icon
Yükleniyor..

Balat

Balat İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Balat hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Balat hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Balat düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Balat Sigara İçilmez
Balat Park Yeri
Balat Ücretsiz
Balat Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.4 Puan

 • avatar

  @merveturkmen

  Daha önce sahilden basıp geçtiğimiz bir yerdi . Merakla bie girelim dedik meşhur balat sokaklarına .... Böyle güzel yerler böyle tatlı naftalin kokulu cafeler kaldı mı dediğim yer burası . Balata geldiğinizde alın elinize tarihi sevda gazozunu 12 tl ???? turunuza başlayın birde fırından çıkmış tazecik bir simitle turunuza başlayın . Her sokağa girin bol bol resim çekin ortam şahabe????❤️

 • avatar

  @seymagonulgundogdu

  Rum lisesi dışında görülecek pek de bişey yok. Binalar boyalı, giriş katlar turizm için canlandırılmış. Kafanızı kaldırıp yukarı baktığınızda günlük hayatına devam eden mahalle sakinlerini pencerede sigara içerken izleyebiliyorsunuz. Her binada çamaşır asılı. Sahile doğru oturulabilecek, bişeyler yiyip içerken kafanızı kurcalamayacak birkaç mekan var. Favori elbette POPSTEL. Eğer terasta oturmak istiyorsanız balatı gezerken arayıp mutlaka rezervasyon yaptırım. Yoksa Balat manzaralı balkonda oturmak zorunda kalıyorsunuz.

 • avatar

  @yusufyilmaz

  Eski bir yerleşim yeri, evlerin bir kısmı restore edilmiş ve gayet güzel olmuş. Diğer geri kalan birçok ev de restore edilse çok daha iyi olur ve gelen turist sayısı artar. Turist sayısının artması orada ki esnafın işini daha da artıracaktır ve yeni girişimcilere iş imkanı açılacaktır. Tavsiyem; mahalleli esnaf bir araya gelip evleri restore ettirebilirler.

 • avatar

  @zfr01

  Istanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri Balat, gezilmesi görülmesi tavsiye edilir, özellikle fotoğrafçılarin uğrak yeri, yorulursanız salaş bir mekanda çayınızı yudumlarsiniz, ayaklari ve dizleri ağrıyanlar için tavsiye etmem ,zira dik yokuşlu sokakları çıkmakta zorlanirlar.

 • avatar

  @feruzanyurtseven

  Gezilip görülmesi gereken güzel yerler. Çevremizde güzel yerler var ama hiç gezmiyoruz. Sonrasında ise bize kilometrelerce uzakta ki yerleri gezmeyi planlıyoruz. Önce ilinizdeki yerleri gezin sonra uzakları planlayın


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar