Cinema Pink İstanbul bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Cinema Pink hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cinema Pink hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cinema Pink düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Cinema Pink Sigara İçilmez
Cinema Pink Park Yeri
Cinema Pink Ücretsiz
Cinema Pink Açık Hava
+(1)

Konum

Ismet Inonu cad. No: 57 Kanatlı Shopping Center Floor: 4, Eskişehir, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.6 Puan

 • avatar

  gazi özcan

  Çalışan personel ve sorumlu olan kişiler ilgisiz alakasız problem ile karşılaşıldığında çözmüyorlar sorumlu kişi seval hanım çalışan ezgi hanim yardimci olmadıkları gibi konuşmaya bile tenezzül etmiyorlar

 • avatar

  Buse Ucankale

  12 mart 2022 cumartesi günü saat 16.30 seansında 3. Salonda Batman' i izlemeye gelmiştim. Film sırasında yaşayanan olaylara göz yumabildim fakat film sonunda karşılaştığım terbiyesiz söylemler yüzünden sinirlerim bozuldu. Çalışanlarınızı işe alırken daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Seans sonunda memnuniyetsiz bir şekilde ayrılan seyircilerin tekrar oraya gelmesini bekleyemezsiniz. Çalışan kadın arkadaşın ' Acele edin 2-3 saat yetmedi mi? ' gibi söylemlerini duymak zorunda değiliz. Umarım gerekeni yaparsınız.

 • avatar

  merve kırmıt

  Ulasimin kolay olması dışında iyi yanı yok. Salonlar inanılmaz kötü kokuyor, havalandırma ciddi şekilde yetersiz. Ayrica koltuklar konforlu olmadığı gibi içecek koyabileceginiz bir yer yok ve sıralar birbirine çok yakın uzunsaniz sığamayabilirsiniz.

 • avatar

  Kuzey Uğurlu

  Gidenin aklını seviyim. Koltuklar kırık yamuk içecek koyucak yer yok. Bu sinemayı denetleyenin ve bu şekilde işletilmesine izin verenin aile bireyleriyle tanışmayı çok isterim

 • avatar

  Tarkan Taskin

  3. Salonda havalandırma çalışmıyor ve projeksiyon bey değil biri ayarlarını yapmalı, bulanık izlemeye nasıl tahammül ediyorlar ?


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz