Cinens Mersin Kipa Sinemaları

Cinens Mersin Kipa Sinemaları Mersin bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Cinens Mersin Kipa Sinemaları hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Cinens Mersin Kipa Sinemaları hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Cinens Mersin Kipa Sinemaları düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Mersin Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Mersin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Cinens Mersin Kipa Sinemaları Sigara İçilmez
Cinens Mersin Kipa Sinemaları Park Yeri
Cinens Mersin Kipa Sinemaları Ücretsiz
Cinens Mersin Kipa Sinemaları Açık Hava
+(1)

Konum

Akkent, Kipa Alışveriş Merkezi 759, Hüseyin Okan Merzeci Blv Egriçam, 33160 Yenişehir/Mersin, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 1.6 Puan

 • avatar

  Fatih

  Salonda havalandırma yok! İçerde nefes alamadık, dayanamayıp çıktık. Ayrıca o kadar para verip 10 dk. reklam izlemekte ne? Bir daha adım atmam.

 • avatar

  Alicem Bulut

  Ucuz bir sinema yani normal diğer şirketlerin aksine daha ucuz tutabiliyor bilet fiyatlarını.

 • avatar

  Fatma Keçe

  Dün akşam Batman 'i izleyelim dedik. Saat 21:45 seansı salon 7. Ne bilet kontrolü vardı ne söylemeden filmi başlatan vardı. En son saat 21:55 'te gidip söyledik öyle başlattılar. Ara vermediler, bittiğinde ışıkları yakma zahmetinde bulunmadılar. Memlekette her şeye yaptığımız gibi, salonu üstümüze kilitleyip gitmediklerine şükrettik, napalım... Bu arada bilet almayın gidin istediğiniz filme girin, hiç kimse nerden geldin demiyor :)

 • avatar

  Ali Erdal Çiçek

  6 kişi Bergen’i izlemeye gittik o kadar karanlıktı ki ekran gündüz sahnesi gece gibi gece sahnesi de sadece siyah ekran gibiydi uyarmamıza rağmen dalga geçer gibi filmden dolayı öyle olabilir dediler. Tamam anladık sizin zeka seviyeniz düşük bari bizleri de sizin gibi sanmayın.

 • avatar

  Ramazan Turan BAYAR

  Hayatımda gittiğim en kötü sinema salonuydu. Yarım saat önceden bilet aldık ve 10 dk kala kapıya gittik. 10 dk boyunca beklememize rağmen kimse gelmedi ve sorduğumda birini yollayacaklarını söylemelerine rağmen kimse gelmedi. Kimse gelmeyince başlama süresinden 2 dk sonra salona girmeye başladığımızda bomboş salonda gösterim başlatılmıştı. Biletler kontrol edilmeden yerlerimiz oturmaya çalıştık. Çalıştık diyorum çünkü salon leş gibi bir haldeydi çıkanların toplanmamış çöpleri yüzünden ve karanlıkta yer bulmaya çalıştık. Film bitince bir hata edip tuvalete gittim fakat ne sabun ne peçete vardı. Bizim köydeki evin tuvaleti daha fazla işimi görürdü. Çok büyük bir hayal kırıklığıydı. Gittiğim film 4 şubat 2022 19.00 seansındaki Moonfall filmi.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz