Taladro Konseri

1 (5 Yorum)

Taladro sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 21:30' da Holly Stone Performance Hall Antalya / Antalya' da gerçekleşecek konser için hemen yerinizi ayırın. 

Taladro Kimdir ?

1991 yılında Adana'da doğan Taladro (Abdullah Evgi) rap müziğe 1999 yılında Eminem dinleyerek başladı.Daha sonra okul hayatına daha iyi şartlarda devam edebilmek için Mersine taşınan ve 8 sene burada kalan Taladro ilk öğretimini burada tamamladıktan sonra orta okulu 2002 yılında taşındıkları Antakya'da okumuştur.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

•    İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
•    E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
•    Çıktı almanıza gerek yoktur.
•    Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
•    Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
•    Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
•    Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha fazla göster

Taladro Konseri Ücretsiz Wifi
Taladro Konseri Kredi Kartı
Taladro Konseri Sigara İçilmez
Taladro Konseri Park Yeri
+(3)

Fiyatlar


Konum

Selçuk Mah, Selçuk, Uzun Çarşı Sk. No:42, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1 Puan

 • avatar

  Yasir Özkesici

  Konsere gittik gayet güzeldi eğlendik ancak konser sonrası after parti için yan tarafa geçtiğimiz yerde kapalı olduğunu fark etmeyip sigara yaktım ve bunun üstüne kısa boylu kaslı adamı biri göğsüme eliyle hafifçe vurup elimdeki sigarayı aldı. Ben de bunun hoş olmadığını yan tarafta sigara içildiği için burada da yaktığımı söyledim, bunu üzerine uzun boylu genç arkadaş bizi mekandan kovmaya çalıştı. Ben de durumu tekrar açıkladım gerildi ortam. Yani böyle güzel bir gecenin saçma sapan bir durumla tadimizi kaçırması böyle mekana yakışmadı. Efendi gibi söylense efendi gibi sigarayı söndürüp olay bitecekken değişik muhattaplarla olayı büyüttüler sadece.

 • avatar

  terziboy

  İnsanlara nasıl hitap edeceğini bilmeyen seviyesiz bodyguardlarınız sayesinde holly stone daha çook müşteri kaybeder ! İçeriye 8 kişilik masa ayırttık daha sonra “kız” arkadaşlarımız bizi içeri almaya geldiğinde içeriye alamıyoruz hadi uzatma hadi kardeşim deyip dövercesine bir tavır sergileyerek kendilerini ve hollystone mekanını küçük duruma düşürüyorlar haberleri yok ! İnsan gibi ne bir açıklama yapmayı ne de konuşmayı biliyorlar. Bodyguardlığı öğreteceğinize keşke konuşmayı öğretseymişsiniz.

 • avatar

  Bahar Ağırman

  Yıllardır geldiğim bu mekan bugün boş bir masa bulup oturdum ve garson bu masasının dolu olduğunu söyledi ama masada herhangi birşey yoktu. Ve benimle bağırarak konuştu. Sonra başkaları geldi ve net garsonun arkadaşları bizi masadan kendi arkadaşları için kaldırdı böyle saygısızlık olamaz. Bir daha ne gelirim nede tavsiye ederim !!!

 • avatar

  Ali Açıkyol

  Mekana 6 kişi 3 kız 3 erkek eğlenmeye gittik ama kapıdaki bodyguardlar bize alay eder gibi davrandılar keyiflerine göre istediklerini alıp cıkarıyorlar böyle saygısızca bir tavrı hiçbiryerde görmedim aklınız varsa kapısına bile gitmeyin sanki siz değilde onlar müşteriymiş gibi bir muameleyle karşılaşırsınız.

 • avatar

  Alparslan Düzgün

  İçerisi çok nezih , müzikler ile tam kafa dağıtmalık bir yer , kapıda ki top sakallı genç güvenlik, kafasına göre insan içeri alıyor veya almiyor . 2 kız 2 erkek arkadaşımla gittim , sıkıntı çıkardı. Mekanın kalitesine yakışmayan bir tip .


Çalışma Saatleri

Tarih 27 Mayıs 2022
Saat 21:30

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar