icon
Yükleniyor..

Belek Halk Plajı

Belek Beach Park Serik bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Belek Beach Park hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Belek Beach Park hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Belek Beach Park düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Serik Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Serik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Belek Halk Plajı Sigara İçilmez
Belek Halk Plajı Park Yeri
Belek Halk Plajı Ücretsiz
Belek Halk Plajı Açık Hava
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.6 Puan

 • avatar

  @ulkemesen

  ????Belek’te denize girmek için tek yer cidden. her yeri oteller kapatmış. araba ile giriş 10₺, şezlonglar ücretli 25₺. ödemeyi nakit ve kart yapabiliyorsunuz. isterseniz kendi kamp sandalyenizi ve şemsiyenizi alıp sahilde oturabilirsiniz. yiyecek sokmak yasak fakat herkes yanında getiriyor, bu uyarının bir anlamı yok gibi. alkol kullanmak yasak. ???? öğleden önce giderseniz ve rüzgar yoksa deniz cidden çok güzel oluyor. kıyı kısmında çok az bi taşlı bölüm var orayı geçtikten sonra zemin kum oluyor. duşları çalışıyor. soyunma kabinleri ve wc mevcut. onun dışında yemek yiyebileceğiniz ve içecek alabileceğiniz yerler mevcut. fiyatları makul. ???? serik-belek minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz, ücreti 11₺.

 • avatar

  @ismailgungor

  Denizde küçük bir alanda kayalık alanlar mevcut görülmüyor pek bunun dışında sığ ve kum, ayrıca hem tesisler hem de deniz çok güzel. Rocky areas are not seen in a small area in the sea, apart from that it is shallow and sandy, and both the facilities and the sea are very beautiful.Also, sunset is gorgeous.

 • avatar

  @pinarirmak

  Plaj güzel.Otopark sorunu yok. Ağaçların olmasi güzel.Fakat orda bulunan vitamin bardan meyve suyu icmeyin .Sormadan ictim.Ama siz fiyatlarını bilip ona göre alin.3 küçük bardak meyve suyuna 110 TL ödedim.

 • İncekumlu sahile sahip sakin ücretsiz halk plajı. Otopark ücreti 10 TL şezlong ücreti 25 TL İçeride çoğunluk Rus olmak üzere genelde yabancı turist var, rahatsız edecek insan görmedim. Plaj içinde market restoran var, tuvalet duş ve soyunma kabini var ama tuvaletler çok temiz değildi

 • avatar

  @mustafakaramik

  Plaj saat 8 gibi kapanıyor kamp için uygun değil ama plajın hemen yanında boş bir arazi var orada kalınılabilir. Onun dışında plaj çok güzel duş, wc, soyunma kabini ve market mevcut. Şuanlık giriş ücreti 10 tl (arabalar için)


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar