icon

Etkinlik

EN İYİLER

Etkinlik


Koray Avcı Dalaman Konseri

3.8

Koray Avcı Dalaman Konseri

 • (4 Yorum)

Konser

Koray Avcı Dalaman Konseri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Koray Avcı Dalaman Konseri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Isle of Escape Festival 2022 - Göcek, Fimi Island

4.8

Isle of Escape Festival 2022 - Göcek, Fimi Island

 • (19 Yorum)

Etkinlik

Isle of Escape Festival 2022 - Göcek, Fimi Island hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Isle of Escape Festival 2022 - Göcek, Fimi Island Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ozbi Konseri İstanbul

Ozbi Konseri İstanbul

 • (0 Yorum)

Konser

Ozbi Konseri İstanbul hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ozbi Konseri İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hayal Satıcısı Oyunu Ankara

4.0

Hayal Satıcısı Oyunu Ankara

 • (1 Yorum)

Tiyatro

Hayal Satıcısı Oyunu Ankara hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hayal Satıcısı Oyunu Ankara Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa

3.1

Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa

 • (18 Yorum)

Konser

Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Dj Hakan Küfündür ile 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Pa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Duman Konseri Ankara

Duman Konseri Ankara

 • (0 Yorum)

Konser

Duman Konseri Ankara hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Duman Konseri Ankara Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kalben Konseri Ankara

2.7

Kalben Konseri Ankara

 • (21 Yorum)

Konser

Kalben Konseri Ankara hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kalben Konseri Ankara Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

İki Bekar Oyunu Muğla

4.0

İki Bekar Oyunu Muğla

 • (9 Yorum)

Tiyatro

İki Bekar Oyunu Muğla hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İki Bekar Oyunu Muğla Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Piraye Oyunu Antalya

3.5

Piraye Oyunu Antalya

 • (13 Yorum)

Tiyatro

Piraye Oyunu Antalya hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Piraye Oyunu Antalya Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Çağan Şengül Konseri Antalya

2.9

Çağan Şengül Konseri Antalya

 • (27 Yorum)

Konser

Çağan Şengül Konseri Antalya hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Çağan Şengül Konseri Antalya Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Taladro Konseri

2.9

Taladro Konseri

 • (26 Yorum)

Konser

Taladro Konseri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Taladro Konseri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Olympos Yaz Kampı

4.6

Olympos Yaz Kampı

 • (21 Yorum)

Etkinlik

Olympos Yaz Kampı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Olympos Yaz Kampı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Aynur Doğan Konseri İzmir

3.8

Aynur Doğan Konseri İzmir

 • (25 Yorum)

Konser

Aynur Doğan Konseri İzmir hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Aynur Doğan Konseri İzmir Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ozbi Konseri İzmir

2.8

Ozbi Konseri İzmir

 • (19 Yorum)

Konser

Ozbi Konseri İzmir hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ozbi Konseri İzmir Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Can Temiz Konseri İzmir

2.9

Can Temiz Konseri İzmir

 • (20 Yorum)

Konser

Can Temiz Konseri İzmir hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Can Temiz Konseri İzmir Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Gülşen Konseri İzmir

3.5

Gülşen Konseri İzmir

 • (21 Yorum)

Konser

Gülşen Konseri İzmir hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Gülşen Konseri İzmir Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sır Oyunu İstanbul

3.7

Sır Oyunu İstanbul

 • (18 Yorum)

Tiyatro

Sır Oyunu İstanbul hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sır Oyunu İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

İnti-İllimani - İstanbul Konseri

3.4

İnti-İllimani - İstanbul Konseri

 • (20 Yorum)

Konser

İnti-İllimani - İstanbul Konseri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İnti-İllimani - İstanbul Konseri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sefo Konseri İstanbul

3.6

Sefo Konseri İstanbul

 • (20 Yorum)

Konser

Sefo Konseri İstanbul hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sefo Konseri İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Can Gox Konseri Antalya

2.9

Can Gox Konseri Antalya

 • (27 Yorum)

Konser

Can Gox Konseri Antalya hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Can Gox Konseri Antalya Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Gezinomi

5.0

Gezinomi

 • (99 Yorum)

Sponsorlu İçerik

Gezinomi, 2015 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında sunduğu otel ve tur hizmetleri ile gittikçe büyüyen bir tur operatörüdür. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan acentelerimiz ve web sitemiz ile ...

Tatil Dükkanı

5.0

Tatil Dükkanı

 • (99 Yorum)

Sponsorlu İçerik

Kıbrıs ve Türkiye`de en ucuz oteller, son dakika tatil fırsatları, yurt dışı turları, en uygun fiyat garantisiyle otel rezervasyonu Tatil Dükkanı`nda. Hemen Tatil Dükkanı'nı ziyaret et ve birbirinden avantajlı tatil fırsatlarını yakala...

Ytur

5.0

Ytur

 • (99 Yorum)

Sponsorlu İçerik

Ytur.net, yurt içi ve yurt dışında sayısız lokasyona düzenlediği turlar ile turizm sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Web sitesi üzerinden kullanıcılarına hizmet veren firma, büyüyen kadrosu ve yenilikçi çalışma anlayışı ile fark yaratan bir tur operatörüdür...


Binlerce Etkinlik, Festival, Konser, Gösteri için tüm bilgileri edinin ve online bilet alın. Evde oturmaktan sıkıldın mı? Hemen kendi şehrindenki bir çok etkinliği YerelNET ile ücretsiz olarak keşfet. Yeni etkinlikler en güncel yorumlar ve en uygun fiyatlar YerelNET 'de.

Etkinlikler pek çok farklı alanda gerçekleşebilir. Müzik, resim, heykel, tiyatro gibi pek çok farklı alanda gerçekleşebilen etkinlikler, ilgilendiğiniz konular ile ilgili keyifli bir etkinlik yaşayabilmenizi sağlar. Kategorilerinin değişkenlik gösterdiği etkinlikler, pek çok farklı konuda kültür seviyenizin yükselmesi adına önemlidir.

Etkinlikler Hakkında Yazılan Yorumları Okumanın Avantajları Güncel etkinlikler pek çok farklı kategoride olabilir. Eğer siz de çeşitli konularda meydana gelem etkinlikleri merak ediyor ancak hangisine gitmeniz gerektiği hakkında kafa karışıklığı yaşıyorsanız, bu etkinliklere giden kişilerin yorumları, etkinlik hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Etkinlikler hakkında yazılan yorumlar, keyifli birer aktivite olan etkinliklerin nerede veya nasıl gerçekleşeceği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Etkinlik takvimi sayesinde bulunduğunuz bölgede yaklaşmakta olan etkinlikleri görebilirsiniz. Etkinlikler hakkında yazılan yorumları okumanın bir diğer avantajı ise, daha önce bu etkinliklere gitmiş kişilerin deneyimlerini öğrenebilecek olmanızdır. Böylelikle etkinlikten ne gibi bir beklentiniz olacağını da öğrenebilirsiniz.

Etkinlikler ile İlgili Fikir Sahibi Olmanın Faydaları
Etkinlikler sanat sergileri, konserler ya da tiyatrolar gibi pek çok farklı kategoriyi içerir. Kategorilerin oldukça çeşitli olması gidilecek etkinlikler hakkında karar vermeyi zorlaştırabilir. Ancak etkinlikler ile ilgili fikir sahibi olmanız, tercihinizi çok daha mantıklı şekilde yapabilmenizi sağlar.

Etkinlik bul ile kendiniz için en uygun etkinliği bulabilirsiniz. Çeşitli konseptlerde gerçekleşen etkinlikler, keyifli bir deneyim yaşayabilmenizi sağlar. Etkinlikler günün çeşitli saatlerinde gerçekleşebilir. Etkinlikler hakkında, öncesinde yapacağınız araştırma, günün hangi saatinde ya da nerede gerçekleşeceğini öğrenebilmenizi sağlar.

Etkinliklerin ne şekilde ve hangi konsept ile gerçekleşeceği hakkında bilgi edinmek için de etkinlikler hakkında yazılan yorumları okumak sizlere faydalı olacaktır. Ünlü sanatçıların konserleri ve turneleri, en popüler hikayelerin tiyatroları gibi pek çok etkinlik, bu yorumlar sayesinde hakkında bilgi edinebileceğiniz birer konu haline gelir.

Etkinlikler hakkında aktif bir şekilde araştırma yapmanız ve yazılanları okumanız yaklaşan etkinlikler hakkında da bilgi edinebilmenizi sağlar. Böylelikle herhangi bir etkinliği kaçırmamış olursunuz. Etkinlikler oldukça keyifli bir deneyim sunar. Çeşitli kategorilerde gerçekleşen etkinlikler hakkında böylece fikir sahibi olabilir, deneyim yaşamayı mümkün hale getirebilirsiniz.  İçerik Haritası
 1. Ana Sayfa
 2. Oteller
 3. Restoranlar
 4. Gezilecek Yerler
 5. Müzeler
 6. Etkinlikler