Piraye Oyunu Antalya

4 (5 Yorum)

Nazım Hikmet'in en büyük ilham kaynağı, ölümsüz aşkı "Piraye" seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.Türk dilinin en büyük şairi Nazım Hikmet, karısı Piraye’ye 1933’ten 1950’ye kadar, aralıklı olarak hapishanede geçirdiği 17 yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı. Bu mektuplar aracılığıyla aşkını, kavgasını, hasretini en duru haliyle Piraye ile paylaştı. Piraye, bu mektupları Nazım’ın Çankırı Hapishanesi’nde kendi elleriyle yaptığı tahta bir bavulda, yıllar boyu sakladı. Nazım’ın zorlu tutsaklık yıllarında hayata tutunmasını sağlayan şey aşkın, kavganın ve hasretin yüreğinde bir bütün halindeki varlığıydı. Usta şair Nazım Hikmet’in yüreğinin bütün gücüyle yazdığı mektup ve şiirlerden oluşan, onun iç dünyasına yapılan bu yolculukta, aşkın, şiirin, müziğin evrensel ve ölümsüz yönüyle tanışmaya ve yüreğinizin kapılarını açmaya hazırlanın.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Oyunun başlamasının ardından salona seyirci alınmayacaktır.
 • Biletler Organizasyon Firması Tarafından otomatik olarak sıralandırılacaktır.
 • Aynı isim ve mail ile alınan biletlerin koltuk numaraları yan yana verilmektedir.
Daha fazla göster

Piraye Oyunu Antalya Kredi Kartı
Piraye Oyunu Antalya Sigara İçilmez
Piraye Oyunu Antalya Park Yeri
Piraye Oyunu Antalya Rezervasyon
+(1)

Fiyatlar


Konum

Muratpaşa, Evliya Çelebi Cd., 07010 Muratpaşa/Antalya, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  ROK

  +KONUM MERKEZİ +OTOPARK SORUNU YOK +KALİTELİ OYUNCULAR, GÜZEL GÖSTERİ -HAVALANDIRMAYI AÇMIYORLAR. KANTER İÇERİSİNDE 2 SAAT TİYATRO İZLİYORSUNUZ. İNSANLAR YELPAZE İCAD EDİYORLAR VE SESTEN HAREKETTEN RESMEN TİYATRO OYNAYAN BİLE RAHATSIZ OLUYOR. ÇOK NET GÖRDÜM BU DURUMU! -BİLET ALIP KOLTUKTA OTURSANIZ DAHİ, BELEŞÇİ MİSAFİRLERİN MERDİVENLERDE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSTE OTURUR GİBİ OTURMASI HİÇ HOŞ DEĞİL. -ONLİNE BİLETİNİZDE QR KOD OLSA DAHİ, İLLAKİ KAĞIT BİLETİ ALMAK İÇİN SIRAYA GİRMEK VE KOÇAN KENARI KOPARTMAK GERÇEKTEN ÇOK DEMODE!

 • avatar

  Deniz Akyürek

  Burada bir çok oyun seyretme imkanım oldu oyuncuların kalitesi tartışılmaz. Merkez merkezi denilebilecek noktada yer alıyor otopark sorunu yok

 • avatar

  Fatma Kara

  Tiyatrolar sezonu bitirdi mi? İnternet sayfasından programlarına ulaşamıyorum..bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

 • avatar

  Sergen Kara

  Antalya Devlet Tiyatrosu’nun “İbiş’in Rüyası” isimli oyununu seyretmek için geldim, salon ferahtı bilet gişesi tek banko olmasına rağmen seriydi

 • Biraz otopark açısından zorlansak da çok güzel bir kültür merkezi. "Winsorun Şen Kadınları" oyununu seyrettik. Tüm oyuncuların emeğine sağlık..Çok beğendik.


Çalışma Saatleri

Tarih 26 Haziran 2022
Saat 20:30

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar