icon
Yükleniyor..

Çıralı Eco Ride

Çıralı Eco Ride Kemer bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Çıralı Eco Ride hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Çıralı Eco Ride hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Çıralı Eco Ride düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kemer Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kemer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Çıralı Eco Ride Sigara İçilmez
Çıralı Eco Ride Park Yeri
Çıralı Eco Ride Ücretsiz
Çıralı Eco Ride Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.1428571428571 Puan

 • avatar

  @erhan

  Bisikletin jantındaki kronik sorunu gün sonunda kullanıcıya faturandırmak isteyen bir kötü esnaf. Asla tavsiye etmiyorum.

 • avatar

  @kursadkiziltug

  Çıralı'daki en uygun fiyatlı bisiklet kiralama servisi. Yan iş değil sadece bisikletçilik yapıyor.

 • avatar

  @suleymanaltinka

  İşletme bisiklet kiralama seçenekleri, fiyatı ve bisikletlerin temizliği ile bizi çok mutlu etti. İşletmeci bisiklete oldukça ilgili, isimletler hep tertemiz. Dağ bisikletleri, şehir bisikleti ve yol bisikleti seçenekleri var. Çocuklar için de seçenekler mevcut. Hatta tandem bile var.

 • avatar

  @osmanozasgin

  Fiyat makul. Çalışan oldukça ilgili. Üç adet bisiklet beğendik. Beğendiğimiz bisikletlerden bir tanesinin koltuğunda küçük bir sıkıntı vardı. Özellikle koltuğu söküp. Mengenede ayarlama yaptı. Diğer bisikletlerden bir tanesini de verebilirdi, fakat beğendiğimiz bisikleti istediğimiz şekilde ayarladı. Kesinlikle tavsiye olunur.

 • avatar

  @suleymanmunustu

  Kurumsal hizmet için tasarlanmış bir firma olsa da çalışanı yüzünden bir daha asla tercih etmem. Bu sene Temmuz ayı başında 3 günlük çocuk koltuklu bisiklet kiraladığımda çocuk koltuğunu sökmemek için ilk gün kontra pedal kullanmaya mecbur bıraktıklarını ertesi gün dükkana uğradığında başka çalışan sayesinde anlamıştım. Bu hafta da aynı genç, sakallı çalışana daha önce kiraladığım Carraro lady kadro modellini bebek koltuğuyla 3 günlük kiralayacağımı söylediğimde kusura bakmayın bu yoğunlukta olmaz dedi ama dükkan bomboştu. Kendimin her gün 2 dk da söküp çıkardığım bagaj üstü koltuk olduğunu söyleyip ve böyle esnaflık mı olur dediğimde bana yok Antalya'ya gideceğini falan anlattı. Bunları anlatana kadar bile o koltuk takılırdı. Böyle çalışanlarla istediğiniz kadar kurumsal olmaya çabalayın.

 • avatar

  @hasanerdem

  Çıralı'ya geldiyseniz ve bisiklet kiralayacaksanız başka yer düşünmeyin. Sadece kiralama değil her türlü konuda yardımcı oluyorlar, ilk gün akşamı tesise dönüşümde sorun yaşadım ve çok yardımcı oldular. Bisikletler çok temiz ve kaliteli, 3 gün bisiklet kiraladım ve verdikleri bisikletle neredeyse gitmediğim yer kalmadı. Fiyatları da çok uygun.

 • avatar

  @kayakackar

  Çıralıda Yeni açılmış bir bisiklet kiralama yeri, bisikletler sıfır, çevre kiralamalar ile kıyaslanamaz, bisikletlerde her model var. Ve bir toz bile yok ter temiz. İşine özen gösteren bir işletme, 4 günlük aldığım bisiklete hiç bir sıkıntı yaşamadım, Durmuş ve kerem beye teşekkürler


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar