icon
Yükleniyor..

Ali Paşa Çarşısı

 • (11 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.8

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Ali Paşa Çarşısı Edirne bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Ali Paşa Çarşısı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Ali Paşa Çarşısı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Ali Paşa Çarşısı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Edirne Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Edirne sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Ali Paşa ÇarşısıSigara İçilmez
Ali Paşa ÇarşısıPark Yeri
Ali Paşa ÇarşısıÜcretsiz
Ali Paşa ÇarşısıAçık Hava
Ali Paşa ÇarşısıGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.8
Puanlama :


 • avatar

  @gnristan

  Sağlı sollu esnaflar mevcut. Ve dışarıdaki esnaflara göre daha ucuza şeyler var. Mesela ben dolardaki esnaftan Edirne kurabiyesi aldım 250 gr 40 lira. Ali Paşa çarşıda 500 gr. 50 liraydı.

 • avatar

  @okyayfevzikanik2764

  Yangından sonra geçirdiği büyük tadilattan sonra o tarihi havası yok sanki. Replika gibi geliyor insana. İçinde de sadece çanta havlu takı sabun minvalinde dükkanlarla dolu olunca bu hissiyat artıyor. İnsan görmek ister ki tarihi hissettiren meslek ve el sanatları işçiliğine ait dükkanlar olsun. İçeriye giren kalaycı görse mesela veya keçe işlemesi yapan dükkan olsun tarih hissedilsin yani.

 • avatar

  @hasankes

  Edirneyi ziyaret etmişken mutlaka gidilip gezilmesi gereken yerlerden biri... Hediye almayi düşündüğünüzde uygun fiatlara cok guzel hediyelikler bulabileceğiniz bir çarşı...

 • avatar

  @sensinmusti

  Çok pahalı olmaya başladı. Standart ve aynı ürünler var. Şapka ve şekerlemeleri sadece tavsiye ederim. Maalesef ki ilgi alaka da azalmış. Hepsi müşteriden çok telefona bakıyor. Üzücü. Türk bayrağı ve Atatürk resimlerinin asılı olması extra artısı bu.

 • avatar

  @yilmazuruz

  Tarihi bir mekan fiyatları turistik Bulgar turistlere göre ayarlamışlar gezilir ama alışveriş yapılmaz

 • avatar

  @ebrugundem

  İlla gezilmesi ve görülmesi gerekenler listesinde ilk sıralarda olacak bir yer değil. Fakat sağlı sollu alışveriş dükkanlarıyla ve tarihi bir yapı olması dolasıyla keyif alacağınız bir yer.

 • avatar

  @ajanskendinehas4455

  1565 yılından beri tek bir tuşları düşmemiş tarihi çarşı

 • avatar

  @tahayaman3661

  Edirne merkezinde bulunan tarihi çarşılardan birisi.Selimiyeden yürüyerek geçiş yapabilirsiniz.Hediyelik eşya ve tarihi dokuyu görmek için uğramanız gereken yerlerden.

 • avatar

  @adnanbaysal6910

  Güzel bir yer ama sırf şekerlemeci dolmuş birde yapışkanlar esnaf olarak almayacak yada bakacak müşteriye bu kadar ısrar niye.?

 • avatar

  @brownisama2513

  Alipaşa Çarşısı, Kanuni Sultan Süleyman'ın Sadrazamı Hersekli Semiz Alipaşa tarafından 16. yüzyılda Mimar Sinan'a yaptırıldı. Çarşıda, günümüzde 135 dükkanda hediyelik eşya, giyim, ayakkabı ve züccaciye satışı yapılıyor.

 • avatar

  @erdogancildir

  Malesef ülkemizde üzüntüyle söylüyorum.. İnsanlar şaşmış durumdalar. 3 kuruş elde etmek için yalan dolamlar gayet normal ve asıl sorulması gereken konu ise.... Ülkemizi denetleyen kurumlar acaba utanç ve arınma nedir bunu biliyorlarmı? 2 diş çekimininbirlikte getirdiği sıkıntı kimin umrumda diye soruyorum?. Ben bunu kendim için değil.. Ama sıradan bir askeri ücretle geçinme zorunda olan vatandaş için dikkate alınmasını istiyorum.. Çünkü.. Toplum içinde bakıyorum.. Ve çok ama çok üzülüyorum insanların '' 'Diş' '' Yapılarının bozuk olduğunu gördüğümde.. İnsanlar çok mahçup... Böyle olmasına gerek yoktur.. Yeterki devletimiz doğru kararlar alsın


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Ali Paşa Çarşısı
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 11 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.8/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Ali Paşa Çarşısı Ali Paşa Çarşısı +908500000000 Mithat Paşa, Osmaniye Cd. No:19, 22020 Edirne Merkez/Edirne, Turkey Ali Paşa Çarşısı Ali Paşa Çarşısı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ali Paşa Çarşısı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 41.6755373 26.5525619 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.8/5 11