Avşar Sinema Denizli

Avşar Sinema Denizli Denizli bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Avşar Sinema Denizli hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Avşar Sinema Denizli hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Avşar Sinema Denizli düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Denizli Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Denizli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Avşar Sinema Denizli Sigara İçilmez
Avşar Sinema Denizli Park Yeri
Avşar Sinema Denizli Ücretsiz
Avşar Sinema Denizli Açık Hava
+(1)

Konum

Yenişehir, Teras Park AVM No:55, 20045 Merkezefendi/Denizli, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.6 Puan

 • avatar

  Müjdat Acar

  Çocuk filmine gittik hopper ve çılgın çetesi İçeride çocuklar dahil 8 kişi olduğumuz için klimalari acmadilar bu kadar olmaz artık kan ter içinde kaldık bit daha hayatta gelmem belediye sanat merkezine giderim ayıp hiç yakıştıramadım

 • avatar

  İbrahim Altuğ

  Fantastik canavarlar filmine girdik görüntü o kadar karanlık o kadar kötüydüki filmin 10. Dakikasında görevliye gidip görüntünün çok kötü olduğunu insanların yüzlerinin bile zor göründüğünü söyledim bakalım dedi ama hiçbirşey değişmedi filmden hiçbirşey anlamadım ayrıca tuvalete giderken karanlıkta düşmemek için telefonun ışığını yaktım tamam elektrik pahalı ama en azından loş bir ışık bile olabilirdi vasat bir salon haline gelmiş.

 • avatar

  Asya Boyacılar

  1-2 saat önce bir filme gittik ve adı Peri Kraliçesi idi. Fakat ne oyunculuk, ne kalite, ne de özen vardı. Kısacası BERBAT. Animasyonları bir küçük çocuğa verseniz yapardı. Ses kalitesi; bildiğiniz kulağımızı tıkadık! Böyle bir film nasıl vizyona çıktı anlamıyorum. 65 TL’YE İZLENEBİLECEK EN KÖTÜ FİLMDİ!

 • avatar

  Hatice Çelebi

  31 Mart 2022 saat11.30 seansına Bergen filmini izledim.filmmükemmel.fakat film arasında WC kullanmak için giyim,tuvalet kilitli.mecburen ortak kullanım alanına gittim.dönüşte kahve aldım görevli bununla salona giren miyeceğimi söyledi.hem tuvaletinin kapalı ,hizmet sıfır.niye çeriye okamadığımı sorunca içeriye döküldüğü için.ama oradan popcorn alınırsa içeri sokuluyor birde benden önceki seanstan kalma koltuk üstlerinde popcornlar vardı.hiç yakışmadı.0000000????????????????????

 • avatar

  ümit Kaya

  2 kişi izledik diye klimayi açmadılar haklılar diyelim o zaman seansı kaldırın.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz