Aksu Gokart

Aksu Gokart Aksu bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Aksu Gokart hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Aksu Gokart hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Aksu Gokart düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Aksu Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Aksu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Aksu Gokart Sigara İçilmez
Aksu Gokart Park Yeri
Aksu Gokart Ücretsiz
Aksu Gokart Açık Hava
+(1)

Konum

Altıntaş, Yörükoğlu Cd. No:15, 07112 Aksu/Antalya, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.6 Puan

 • avatar

  Merve ünal

  İlk kez bugün çocuk oyun alanına gidip deneyimlediğimiz yer. 3 yıldız vermemin sebebi kapalı go kart alanı ile yan yana olması nedeniyle içeride aşırı derecede abarabanın yaktığı yakıtın kokması ya da fren kokusu. Çıktıktan sonra resmen midem bulandı ve çocuğuma bu havayı 1 saat soluttuğum için üzüldüm. 1-3 yaş için de oyuncak sayısı ve çesit biraz sınırlı. Saati 25 tl ye daha bol oyuncaklı yerler var.Ama çocuğunuz 4 yaş ve üzeriyse daha güzel vakit geçirip büyük kaydıraklardan yararlanabilir.Alanda surekli gorevli kızların olması güzel. Müsteri profili biraz düşük eğitim profilinde. Koca kadınlar çocuk kaydiraklarından kayıyor falan. Ama buna mekanın yapacağı bir şey yok tabi. Kokuya çözüm olursa 2.kez de gidilebilir.

 • avatar

  Emre Topcu

  Çalışan arkadaşlar gayet mütevazi ve yardımcı olma eğiliminde. Fiyatlar kalite standardına göre uygun ve tutarlı. En az beş farklı araç kullanmama rağmen performansları birbirlerine oldukça yakın olumsuz bir farklılık hissedilmiyor. Pist ise keyifli bir tutuşa sahip spin atmak oldukça zor. Açıkçası genel olarak çok hoşuma gitti ve sadece sürmek için 200 km yol geldim defalarca. Kalite için teşekkürler.

 • avatar

  Caner Demir

  İstanbulda bir çok pistte sürmüş olarak bu pist baya hızlı , 2 kez gittim 2sinde de güzel araba kullandım. Virajları çoğu ama s virajı ve uzun düzlükler hızı hissetmenizi sağlıyor. En iyi zamanım 44.15 . Rekabetçi kişilerle sürüşe hazırım bana yazın birlikte sürelim @canerfe

 • avatar

  Kesin Bilgi

  Park inanılmaz büyük , ferah… Mekan gerçekten keyif verici… çocuklar için muhtemelen muhteşem bir deneyim… Küçük daracık alanlara sıkışmak istemiyorsanız , ilk aklınıza gelecek yer olmalı. Cumartesi olmasına rağmen rahatsız edici bir yoğunluk yoktu. Bence deneyimlemelisiniz ????????

 • avatar

  Ferda Koçarslan

  O kadar kaliteli bir mekan ki ,personelin yüzündeki gülümsemesinden belli oluyor ????????????????, çocuk oyun alanındaki arkadaş bakmak zorunda olmadığı halde çocuğumuza yardımcı olduğu ve bizde keyifle go kartımı yaptığımızdan dolayı güzel ayrıldık ,teşekkür ederiz ????????


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

ATMANİ OVASI

ATMANİ OVASI

( Yorum)
Ücretsiz
Kaleiçi

Kaleiçi

( Yorum)
Ücretsiz
Kleopatra Plajı

Kleopatra Plajı

( Yorum)
Ücretsiz