icon
Yükleniyor..

Dikmen Vadisi

 • (10 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.5

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Dikmen Vadisi Park Ankara bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Dikmen Vadisi Park hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Dikmen Vadisi Park hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Dikmen Vadisi Park düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ankara Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Dikmen VadisiSigara İçilmez
Dikmen VadisiPark Yeri
Dikmen VadisiÜcretsiz
Dikmen VadisiAçık Hava
Dikmen VadisiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.5
Puanlama :


 • avatar

  @gezici

  Çeşitli ağaç türleri ve su öğeli büyük gölün olduğu, yapraklarla kaplı, çukurda kalmış bir park alanı.Ücretsiz yararlanıp, doğa yürüyüşü yapılacak bir alan.Piknik masaları da var.Kafeyerya, dondurma, yöresel yiyecekler ve bir cami de bulunuyor.Harika bir yer .

 • avatar

  @imranunveren2337

  Temiz hava alınabilecek, yürüyüş yapılabilecek güzel bir park fakat yokuşları çok yoruyor. Tavsiyem sadece Nisan sonu Mayıs başı sakuraları yani namıdiğer Japon kiraz çiçeklerini kaçırmayın. Harika bir görsel şölen oluşturuyorlar. Parkın üst tarafı ne yazık ki çok beton ve soğuk duruyor. Yeşilliklerin ve peyzajın daha güzel olduğu kısımlar var bu yönden dengesiz bütünlüksüz bir yer diyebilirim.

 • avatar

  @fundaaltinok6286

  İlk yarısı çok hoş 2.yarısı boş bir park???? havuzlu kısım gerçekten güzel, düzenli. Ama o iki siteyi birbirine bağlayan mimari faciası demir köprünün ardındaki bölüm bakımsız bir halde. İlkbaharda gittiğimiz için ağaçlar çiçek açmıştı. O da güzel bir etki yaratıyor. Özellikle pembe çiçekli ağaçlar çok güzel ???? madam kafe diye zayıf bir kafe var vadinin içinde sadece. Su 3,5 lira. Dikmen tarafında oturuyorsanız yürüyüş, hava almak için gidilir. Ama çok yol tepip gelmeye değmez açıkçası. Bu arada bebek arabası ile giriş için tek yer çetin Emeç Bulvarı üzerinden, Dikmen Vadisi 1.etap girişi. Geri kalan her yerde merdivenle iniliyor vadiye.

 • avatar

  @hakana3063

  Temiz hava alınabilecek, bol ağaç ve yeşillikle kaplı çok uzun büyük bir alan. Nisan ortasında çoğu göletin içinde su yoktu ve kirliydi, bu da görsel olarak hoş görünmüyor. Araçla gelenler için bilgilendirici bir tabela, giriş yeri veya otoparkı doğru düzgün yok. En kuzey kısmından girmek daha mantıklı gibi. İçinde isteğe bağlı yokuşlu yolları var, efor sarf ederek spor yapmak isteyenlere ideal.

 • avatar

  @gurolozoral8993

  Ankara’da ki en güzel parklardan birisi. Yürüyüş yapmak için, hava almak, çocukları gezdirmek için çok elverişli bir ortam. Ulaşabilmek en önemli avantajı.

 • avatar

  @meteozkan

  Konum, peyzaj aktivite alanları şu an Sakura'larin tabloluk manzaraları.. hepside harika. Aslında 5* dan fazla vermem gerekirdi ama 4* yıldız verdim. Nedenmi?? Belediye ve özel güvenlik görevlilerinin ozellikle vaka sayılarının 65.000 lerin, vefatların 300 un ustunde olduğu bu gunlerde bile maske mesafe kurallarına uymayanları uyarmadigi, bizim gibi çift maskeyle yuruyus yapanlarında sinir-stres ve endişe içinde parktan uzaklaşmak zorunda kalması.. bu konuda geçen haftada uyardigim özel güvenlikcilerin halen laylaylom halleri.. Ayni durumla diğer park ve bahcelerdede karşılaşıyorum.. insanları uyarmaktan her an başım derde girebilir. Bu alanlarda sorumluluk kime aitse, Belediye, polis.. lutfen artık görevlerini yapsınlar.. kurallara uymayan bu sorumsuz insanlarla (ki bence bunlar vatan haininden farksız) dalasmamak için kimbilir kaç insan parklara gitmiyor evde hareketsizlikten zor gunler geciriyor.. Lutfen parklar denetlensin, maskesiz-kural disi maske kullananlar-sigara içenler-elde yiyecek ve içecekle dolaşanlar uyarilsin ve gereği yapılsın. Ben Çankaya da oturdugum için burayı yazdım.Diger farklı parti Belediyelerindede fazla bir fark olmadığını duyuyorum.. Lütfen herkes daha duyarlı olsun.. MeTe ÖZKAN

 • avatar

  @selcukayvaci

  Dikmen Vadisi 1. ve 2. etap kısımları 378.000 m2 bir alana kuruludur. Bu alanın 31.000 m2 lik kısmı gölet alanı oluşturur. Vadide 2 küçük 1 adet de büyük şelale vardır. 87.500 m2 lik kısmı set zemin olup 260.000 m2 lik yeşil alan üzerinde 120.000 yapraklı ve iğne yapraklı ağaç bulunmaktadır. Vadi alanı içinde, çocuklar için oyun alanları ve mini tren, yürüme yolları, çay bahçeleri, lokanta, Yörük Çadırı, Anadolu Sofrası ve 15 adet büfe yer alır. Vadinin 1. ve 2. etapları aynı zamanda Teras Evleri, Konutlar ve İkiz Kuleleri ile çağdaş bir yerleşim alanı olmuştur. Vadide alışveriş merkezleri, gençlik merkezi, spor merkezi, hanımlar lokali, konferans salonu gibi sosyal-kültürel ve sportif etkinliklerin yapılabileceği alanlar vardır.

 • avatar

  @busrakandemir

  Çok güzel sessiz sakin bir yer ve akşamları daha güzel bir yer doğa ile başbaşa

 • avatar

  @beta4545

  Yeşiller içinde insana huzur veriyor...

 • avatar

  @tugbabayar445

  Suların bi an önce akmasi dileğiyle yapi cok güzel ama akmıyor ya • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Dikmen Vadisi Dikmen Vadisi +908500000000 Ayrancı, Mesnevi Sokağı, 06540 Çankaya/Ankara, Türkiye Dikmen Vadisi Dikmen Vadisi Park: Ankara bölgesinde bulunan Parklar ‘den biridir.Dikmen Vadisi Park Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 39.8963104 32.8442529 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Dikmen Vadisi
  3. Dikmen Vadisi Yorumları
  4. Dikmen Vadisi Özellikler
  5. Dikmen Vadisi Fiyat Listesi
  6. Dikmen Vadisi İletişim
  4.5/5 10