Sefo Konseri İstanbul

2.7142857142857 (7 Yorum)

Sefo sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 18:00 'da Volkswagen Arena' da gerçekleşecek konser için hemen yerinizi ayırın. 

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Kapı açılışı 16:00
 • Çıktı almanıza gerek yoktur.
 • Bu etkinlik için 18 yaş sınırı vardır.
 • Mekan uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Güvenlik nedeniyle; açık sigara paketi, kesici alet, biber gazı vb. içeri alınmamaktadır.

Sefo Kimdir ?

Sefo veya gerçek adıyla Seyfullah Sağır, 16 Mart 1998 tarihinde Samsun'da doğdu. Mart 2018'de ilk şarkısı Yalan ile müzik kariyerine başladı. Şubat 2019'da çıkardığı Poz teklisinden sonra daha çok müziğe odaklanmaya karar vermiştir. 18 Nisan 2019'da Up Down teklisini çıkardı.28 Haziran 2019'da 362 teklisini çıkardı.

Tarzlar: Rap •Hip hop

Daha fazla göster

Sefo Konseri İstanbul Kredi Kartı
Sefo Konseri İstanbul Sigara İçilmez
Sefo Konseri İstanbul Park Yeri
Sefo Konseri İstanbul Rezervasyon
+(1)

Fiyatlar


Konum

Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 4/A, 34396 Sarıyer/İstanbul, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.7142857142857 Puan

 • avatar

  Hakan Esen

  14 Şubat Mabel Matiz konserine gittim konser çok güzeldi ama mekan için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Olumlu Yanlari: -Otopark sorunu yok -Konum basit yerde -Ambians güzeldi Olumsuz Yanları : -Konser varken hemde baya katılım olurken Tuvaletler açıkken Kapılı Tuvaletler niye kapalı olur hiç anlamadığım bir konu insan sıkıştığı zaman napacak. -Koltuklar çok rahatsizdi -Alkol içmeyen kişileride düşünüp ona göre ayrı bir yerde satış yapılmali.

 • avatar

  Emre Yilmaz

  Ses sistemi PSM'e göre daha az kaliteli. Nick Mason konserinde kamera ile konser ekrana yansıtilabilirdi. Salon içi oturma düzeni önlü arkalı, önünüze uzun ve geniş biri oturduğunda hiçbir şey goremiyorsunuz. Sağlı sollu ara koltuk düzeni daha iyi olurdu. Kısacası PSM gibi konser amaçlı acoustic ve ses sistemi gelişmiş değil, çok amaçlı bir kapalı salon. Koltuklarda çok basit, rahatlıkta uzak.

 • avatar

  Mikail Köroğlu

  06.06.2022 Nick Mason un Pink Floyd un ilk yıllarındaki şarkılarını çaldıkları grup konseri için gittim. Konser tabiki güzeldi. Mekandan mı bulunduğum yerden mı yoksa ekibin ses sisteminden mi(ki sanmıyorum) ses kalitesi beklediğim gibi değildi. 1 yıldızı o yüzden kıstım. Mekana ilk kez gittim. Otoparkını kullanmadım. Metroya(İTÜ durağı) ring servisleri var.

 • avatar

  Donem Sarı

  Biletix ten yada gişeden biletinizi alıp herhangi bir organizasyonuna gidebiliyorsunuz. Biletinizi alirken organizyon ile ilgili bilgilendirme metinini okuduğunuzu beyan ediyorsunuz. Ama ne hikmetse içeride hicbir kurala uyulmuyor. Pandemi döneminde bu tür organizasyonlarda çift doz aşı yada negatif pcr test sonucu isteniyor girişler kontrol ediliyor maske mesafe tamam ama salona girdikten sonra bu kontrol devam etmiyor maske takmayan onlarca yüzlerce belki konser de bulunanların %90 i maskesiz uyaran sanatçı yok uyaran görevli yok allaha emanet gidiyoruz kapalı alan da konser havalandırma yeterli değil içeriye temiz hava verilmiyor covid illeti bittikten sonra burası daha keyifli olur. Bilet alırken "pandemi kurallara uyuluyor" denmesine kanmayın yine gidip gitmemek size bağlı

 • avatar

  Onat At

  Konser anlamında vasat bir alan. İçeri girdikten sonra dışarı çıkmanın yasak olduğu ama yine de bileklik uygulamasıyla dosta güven veren, İnstax mini'yi bile profesyonel fotoğraf makinesi sayıp içeriye almayan müthiş teknik bilgisi olan bir organizasyona sahip.

 • avatar

  Elzi Menda

  3 Mart 2022'de konsere gittim. Pandemi kurallarına hiçbir uyum olmadığı gibi, maske kullanımı konusunda da herhangi bir uyarı, anons, hatırlatma da yok. Kapalı mekanda herkes maskesiz ve dip dibe...

 • avatar

  Ufuk Tonka

  otoparktan çok geç çıkıldığı ile ilgili yorumları okuduktan sonra, "keşke arabayla gitmeseydim" dediğim bir yerdi. ancak görevliler ödemeyi konser öncesinden yapabileceğimizi söylediler. Bu inanılmaz bir zaman kazandırdı. fiyatlar ise 2022 haziran ayında bir bira 70 TL su 10 TL maden suyu 20 TL. ses sistemi ise inanılmaz iyi.


Çalışma Saatleri

Tarih 20 Mayıs 2022
Saat 19:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar