icon
Yükleniyor..

Ağrı Dağı Milli Parkı

Ağrı Dağı Milli Parkı Ağrı bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Ağrı Dağı Milli Parkı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Ağrı Dağı Milli Parkı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Ağrı Dağı Milli Parkı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ağrı Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Ağrı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Ağrı Dağı Milli Parkı Sigara İçilmez
Ağrı Dağı Milli Parkı Park Yeri
Ağrı Dağı Milli Parkı Ücretsiz
Ağrı Dağı Milli Parkı Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.7777777777778 Puan

 • avatar

  @murtezaciflik

  Ağrı Dağı'nın kuzey yamacı eteklerinde bulunan kuş cenneti. Ağrı Dağı'nın altından kaynayarak çıkan suya Bulakbaşı deniyor. Bu ovaya yıllardır su veren masallara türkülere konu olan Bulakbaşı burasıdır. Yaz kış suyu bitmeyen yerdir. Son zamanlarda buradaki köy yerleşiminde su kenarına kamelyalar kurulmuş. Gece konaklama yeri yapılmış. Doğallığından daha hiçbir şey kaybetmemiştir.

 • avatar

  @meliherozan

  Ahh Ağrı ahh..böbrek taşı 3400 den dönmeme sebep oldu.Yine gideceğim

 • avatar

  @utkudogan

  Daha önce hiç yaşamadığım çok özel deneyimler yaşattı Ararat. Zirveye doğru tırmandıkça farklı güzellikleri cömertce sunuyor. 2200 metreden itibaren araçlar bırakılıp tırmanış başlıyor. 3200 kampına kadar oldukça rahat bir parkuru var ancak 3800'lerden itibaren işler biraz ilginçleşmeye başlıyor. 4200 metreden yani ikinci kamp noktasından itibaren ise oldukça zorlu ve dik bir tırmanış başlıyor. Tüm bu zorluklar zirvede yerini mutluluğa bırakıyor.

 • avatar

  @ramazankilic

  Hiç durmayın en az beş bin genç'e ekmek var orada. Biraz kafa yorun yöneticiler.

 • avatar

  @said

  Güzel bir yer fakat biraz temizliğe önem verilirse süper olur

 • avatar

  @yusufsaki

  Geniş bir alana yayılmış arazisi ile otlak ve sulak arazi olarak karşımıza çıkan bir milli park.otlayan hayvanların güzelliği ve çevre köylerin ihtiyaçlarına cevap veren muhteşem ovamız Ağrı seyahatinizde kesinlikle görmeniz gereken bir milli park.

 • avatar

  @ayigit

  Reçelik araziden oluşuyor cok farkli canlılara ev sahipliği yapıyor hayatinızda gormediğiniz kuş türlerini burada gorebilirsiniz tabiki sadece kuşlarda değil daha birçok canlıyı.

 • avatar

  @bilgehantuncay

  Millî park yazsa da herhangi bir girişi vs. bulunmuyor. Ağrı Dağı'nın manzaraları şahane. Bölgeye yatırım yapılması gerekiyor.

 • avatar

  @velicanpolat

  Tutku


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar