icon

Beş Köprü

  • (0 Yorum)

Gezilecek Yerler

0.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

  • ARA

  • YOL TARİFİ

  • KAYDET

  • WEB SİTESİ

Sakarya Beşköprü, Sakarya ili Merkez ilçesinde yer alan bir belde. İstanbul'a yaklaşık 75 km uzaklıkta konumlandırılmış olması sebebiyle, Sakarya Beşköprü daha çok İstanbul’lu turistlerin uğrak yeri olmuştur. Beşköprü’nün tarihi köyleri, doğal güzellikleri, süs havuzları ve doğal yaşamı turistlerin ilgisini çeken bir mekan haline gelmiştir.

Tarihi Köyler

Sakarya Beşköprü, tarihi köyleriyle de ziyaretçilerine hitap etmektedir. Burada, Çatalçayır, Gümüşdagi, Yılanlı, Elmacık, Çayır, Ergene, Şeyhli, Kuyucak, Çandak, Çamarca ve İkizdere gibi çok sayıda köy bulunmaktadır. Köylerin hepsi çok kısa mesafelerde birbirinden uzakta yer almaktadır. Köylerin hepsi çok eski tarihlere dayanmakta ve orijinal mimari ile çok özel tarihi değerler sunmaktadır.

Doğal Güzellikler

Sakarya Beşköprü’de, turistlerin ziyaret etmesi için zengin doğal güzellikler mevcuttur. Yeşil ormanlar, bol oksijenli havayla kuş sesleri, pırıl pırıl berrak sularıyla süs havuzları, kumsal tatil yerleri ve daha pek çok doğal güzellikler mevcuttur. Bu nedenle, hiç şüphe yok ki Sakarya Beşköprü, turistlerin ziyaret etmesi için muazzam bir doğal park ortamı sunmaktadır.

Kültür ve Sanat Etkinlikleri

Sakarya Beşköprü, oldukça kalabalık olan kültür ve sanat etkinlikleri ile de turistlerin ilgisini çekmektedir. Burada meydana gelen haftanın sonunda organize edilen “Beşköprü Kültür ve Sanat Günleri” turistlerin ilgisini çekmektedir. Burada Beşköprü halkının ürettiği dantel, nakış, dokuma gibi el sanatlarının yanı sıra, tarihi köylerinde üretilen ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Turizm İmkanları

Sakarya Beşköprü’nün doğal güzellikleri, tarihi köyleri ve kültür ve sanat etkinlikleri sayesinde, turizm sektörüne önemli katkı sağlamaktadır. Burada ağırlamak üzere çok seçme oteller, pansiyonlar, butik oteller ve konaklama turizmi için pek çok imkan mevcuttur. Ayrıca, Beşköprü’de turizm amaçlı aktivite turizmi, doğa turizmi, sağlık turizmi ve kültür turizmi de mevcuttur.

Sakarya Beşköprü, çevresindeki doğal güzellikleri, tarihi köyleri, kültür ve sanat etkinlikleri, turizm imkanları ve daha pek çok seçenekleriyle turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle, herkesin ziyaret etmesi için muazzam bir mekan olan Sakarya Beşköprü, İstanbul’lu turistlerin ziyaret etmesi için ideal bir yerdir.

Özellikler

Beş KöprüSigara İçilmez
Beş KöprüPark Yeri
Beş KöprüÜcretsiz
Beş KöprüAçık Hava
Beş KöprüGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

0.0
Puanlama :Künye

✅ Gezilecek Yerler : Beş Köprü
✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
✅ Yerel Rehber : 0 Değerlendirme
✅ Genel Puan : 0.0/5.0

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplenin

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.Katkı Sağlayanlar

Gezilecek Yerler Beş Köprü Beş Köprü +908500000000 Beşköprü, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey Beş Köprü Sakarya Beşköprü, Sakarya ili Merkez ilçesinde yer alan bir belde. İstanbul'a yaklaşık 75 km uzaklıkta konumlandırılmış olması sebebiyle, Sakarya Beşköprü daha çok İstanbul’lu turistlerin uğrak yeri olmuştur. Beşköprü’nün tarihi köyleri, doğal güzellikleri, süs havuzları ve doğal yaşamı turistlerin ilgisini çeken bir mekan haline gelmiştir. ₺₺ TR 40.7390088 30.3521983 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
0.0/5 0