyemem. 1 adet tuvalet birkaç tane de seyyar tuvalet var ve binlerce kişi için elbette yeterli değil.

 • avatar

  Sn daltonlar

  Buradan açık açık söylüyorum tamamıyla rezillik hiçbir tadı tuzu yok buradaki amaç konser değil zengin bebeklerini içeriye alıp kapıları kapatıp kendi kafalarinca birayı 80 TL ye satmak oda açık bira yiyecek aşırı pahalı tamamıyla kendinizi kazikta hissediyorsunuz biraz aklınız var ise gelmeyin biz bin pişmanız size mecbur eli mahkum almak zorunda gözüyle bakıyorlar

 • avatar

  Emre Yüksel

  Tiyatro için plan yapiyorsunuz, gününüzü ona göre tasarlıyorsunuz, kalkıp şehrin diğer ucundan geliyorsunuz ama geldiğinizde kapıda "kapatın kapıyı girmesinler içeri" diyen hanzoyla karşılaşıyorsunuz. Etkinlik iptalini 20 dakika kala Instagram üzerinden, 10 dakika kala mesaj olarak bildiriyorlar. Saçma sapan amatör etkinlik düzenleyen/düzenlenen yer.

 • avatar

  Yusuf Nalbantoğlu

  Daha rezil bir organizasyon yönetimi görmedim. Ana giriş kapısında tek bir güvenlik personeli olmadan 3-5 personel ile binlerce kişinin konser alanına girişini organize etmeye çalıştılar. Düzen sağlamaya yönelik tek bir çalışma yapılmadı. İnsanları birbirine düşürüp kavga etmelerine neden oldular. Bozuk bilet okuma cihazları yüzünden girişler gecikti. İstanbul'un göbeğinde böyle bir konser alanı nasıl bu kadar kötü yönetilebilir hala aklım almıyor. Tek kelime ile yazık. Burada asla hiç bir organizasyona gelmeyin.

 • avatar

  Muhammed Ali Erkmen

  Konser alanı geniş, temiz düzenli. Yeme-içme alanları yeterli. Tuvaletler temiz, ama sayısı biraz daha arttırılsa daha güzel olur. Ses düzeneği, sahne düzeneği ışık vs güzel. Ama bu güzellikler için önce içeri girebilmesiniz. Yönetimin dışarıdaki sıra düzenine de müdahil olması gerekli. Sabah gidip akşama kadar sıra bekliyorsunuz, ayakta, aç susuz günesin altında (önlerde izleyebilmek İçin), sizden sonra gelenler önünüze geçiyor, geciriliyor

 • avatar

  Oğuzhan Bektaş

  En son 23 Temmuz 2022 Maneskin konseri için alandaydım. Genel alanda önden yer tutabilmek için saatler öncesinden beklemeye başladım. Güvenlik kontrolünde, alanda da satılan aynı marka sularım ve yiyeceklerim içeri alınmadı, çöpe atıldı. Genel alanın en önündeki yerimi kaybetme korkusuyla, bırakıp su ve yiyecek almaya gidemedim. Konser sonuna kadar saatlerce aç ve susuz, perişan vaziyette beklemek zorunda kaldım. Güvenlik önlemlerini anlayabiliyorum ve hak de veriyorum. Ancak alanda aynısı satılan suyu içeri almamayı anlamlandıramıyorum. En azından, alandaki yiyecek/içecek standları görevlileri, genel alan önünde seyyar satış yapabilirlerse, mekan çok daha değerli hale gelecektir.


Çalışma Saatleri

Tarih 24 Haziran 2022
Saat 19:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar