icon
Yükleniyor..

Görele

Görele Görele bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Görele hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Görele hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Görele düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Görele Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Görele sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Görele Sigara İçilmez
Görele Park Yeri
Görele Ücretsiz
Görele Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 2.4 Puan

 • avatar

  @dylekdeniz

  Daha geçen hafta 60 liraya 20 lira hediye puanı yüklüyorlardı, bugün 200 liraya 20 lira yükleriz dediler, kışın turistler bitince görürüm onları, minimum 200 lira olmuş. vermedik tabi, çocukları kişi başı 30 liraua havuza götürdüm.

 • avatar

  @alperenkina

  Personel çocukları oyun parkına almamak için elinden geleni yaptı sorumlu olarak orada bulunan Can bey herhangi bir sorunu çözme yeterliliğinde değil kesinlikle önermiyorum bir daha gitmeyeceğim

 • avatar

  @nerimanbaytas

  Yarım saat için 2 cocuğa 150 TL ödüyoruz ama bunun karşılığında personelin ilgisizliği ile karşılaşıyoruz. Kesinlikle önermiyorum. Bir daha da gitmeyeceğim.

 • avatar

  @sanisaj

  Oyunkentte personelin göbek açık çalışması çok iğrenç birşey orda küçük çocuklar bunu örnek alıyorlar bi iş yerinde ilk defa göbek açık çalışan personel gördüm biraz saygısızlık özel hayatınızda napıyorsanız yapın ama iş yerinde olmaz bence. Ondan hariç her gittiğimde oyunlar daha da pahalı oluyor. Benim küçük kızım mesela oyun alanına gitmek istiyor ama küçük olduğu icin bende oraya girmek zorundayım. Kızım ile beraber kaymak istersem bana yasak diyorlar. Tamam da ozm bırakın çocuk kendi girsin beni niye sokuyorsunuz? Ah doğru küçük olduğu icin ve yardıma ihtiyacı olduğu icin. Çok akılsız.

 • avatar

  @zulfikarelikci

  Oyun parkı 1 saat oyun için 60 tl idi 80tl yaptınız 120 tl nedir oyun parkının bu kadar fiyatı artacak artıracak ne hangi gider kalemi arttıda bu kadar ZAM yapma hakkı buldunuz çok merak ettim?

 • avatar

  @isimsizbeyefend

  Haftaıcı kafede calısan kısa saçlı hanımefendıyı goremedım bugun bizzat onun ıcın gelmıstım orda olmamasına uzuldum umarım ızınlıdır

 • avatar

  @mehmetmehmet

  Cocukkent e geldik ... Personel çocukları içeri almamak için eğitilmiş ... İki çocuk babasıyim ,çok oyun alanına gitttik böyle gıcık personel görmedik ..çocuklar girsin diye epeyi mücadele ettik gerildik...üstüne de 100tl verdik...

 • avatar

  @azizekucuk

  Oyun alanınızdaki bayan personelleriniz o kadar sabırlı ve saygılı ki bu akşam şahit olduğum bayana karşı tavırlarının çok takdir ettim. Hanımefendi uygunsuz laflar ve hakaretlerle kızların üzerine yürüyüp müşteriler içinde onları küçük düşürmeye çalıştı ama kendi kullandığı kelimelerle kendini yerin dibine soktu. Kizların tavırlarının ve saygılı bir şekilde verdikleri cevapları çok takdir ettim her işletmede olması gereken personel örneği budur

 • avatar

  @meneksenestor

  Böyle bi yer görmedim. Yaralı çocuğa bakmıyorlar. Inanılmaz. Her yer kan icindeydi. O çocuğun parmağı paramparça. Bilmiyerek ellini havanlandırmaya sokmuş. Pervane çok kötü parçalamış. Çocuk merakından bile elini sokmak isteseydi buna siz izin vermeyecektiniz. Çocuklarımızı size emanet ediyoruz. Neden peki bu havalandırma çocukların yetişebileceği bir yerde yapılır, neden önü acık olabilir? Çocuklarınızı buraya bırakmayınız. Sahibi anlatığı gibi bu Çocuklarınız güvende değiller. Bu olaylardan sonra, yok neymiş, çocuğun merakından olmuş demeniz çok yanlış.

 • avatar

  @firatyagcioglu

  Kıvırcık , küt , beyaz saclı bi çalışan var bittim. .. ????????????


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar