Taladro Konseri

2 (19 Yorum)

Taladro sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 21:30' da Holly Stone Performance Hall Antalya / Antalya' da gerçekleşecek konser için hemen yerinizi ayırın. 

Taladro Kimdir ?

1991 yılında Adana'da doğan Taladro (Abdullah Evgi) rap müziğe 1999 yılında Eminem dinleyerek başladı.Daha sonra okul hayatına daha iyi şartlarda devam edebilmek için Mersine taşınan ve 8 sene burada kalan Taladro ilk öğretimini burada tamamladıktan sonra orta okulu 2002 yılında taşındıkları Antakya'da okumuştur.

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

•    İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
•    E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
•    Çıktı almanıza gerek yoktur.
•    Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
•    Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
•    Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
•    Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha fazla göster

Taladro Konseri Ücretsiz Wifi
Taladro Konseri Kredi Kartı
Taladro Konseri Sigara İçilmez
Taladro Konseri Park Yeri
+(3)

Fiyatlar


Konum

Selçuk Mah, Selçuk, Uzun Çarşı Sk. No:42, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2 Puan

 • avatar

  Yasir Özkesici

  Konsere gittik gayet güzeldi eğlendik ancak konser sonrası after parti için yan tarafa geçtiğimiz yerde kapalı olduğunu fark etmeyip sigara yaktım ve bunun üstüne kısa boylu kaslı adamı biri göğsüme eliyle hafifçe vurup elimdeki sigarayı aldı. Ben de bunun hoş olmadığını yan tarafta sigara içildiği için burada da yaktığımı söyledim, bunu üzerine uzun boylu genç arkadaş bizi mekandan kovmaya çalıştı. Ben de durumu tekrar açıkladım gerildi ortam. Yani böyle güzel bir gecenin saçma sapan bir durumla tadimizi kaçırması böyle mekana yakışmadı. Efendi gibi söylense efendi gibi sigarayı söndürüp olay bitecekken değişik muhattaplarla olayı büyüttüler sadece.

 • avatar

  terziboy

  İnsanlara nasıl hitap edeceğini bilmeyen seviyesiz bodyguardlarınız sayesinde holly stone daha çook müşteri kaybeder ! İçeriye 8 kişilik masa ayırttık daha sonra “kız” arkadaşlarımız bizi içeri almaya geldiğinde içeriye alamıyoruz hadi uzatma hadi kardeşim deyip dövercesine bir tavır sergileyerek kendilerini ve hollystone mekanını küçük duruma düşürüyorlar haberleri yok ! İnsan gibi ne bir açıklama yapmayı ne de konuşmayı biliyorlar. Bodyguardlığı öğreteceğinize keşke konuşmayı öğretseymişsiniz.

 • avatar

  Bahar Ağırman

  Yıllardır geldiğim bu mekan bugün boş bir masa bulup oturdum ve garson bu masasının dolu olduğunu söyledi ama masada herhangi birşey yoktu. Ve benimle bağırarak konuştu. Sonra başkaları geldi ve net garsonun arkadaşları bizi masadan kendi arkadaşları için kaldırdı böyle saygısızlık olamaz. Bir daha ne gelirim nede tavsiye ederim !!!

 • avatar

  Ali Açıkyol

  Mekana 6 kişi 3 kız 3 erkek eğlenmeye gittik ama kapıdaki bodyguardlar bize alay eder gibi davrandılar keyiflerine göre istediklerini alıp cıkarıyorlar böyle saygısızca bir tavrı hiçbiryerde görmedim aklınız varsa kapısına bile gitmeyin sanki siz değilde onlar müşteriymiş gibi bir muameleyle karşılaşırsınız.

 • avatar

  Alparslan Düzgün

  İçerisi çok nezih , müzikler ile tam kafa dağıtmalık bir yer , kapıda ki top sakallı genç güvenlik, kafasına göre insan içeri alıyor veya almiyor . 2 kız 2 erkek arkadaşımla gittim , sıkıntı çıkardı. Mekanın kalitesine yakışmayan bir tip .

 • avatar

  Zehra Baykal

  Y.21 numaralı masamıza bakan arkadaşınıza insanlara nasil davranması gerektiğinin eğitimini vermelisiniz gelen müşteriye "kopek" azarlar gibi davranamaz sanırım herkes alkollü die kimseyi insan yerine koymuyorlar tek amaç hesabi almak sanırım ama hesabı almak için de müşteriye gerek var değilmi çalışanlarımız bu kdr kaba ve duyarsızlık içerisinde olduğu sürece bu biraz zor sanırım neyse uzun lafın kısası organize eksikliklerinin var çok fazla ve ise alacağınız personelleri nezaket v.b oryantasyon eğitimi vermelisiniz "gelen müşteriye neden geldin Allahını cezası " dercesine muamele edilmeli. Bunun için tek yıldız veriyorum onu da yorum yapabilmek adına.

 • avatar

  Ender Yücel

  çok eğlenceli bi mekan içecek fiyatları çok fazla bir bira 65 bir bardak vodka enerji veya cin tonik 92 tl çok güzel sanatçılar geliyo 7/10 efsane eğlenceli dj performans günlerini kaçirmayin derim hele glasses part efsaneee paraniz varsa gidilecek bi mekan

 • avatar

  Mustafa Kara

  Müzik konusunda Kaleiçinde sayılı mekânlar dan biri. Atmosferi oldukça iyi. Bazı zamanlar da damsız almama gibi durumları söz konusu kısacası bilmeyenler için tavsiye edilir

 • avatar

  gülnihan gg

  Arkadaşlarla dedublüman konserine geldik gerek mekanın küçüklüğü gerekse sesteki kalite düşüklüğü sebebiyle çok keyif alamadık, ayrıca masaları en az 5 kişi olmak zorunda diyerek vermemeleri de tuhaftı. Sanki ücretsiz konsere gelmişiz de öteleniyoruz gibi bir ortam, zira tanımadığımız iki kişiyle daha birlikte bir masaya doluşmak zorunda kaldık. Bir daha konser için tercih etmem büyük ihtimalle...

 • avatar

  Adige Hoca

  yanımda bayan olmasına rağmen Şort giydiğim için içeri alınmadım nedenini sordum keten yada kot şort ile kabul ediliyormuş sadece diğer şortlar kabul edilmiyormuş Antalya gibi böyle saçma uygulama görülmemiş çalışanlar kaba gidilmemesi gerekilen bir yer.... Tam anlamı rezalet

 • avatar

  Dilek Kc

  Mekanın içine dışına denecek bir şey yok çok hoş bir mekan tasarım görünüm olarak. Ancak gerek kapıda girişte çalışanlar gerekse içerde garsonluk hizmeti verenler kabalar. Gelmezsen gelme ne uğraşıcaz modunda lar. Öyle müşteri memnuniyeti falan değil direkt bezmişler gibi. Hepsi değil ama çoğunluğu. İçerde hele biri var orta yaşlarda erkek bir bey, uzun zamandır orada çalışıyor garson. Hafif toplu biri. Onun tavırları yüzünden iki defa mekanı terk ettik. Üslubu çok çirkin. Müzikler iyi, içecekler eh... Keşke elemanlar daha güleryüzlü olsa süper olurdu..

 • avatar

  Osman

  Cumartesi günleri içeride nefes alacak yer olmasada hafta içi, mekandan eğlenmeden çıkmayacağınızı garanti ederim. İçerideki ses sistemi ve ambiyans harika. Bodyguard arkadaşlar müşterilere karşı daha kibar olursa ve garson arkadaşlar kafasına göre takılmasa 5 yıldızlık yer olur. Tanıdığınız varsa damsız girebilirsiniz, yoksa giremezsiniz. Ben bu durumu bildiğim yanımda sadece erkek arkadaşlarımla hiç gitmedim. Biraz eleseler, görünüşüne baksalar, zararsız bir çok genç arkadaş içeriye giremeden dönüyor. Bunu tavsiye ediyorum. Onun dışında alkollü bir mekan var dibine kadar kibarlıkta bir yere kadar. Ayrıca favori grubumuz ROM ????

 • avatar

  Burcu Gürel

  Tek başıma bir kadın birey olarak kapıdan içeri girerken "Merhaba, ben tek başımayım." deyince.. Kapı güvenliği "ne yani sana eş mi bulacağız" dedi.. Gerçekten tebrik ediyorum.. Mekan leşliğini ve seviyesizliğini kapıdan belli etti! 'müdür' e olayı aktarıp ayrıldım mekandan..

 • avatar

  Özge Arzu

  Sevgili Turgut Çıngı... Sanki performans pratiğini sahnede yapıyor gibisiniz. Şarkı sözlerini okuyor orkestrasına ayak uyduramıyor ve repertuar hiç çalışılmamış gibi. Biraz geç geldik ve bitsin diye dakikaları saydık. Gizem Günac gibi efffsane sahnesi olan santçılar var bünyenizde. Turgut Bey içinize sindi mi gerçekten Holly Stone?

 • avatar

  Vadoa

  Tavsiye üzerine ildışından getirdiğim arkadaşlarımla gitmiştim.Ama maalesef üzülerek mahcup olarak kapıdan içeri alınmadan dönmek zorunda bırakıldık.Öncelikle 2 kız 2 erkek geldik mekana öyle damsızlık muhabbeti felan olmadı.Kapıdaki arkadaşlardan bi tanesi nedendir bilmiyorum ama benim şortuma takmış o şortla içeri alamam dedi.Neden diye sordum 2 tane şortlu gösterdim neymiş onlarınki kot şortmuş benimki eşofman kumaşındaymış...Yahu ne alakası var kardeşim ben hayatımda bu kadar saçma bir gerekçe görmedim.Bu eğer oranın bir kuralıysa da yazıklar olsun diyorum.Sonuçta ben oraya eğlenmeye geliyorum üstelik altımda şort var ŞORT.Başka bir şey söz konusu olsa neyse diyeceğim. İçerde eminim ki birsürü şortlu insan da vardı üstelik belki yırtık belki benimkinden daha kısa ve dar şortlar da vardır.Ama mesele şort değildi anlaşılan.Bekçilerinizi iyi seçin, biz oraya misafir olarak geliyoruz atar yemeye ya da adamın keyfine göre alıp almamasına göre değil.Şortu şuan nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bildiğimiz gri nike sporcu şortu vardı altımda.Hayır şort benim içeri girmeme neden engel oluyor ben oraya eğlenmeye geliyorum arkadaşlarımla vakit geçirmeye geliyorum.Öncelikle üslupları çok yanlıştı biz oraya misafir müşteri olarak geliyoruz.Elbette onlar da gerekli kontrollerini yapmaları gerek ama ben hayatımda sırf şort sorun oldu diye kapıdan döndürülüp içeri alınmayan bir mekan daha görmedim.Yazıklar olsun arkadaşlarıma da mahcup oldum sizin yüzünüzden.Bunu tüm personellere bağlayamam ama o dışardaki arkadaşlar gerçekten çok yanlış ve keyiflerine göre çalışıyorlar.

 • avatar

  Furkan Hastopçu

  Ben bu şekilde anlayışlı bu şekilde dikkatli badigart hayatımda görmedim kemer auraya da gittim inferno ya da gittim kendim ankaradan geldim ankaralıyım ama bu kadar dikkatle işini yapan arkadaşlar bulmak zor bir mekanı badigart ayakta tutar öncelikle , yani adamlar çok nazik ve kibar bir daha Antalya’ya gelirsem veya gelecek olan arkadaşım olursa şehir dışından direk sizin mekanınızı önereceğim emin olabilirsiniz bence bu adamlarla çalışarak çok şanslı hissedebilirsiniz kendinizi herkese kolay gelsin iyi çalışmalar iyi geceler ????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • avatar

  Kuzey Kickboxer

  Yanımda 2 tane bayan var. İçeride koruma diye kiralanmış, geceyi olay çıksada sıkılmasak diye geçiren arkadaş durduk yere “bi sorun mu var lan?” Diyip kavga çıkarmaya çalışıyor. Tek yetileri yemek yemek ve şişmek olan insanları yapılı diye işe almışlar. Hepsi iletişim becerileri düşük, saygısız, düşük kaliteli insanlar. Orada yanımda bayanlar olduğu için alttan almaya çalışsamda bize kitlenmiş sürekli taciz ediyor. Çok yazık. Çevremdeki herkese gitmemelerini tembihleyeceğim.

 • avatar

  Işıl İrem ÖZCAN

  Hayatımda gittiğim en kötü mekanlardan bir tanesiydi. Kalabalıktı fakat bu kalabalığı kaldıracak yeterli alan yoktu, herkes dip dibeydi, hareket edip dans etmek mümkün değildi. Küçük ve çok bunaltıcı bir havası var. Kimse eğlenmiyor, dans etmiyordu. Canlı müzik yapan kişi sürekli gereksiz konuşmalar için müziğe ara verip “içmeye devam demeeeğ” gibi cümlelerle alkol satışına teşvik ediyordu.

 • avatar

  Mustafa Ataş

  İçeriye 3 çift ve 1 erkek kardeşimle girmek istediğimizde güvenlik Ahmet eğer doğru isim verdiyse.Suratsız ve ukala bir üslupla tersleyerek içeri almadı. İçeriye almama sebebini de bilemiyoruz. Utanmasalar yaka paça kovacaklardı bizi. Yanımızda eşlerimizle bize bu üslubu takınmaya hiç hakkı yok. Ayıptır! Karşılama personellerinizi seçerken üslup eğitimi alması gerektiğini unutmayın . Burası Antalya buraya ülkemizden ve dünyanın her yerinden misafirler geliyor.


Çalışma Saatleri

Tarih 27 Mayıs 2022
Saat 21:30

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar