icon
Yükleniyor..

Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi

Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi Hatay bulunan Dini Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Hatay Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Hatay sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi Sigara İçilmez
Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi Park Yeri
Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi Ücretsiz
Mar Yuhanna Rum Ortadoks Kilisesi Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.75 Puan

 • avatar

  @océanagrao

  Yazık… Günün sonunda bir tur rezervasyonu yaptık, son anda tüm atların ayrıldığı ve at eksikliğinden dolayı binemeyeceğimiz söylendi… Oldukça hayal kırıklığına uğradık. çünkü at sırtında gerçekten iyi vakit geçirmek isterdik ama programları yönetmedeki büyük bir sorun ve yolculuğun iptalini duyurma zamanı nedeniyle imkansız...

 • avatar

  @patoupiala

  1, yolculuk randevusu iptal edildi, daha yeni 40 km yaptım ve gerçekten ata binmek istedim, bu yüzden Cisco'da sevimli bir genç kızla bir dağ yolu kursu yaptım. Dün akşam 19.00'daki ikinci gece sürüşü randevusu, at sayısı sayılmadığı için 17:30'da iptal edildi ????????. Çok kötü çünkü ben de 1/2 emekli maaşı almaya geldim ????

 • avatar

  @catherinelefebvre

  Güzel bir yerde sabah yürüyüşü. Nazik atlarla harika zaman. Yapmak ???? çok güzel hoşgeldiniz. iyi eğlenceler.

 • avatar

  @afiafa

  Gerçekten harika. Bir sürü hayvan var, çiftliği tek başına veya ekipleriyle ziyaret edebiliyoruz. Çok güzeller, hoşlar. Sadece onların nezaketi geri gelmek istemenizi sağlıyor. Midilli gezintileri, ata binme ve hatta dersler mümkündür. Ben tavsiye ediyorum

 • avatar

  @danielmeziane

  İki kişilik ata binmek için rezervasyon yapıldı. Tesise vardığımızda, 45 km'lik bir hareketten sonra, atların müsaitliğinin bizi gezi için planlamamıza izin vermediğini duyurduk. Gözlem, çiftliğin kötü organizasyonu, atlardan daha fazla müşteriyi öngörmek ticari değildir.

 • avatar

  @christopheestio

  Büyük karşılama, hayvanlara çok yakın. Güzel yürüyüşler, güzel buluşma

 • avatar

  @arnaudlimousin

  Zaman alan güler yüzlü bir ekiple gece yürüyüşü

 • avatar

  @cecilevullo

  Sicilyalı karakterime rağmen, harika zaman geçirdik, çocuklar mutlu. Batı bir atmosferde iyi bir deneyim. Şahsen, atlı dünyayla yeniden bağlantı kuruyorum ????


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar