Cappadocia Yoga

Cappadocia Yoga Nevşehir bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Cappadocia Yoga hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cappadocia Yoga hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cappadocia Yoga düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Nevşehir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Nevşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Cappadocia Yoga Sigara İçilmez
Cappadocia Yoga Park Yeri
Cappadocia Yoga Ücretsiz
Cappadocia Yoga Açık Hava
+(1)

Konum

Gaferli Mahallesi, Müze Cd. No: 38/A, 50180 Göreme/Nevşehir Merkez/Nevşehir, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3.4 Puan

 • avatar

  Habip Aslan

  4 günlük eşim ile olan balayı tatilinde bize her türlü sosyal aktivelerde candan yardımcı olan iş yeri sahibinden çalışanlarına kadar göstermiş oldukları ilgi be alaka gayet memnuniyet vericiydi. Ayrıca ücret olarak göreme de karşılaşabileceğiniz en uygun tur şirketlerinin arasında.

 • avatar

  Safiye Sulamış

  Çok çok memnun kaldık. Her şey mükemmeldi. Teşekkürler redriver ????

 • Kaliteli güvenilir her türlü hizmette yardımcı olunan bir yer

 • avatar

  Dana Stoica

  Dolandırıcılar! 18 kişilik bir grup için balonla uçmak için kişi başı 200 euro aldılar ve acentenin balon sahibi olduğunu ve ertesi sabah karşılama saatini bize duyuracağını söylediler. Bu dönemdeki fiyat kişi başı yaklaşık 150 euro, en azından bu bir aydan uzun bir süre önce yaptığımız rezervasyon için ödediğimiz bedel! Akşam geç saatlerde, sözde "rezerve edilmiş uçuştan" birkaç saat önce, grup liderimizi gelip para iadesi almaya çağırdılar, dolandırıcılıklarını örtmek için birçok yalan söylediler, diğer kurumları suçladılar ve Balloons kartel üyeleri arasındaki düzenlemeleri yaptılar. Bu, ömür boyu bir kez yaşanacak bir deneyimdir ve piyasa, ne olursa olsun, onu elde etmek için fazladan fiyat ödemeye istekli çaresiz insanlarla doludur! Kendine iyi bak! Güvenilir değiller!

 • avatar

  Olga Hrytsiuk

  Bu acente hizmetlerini ASLA kullanmayın !!! En ucuz acentalardan yapılan turlar dışında ve sizi satarsak, Asya turizmi ile Yeşil Tur'a gittik - bu çok korkunç! Rehber Wikipedia akıllı telefondan dinliyor ve en basitleştirilmiş versiyonunda onu anlatıyor!


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz