Kalben Konseri Ankara

1.1666666666667 (6 Yorum)

Kalben sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 20:00' da IF Performance Hall Ankara / Ankara' da gerçekleşecek konser için hemen yerinizi ayırın. 

Kalben Kimdir ?

Kalben Sağdıç İncesaraç, (d. 17 Ocak 1986, İskenderun) Türk müzisyen, söz yazarı ve oyuncu. Müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarına 14 yaşında sahip oldu.17 yaşında burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2007'de mezun oldu.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
 • Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Daha fazla göster

Kalben Konseri Ankara Ücretsiz Wifi
Kalben Konseri Ankara Kredi Kartı
Kalben Konseri Ankara Sigara İçilmez
Kalben Konseri Ankara Park Yeri
+(2)

Fiyatlar


Konum

Kavaklıdere, Tunus Cd. 14/A, 06410 Çankaya/Ankara, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.1666666666667 Puan

 • avatar

  İrem Dikmeci

  Gördüğüm en kötü IF olabilir. Alan küçük, havasız ve bolca kolon geçiyor. Konser dinlemeye çalışıp kan ter içinde kalıp çıkıyorsunuz geceniz de zehir oluyor. En son gittiğimden bu yana ortam resmen form değiştirmiş. Saçma sapan tiplerin olduğu, yaş ortalamasının dengesizleştiği bir alan olmuş. Bir gidiyorsun 50 yaşında insanlarla dolu bir gidiyorsun liseden kalma hareketlerini bırakmamış insanlarla dolu. Üniversite zamanlarında gidiyordum fakat artık hiçbir cazip yanı yok yanından dahi geçilmez.

 • avatar

  idil Zdr

  Kapıdaki kadın güvenlik aşağılık kompleksi ve kinciliği yüzünden kadın arkadaşıma iftira attı. Bu kadar hayattan nefret ediyorsanız gidin başka bir meslek seçin! Güvenlik kameralarını izleyelim dedim ses kaydı almıyor diye başlarından savurdular. Paranızla rezil olmak isterseniz buyurun gidin. Mekanın sahibi bile kapıdaki güvenlikler kadar kendini beğenmiş değildir. Birileri gelse de keşke üzerlerinde duygusal 31 çeksek diye bekliyorlar. Bir daha ölüyorum gel deseler İF kapısından geçmem. GÜVENLİK REZALEEEEEEET!!!!

 • avatar

  Merto Duhan

  Ankara’nın sayılı kaliteli mekanlarındandı ama pandemiyle beraber kalite oldukça düştü. Sabit bir kitle yok her telden insan var. Mekan kapasitesi 300 kişilik içeri alınan sayı min 1000. Bar önünden sigara içme alanına tamı tamına 26 dakikada çıkabildim. Hergun taciz olayı fix , kadın erkek eşitliğine dikkat ediliyor ama bu sadece lafta. Personel desen insanlıktan bi haber saygı gram yok. Ha birde şu son atılan 5 yıldız yorumlar IF in reklam tanıtım ekibinde olan insanlar dikkat ederseniz.( bununda fotoğrafını fotoğraflar kısmına ekliyorum ) Normalde gunde 3-5 yorum var ama 22/03/22 tarihinde sayısız yorum ve bunların hepsi 5 yıldız yalanınızı yesinler. IF yöneticiler olarak kabul edin sizde artık kalitemiz sıfır die biz eski IF i istiyoruz. Gelişi güzel dandik mekanlardan tek farkınız arada böyle ünlü isimlerin sahne alması oldu.

 • avatar

  Ayse Akgul

  Kurallarınız olabilir ama üslup önemli görevliniz gelip 3 erkek 2 kız içeri alamam dediğinde hiç çözüm yolu yok mu diyoruz malesef falan diyebilirsin taş kağıt makas oynayın çıkarın birini demek ne abi dalga mı geçiyorsunuz jdwbjsjwsjkeje if Ankara bizi kaybetti neyse ki İstanbul'da oturuyoruz daha da umarım yolum düşmez

 • avatar

  S A

  Aşırı yükses ses, içeride havalandırma sıfır,nemli ve aşırı sıcak... millet tıklım tıklım. Bari meydan geniş olsa ... nerede . Dans etmek isteyenlerin ortasından geçeceksin. Bir sağından bir solundan insan geçer... rahatsız edici bir durum...

 • avatar

  nergiz çakır

  Girişteki kontrol yapan güvenlik bayan o kadar kaba ve saygısız davranıyor ki çantayı kontrol edişi bile taciz eder gibi. Sürekli bişey bulmaya çalışır gibi bi tavrı var ve çantamın içindeki küçük cebe kadar laf etti bunun burda olması tedirgin edici vs gibi şeyler söyledi. Oraya kontrol etmesi için birini mi koydunuz yoksa insanları taciz eden birini mi anlamadık. Mekanın içine girip bir de yürürken eliyle bizi ittirdi. 21.06.22 tarihinde görevli güvenlik kadının sadece bizle değil insanlarla bu kaçıncı sorunu. Gerçekten üslup adap bilmeyen saygısız insanları çalıştırmayın. Maganda almayız diyorsunuz güvenlik zaten kavgacının önde gideni


Çalışma Saatleri

Tarih 21 Mayıs 2022
Saat 20:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar