icon
Yükleniyor..

Çamlıca Tepesi

Çamlıca Tepesi İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Çamlıca Tepesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Çamlıca Tepesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Çamlıca Tepesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Çamlıca Tepesi Sigara İçilmez
Çamlıca Tepesi Park Yeri
Çamlıca Tepesi Ücretsiz
Çamlıca Tepesi Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  @turgaybenek

  Harika İstanbul manzarası ve muhteşem boğaz manzarası ile sizleri büyüleyen, temiz havası ve yeşil park alanları ile aileniz ile gelip keyif yapabileceğiniz uygun fiyatlı cafe ve restoranti ile yemek yiyip çay kahve içebileceğiniz muhteşem bir mekan , park .

 • avatar

  @adiguzelozata

  Boğazı net bir şekilde göreceğiniz harika bir tepe. Özellikle akşam muhteşem bir görüntü oluyor. İstanbul'un vazgeçilmez bir seyir tepesidir. Gün boyu 20 liraya park edebileceğiniz ispark'ı var. İçeride içecek ve yiyecek alabileceğiniz belediyeye ait bir yer bulunmaktadır. Fiyatları da gayet makul. Ayrıca piknik yapabileceğiniz bir yer de e mevcut. Mevsit ve WC de bulunmaktadır.

 • avatar

  @pseudolife

  İstanbul’un tartışmasız en güzel yerlerinden birisi olan Çamlıca tepesi bir zamanlar Türk sinemasında bir çok sahnenin de çekilmiş olduğu yerlerden birisi. Burası İstanbul’a hakim konumu ve halka açık belediye tarafından işletilen bir sosyal tesise sahip olması açısından da önemli. Araçla gelmekte fayda var park problemi olmakla birlikte ücretsiz park yeri bile hemen her defasında buldum. Burada bulunan tesisler fiyat olarak çok uygun. Biraz kalabalık oluyor. Ateşsiz piknik alanları da olan bu alan yıllardır korunan İstanbul un nadir yerlerinden birisi. Akşamları ayrı güzel mutlaka akşamları da gelin.

 • avatar

  @sumru

  Kesinlikle İstanbul'un en güzel yerlerinden birisi. Mükemmel bir manzarası var. Akşam saatleri ayrı güzel sabah ayrı. Yine de sabah gelirseniz akşamını da ayrıca görmenizi tavsiye ederim. Tek sorunu geliş yolu biraz zor. Baya dik bir yokuş yürüyorsunuz ama çıktığınızda manzara o yorgunluğa değiyor. Herkese kesinlikle bir kere gelmesini tavsiye ederim. Zaten bir kere gelince insanın bir daha gelesi geliyor.

 • avatar

  @thewonderfulgirl

  İstanbul'un sembollerinden Çamlıca Tepesi. Yazarın "Dünyaya son kez bakacak olsaydım İstanbul'un Çamlıca'sından olmasını isterdim." cümlesinin öznesi olmuş muhteşem yer.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar