icon
Yükleniyor..

Agora Adapazarı Avm

Agora Adapazarı Avm Sakarya bulunan Alışveriş Merkezi 'den biridir. Bu sayfa Agora Adapazarı Avm hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Agora Adapazarı Avm hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Agora Adapazarı Avm düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sakarya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sakarya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Agora Adapazarı Avm Sigara İçilmez
Agora Adapazarı Avm Park Yeri
Agora Adapazarı Avm Ücretsiz
Agora Adapazarı Avm Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.8333333333333 Puan

 • avatar

  @berraozdemir

  Alışveriş merkezlerinin kalabalık olması normal olsa da, yemek için insanın biraz daha hijyenik ve rahat etmesi güzel olurdu. Zaman zaman oturmak için masa bulamamak sıkıntı oluyor, özellikle çok tercih edilen firmalardan ürün aldığınızda yer bulmak için tepsi elinizde dolaşmak zorunda kalabiliyorsunuz.

 • avatar

  @yavuzcokay

  Çocuklarım çok seviyor agora avm üst katta cocuk için çok eğlence yerler var 1 saat orda geçiyoruz . Biz çok beğeniyoruz ve ben Beşiktaşlıyım ve Kartal yuvası küçük ama ohhh hersey bulunuyor şükür , satış elemanı çok yardım sever çok yardım oluyorlar.

 • avatar

  @ahmetbedirhan

  Yemek katının bunaltıcı bi atmosferi var. Mağazalar teker teker kapanmaya çeşitlilik azalmaya başlıyor. 3-4 sene önceki yoğunluktan eser yok eskiye nazaran daha sakin. Sakarya’daki Avmlerin tümünün Serdivan’da toplanmış olması ve Cadde54-Serdivan AVM arası mesafenin kısa olması nedeniyle uzakta kalan Agora, Ada Avm nin yolunda ilerliyor. Cadde54’ün açılması ile modası geçti denilebilir. Çarşıya (Merkeze) Serdivan avm ye göre daha yakın olması yeme-içme ve sinema için tercih edilebilir hale getiriyor. Ulaşım yürüme,bisiklet,otobüs,minibüs ile de mümkün. Avm’de herhangi bir zincir bulunmuyor yalnızca en alt katta lokal bir büfe var. Lavabolar çok kirli veya temiz değil kullanılabilir durumda. Tercih edilebilir.

 • avatar

  @yildizmisirmate

  Eski popülaritesi kaybolmuş gibi( bunu insanların kışın yeterince kapalı ortamlardan sıkılmış olmasına bağlayabiliriz ) haftasonu olmasına rağmen otoparkı boş denilebilecek kadar az araba vardı içeriside çok ta kalabalık değildi , bide heryerde olduğu gibi burada da şu ihtiyacı olmayan insanların asansör kullanmalarını anlayamıyorum ,engelli yada çocuk arabalı insanlarin öncelikli olarak binmesi gereken asansörlerde sıra beklemek durumunda kalıyoruz lütfen lüzumsuz meşgul etmeyin!.. AVM ile ilgili olarak ta çoğu markayı bulmak mümkün biz e bebekten dolayı geldiğimizi söyleyebilirim, genelde etkinlikleri olan güzel bir AVM ,

 • avatar

  @ikbalgunduz

  Diğer avmlerden ayıran ekstra bir özelliği yok. Açıkçası en azından outlet mağazaları gibi seçenekler olabilir diye düşünüyorum.

 • avatar

  @esra

  Ben turist olarak cevresini beğenmedim avm nin içi güzel aracınız yoksa merkezden ulaşım yürüyerek de olabilir ama 20 dk yürümek gerekiyor dolmuş a da binebilirsiniz. (Bu yorumu görüyorsan takip et butonuna basarsan sevinirim)


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar