icon
Yükleniyor..

Designer Goldsmith

Designer Goldsmith Fethiye bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Designer Goldsmith hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Designer Goldsmith hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Designer Goldsmith düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Fethiye Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Fethiye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Designer Goldsmith Sigara İçilmez
Designer Goldsmith Park Yeri
Designer Goldsmith Ücretsiz
Designer Goldsmith Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  @rebanewell

  Mark, başa çıkmak için harikaydı, çok bilgili ve yardımsever. Nişan yüzüğümü takmak için en güzel alyansları tasarladı. Çok makul fiyatlandırma. Eşsiz ve kaliteli bir şey istiyorsanız onu tavsiye ederim.

 • avatar

  @edwardlanger

  Mark, benim ve karım için gerçekten eşsiz bir mücevher seçme ve tasarlama konusunda inanılmaz derecede yardımcı oldu! Onu herkese tavsiye ederim!

 • avatar

  @jennymiller

  Mark çok bilgili ve profesyonel. Eşsiz bir nişan yüzüğü istedim ve Mark bunu gerçekleştirdi ve bütçeyi aşmadı. Şimdi alyanslarımız için geri dönüyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim!

 • avatar

  @graemejudkins

  Muhteşem hizmet, mükemmel kalitede iş ve bütçenize uygun işler. Ortalama kuyumcu dükkanının üzerinde bir kesim. Mark'ı bulmadan önce bir düzine kuyumcu ve kuyumcuya gittim. Bir dükkanın "imkansız" dediği bir şeyi kolayca yaptı.

 • avatar

  @deeandwadest

  Mark bir dahi ve gerçek bir sanatçı! Karım için nişan yüzüğünü tasarladı, benimle birlikte onun geçmişini, bugününü ve geleceğini sembolize edecek elmas ve safirlerin kaynağı için çalışıyordu. Nikah yüzüklerimizi alma zamanı geldiğinde tekrar çağrıya cevap verdi. Eşsiz ancak birbirleriyle ve nişan yüzüğüyle konuşan yüzükler üretti. En önemlisi, benim için babamın alyansındaki altını yüzüğüme dahil etmeyi başardı. Ben çok küçükken vefat etmişti ve bunu evliliğim boyunca yanımda taşıyabilmek, her zaman değer vereceğim bir şey.

 • avatar

  @megandemian

  Mark sadece şaşırtıcı! Özel yapım bir nişan yüzüğü, bir Solitare oval elmas ve 14 ayar beyaz altın bant arıyorduk. Mark istediğimizi dinledi ve bütçemize sıkıştı. Onunla çalışmak son derece kolaydı ve gerçekten bizim için en iyisini istiyordu. O da çok bilgili ve elmas hakkında hiçbir fikrim yoktu çünkü bana her ayrıntıyı açıklamak için zaman aldı. Bir yüzük satın almak ya da sizin için önemli olan herhangi bir şeyin, size satan kişiye güvenmek olduğunu büyük bir şey fark ettim. Mağazalara baktık ve sadece komisyon istediklerini hissettim, ancak Mark ile işinden gurur duyduğunu ve sadece müşterileri için en iyisini istediğini hissettim. Şiddetle tavsiye ederim.

 • avatar

  @db

  Mark olağanüstü bir tasarımcı ve kuyumcu. Nişan yüzüğümü, hem benim hem de kocamın düğün gruplarını tasarladı ve yaptı. Kocamın ailesi için yıllarca parçalar üzerinde çalıştı. Mark, danışmanlığı aracılığıyla ilham kaynağı bulmamıza yardımcı oldu, aileden miras aldığımız bazı anlamlı altın parçalarını yeniden amaçlayabildi ve yaşam için değer vereceğimiz zamansız, benzersiz ve KALİTE halkalarını bize ulaştırdı. Özel mücevher arayan herkese onu tavsiye ederim. Eşi benzeri olmayan el yapımı parçalardan gelen kalite, büyük perakendecilerden alabileceğiniz şeylerle karşılaştırılmaz.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar