icon

Aqua Vega Akvaryum

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

5.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Aqua Vega Akvaryum Ankara bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Aqua Vega Akvaryum hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Aqua Vega Akvaryum hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Aqua Vega Akvaryum düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ankara Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Aqua Vega AkvaryumSigara İçilmez
Aqua Vega AkvaryumPark Yeri
Aqua Vega AkvaryumÜcretsiz
Aqua Vega AkvaryumAçık Hava
Aqua Vega AkvaryumGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

5.0
Puanlama :


 • avatar

  @Rota Bul

  Nata Vega AVM içerisinde yer alan Aqua Vega Akvaryum, toplamda 6000 m2 kapalı alan, 4.5 Milyon litre su kapasitesine sahip 25 farklı akvaryumdan oluşan ve 98 metrelik tüneli ile 12.000 deniz canlısına ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda sürüngenlerin, kuşların, timsahların da bulunduğu 250'den fazla vahşi canlının olduğu bölümde bulunuyor. Çocukların görüp öğrenmeleri için de oldukça güzel bir eğlence mekanı. Giriş ücreti öğrenci için 51 TL. Farklı bir tecrübe olarak, gitmenizi tavsiye ederim

 • avatar

  @Rehber

  Kesinlikle tavsiye ederim. Gezmek için en az iki saat ayırın ve ona göre gidin. 22.04.2022 de giriş yaptık bir öğrenci bir çocuk 2,5 yaş ve bir yetişkin 110 TL verdik ve inanın ki değdi. Girişine kadar arabanızla gidebilirsiniz hemde avmnin kapalı otoparkını kullanarak. Tek sorun çok kötü kokuyor baş ağrısı yapabilir.

 • avatar

  @buralarigezdim

  İçeride çok çeşit vardı ama bayram dolayısıyla sanırım bi ayrı kalabalıktı. Bir bölümünde çocuklar için mini kaydırak ve büyükler için oturma yeri vardı. Bazı çocuklar o parktan çıkmak istemediği için sürekli ağladı. Gelecekler lütfen hayvanlara ilgisiz çocuklarını getirmesin.

 • avatar

  @istanbul34

  Türkiye’nin AVM içindeki en uzun tünel akvaryumu olma özelliğini taşıyan Aqua Vega, 23 Nisan 2012 yılında ziyarete açılmış. Ankara’da çocukları götürmek için güzel bir mekan. Nata Vega AVM içinde yer alan akvaryum büyük bir beklenti oluşturmasın ama yine de Ankara için fena yer değil. Giriş ücreti öğrenci 46₺, tam 58₺. Her yaştaki öğrenci öğrenci kartını göstererek faydalanabilir. Toplam 6000 m² kapalı alan, 4,5 Milyon litre su kapasitesine sahip 25 farklı akvaryumdan oluşan ve 98 metre tüneli ile Aqua Vega, 12.000 deniz canlısına ev sahipliği yapıyor. İçbükey cam olduğu için içerisindeki her şey %40 daha küçük gözüküyor. Sadece okyanusların değil ormanların ve çöllerin fantastik hayatını yaşatan Wildlife bölümü ise 27 Ekim 2017 yılında açılmış. Gerilim ve adrenalin dolu Wildlife bölümde 250'den fazla vahşi canlı hayvan da var ama bu bölüm bence hiç olmamış. Hayvanlar kapalı ortamda zaten uygun olmayan şartlarda bence sıkıntılı. Gezmeye devam edersek akvaryum da yer alan tünel bölümü biraz daha yüksek olsa oldukça başarılı diyebilirdim. Genel olarak personel sayısı az ama olanlar da ilgili. Gitmenizi tavsiye ederim.

 • avatar

  @yeryuzu

  İçerisinde hem akvaryum tüneli bulunduran hemde vahşi yaşam hayvanlarını bulunduran bir mekan. Giriş ücreti öğrenci 46₺ , tam 58₺. Her yaştaki öğrenci öğrenci kartını göstererek faydalanabilir. Tünel biraz küçük bence. İçbükey cam olduğu için içerisindeki her şey %40 daha küçük gözüküyor. Tüneli bitirmeye yakın oturma alanı var devasa bir camın karşısında. Tüneldeki balıkları görebilirsiniz.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Aqua Vega Akvaryum
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 5 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 5.0/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Aqua Vega Akvaryum Aqua Vega Akvaryum +908500000000 Akşemsettin, Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet, 06480 Mamak/Ankara, Türkiye Aqua Vega Akvaryum Aqua Vega Akvaryum hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Aqua Vega Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 39.8878701 32.9351885 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  5.0/5 5