icon
Yükleniyor..

Bergama Antik Tiyatro

 • (6 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.8

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Bergama Antik Tiyatro Bergama bulunan Tarihi Mekanlar 'den biridir. Bu sayfa Bergama Antik Tiyatro hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Bergama Antik Tiyatro hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Bergama Antik Tiyatro düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bergama Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Bergama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Bergama Antik TiyatroSigara İçilmez
Bergama Antik TiyatroPark Yeri
Bergama Antik TiyatroÜcretsiz
Bergama Antik TiyatroAçık Hava
Bergama Antik TiyatroGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.8
Puanlama :


 • avatar

  @filgezi

  25 Eylül 2022 de saat 17:00 da ziyarette bulunduk kendi ülkemizdeki kaleyi görebilmek için 4 kişi toplam 400 TL verdik ve oradaki bayan arkadaş müze kartı çıkarıp 60 TL ye girebilirsiniz diye öneride bulunmak yerine biletlerin geri iadesi yoktur şeklinde sert bı üslupta bulundu. Bu ülkeye vergi veren biri olarak hakkımı helal etmiyorum

 • avatar

  @sayginyilmaz9791

  Araçla gelecekseniz ve Google Maps kullanıyorsanız yukarı çıkan yolun kapalı olduğunu göreceksiniz. Sakın tek alternatifin teleferik olduğunu zannedip paranızı kaptırmayın. Tam bir küçük esnaf işi olmuş. Yukarıya arabayla cikabileceginiz alternatif bir yol var, araçları takip edin. Tabii 3 dakika süren gondol yolculuğuna 130 lira vermek istemiyorsanız.

 • avatar

  @aksiyonolsun7476

  Buraya çıktığınızda bergama ayaklarınızın altında... heryeri görebiliyorsunuz.... eskiden araçlarınızla çıkabiliyordunuz.... şimdi teleferikle çıkıyorsunuz.... etrafı göre göre çıkıyorsunuz... bergama kalesi daha önce burada yaşamış olan uygarlıkları bize anlatıyor... bergama için önemli bir değer... yaz aylarında birçok turist burayı ziyaret ediyor.... Buda bergama nın ekonomisine katkıda bulunuyor.... bergamaya gelenlere görmelerini tavsiye ediyorum...

 • avatar

  @cansinayaz

  Fiyatlar Müze kartı ile giriş ücretsiz. Müze kartı çıkartmak ise öğrenci 30tl, tam 60tl. Teleferik 100 tl. Deneyim Akroplisi gezmek çok zevkli fakat ulaşım çok büyük sorun. Teleferik dışında bir çıkış hizmeti sunulmamış. Taksiler de çok yüksek fiyat istiyor. Şahsi araçla çıkmak mümkün. Yayan olarak inmek 40 dk sürüyor. Çıkması muhtemelen daha uzun sürer.

 • avatar

  @yunusemrecosan1731

  İzmir'in Bergama İlçesi'nde bulunan Pergamon antik kentinin 330 metre yükselikte ve andezit kaya yapısına sahip bir tepe üzerinde bulunan Akropol'e ulaşım sağlayan teleferik. Yıllardır daracık asfalt bir yoldan gidilmesiyle bilinen antik kente olan ulaşımı kolaylaştırıyor. Teleferiği tercih etmezseniz aracınızla yaklaşık 3,5 km. uzunluğunda dar ve tehlikeli yolda ilerlemek zorundasınız. Tarihi miras nedeniyle yol yapımı zor. Teleferik bölgeyi de koruyacaktır.

 • avatar

  @bircankahramanb3701

  Harika Pergamon’u seyrederek çıkmak isterseniz kişi başı 50 TL ücret karşılığında teleferik ile seyahati tercih edebilirsiniz? Not: rüzgarlı havalarda iptal oluyor, hava iyi iken gidiniz ?


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : Bergama Antik Tiyatro
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 6 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 3.8/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Bergama Antik Tiyatro Bergama Antik Tiyatro +908500000000 Kurtuluş, Kale No:27, 35700 Bergama/İzmir, Turkey Bergama Antik Tiyatro Bergama Antik Tiyatro hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bergama Antik Tiyatro Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 39.124334 27.185727 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  3.8/5 6