icon
Yükleniyor..

Gelidonya Feneri

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

5.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Gelidonya Feneri Kumluca bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Gelidonya Feneri hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Gelidonya Feneri hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Gelidonya Feneri düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kumluca Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kumluca sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Gelidonya FeneriSigara İçilmez
Gelidonya FeneriPark Yeri
Gelidonya FeneriÜcretsiz
Gelidonya FeneriAçık Hava
Gelidonya FeneriGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

5.0
Puanlama :


 • avatar

  @mustafakaplan126

  Korsan Koyu'nun biraz ilerisine kadar arabayla gidebiliyorsunuz, ormanlara piknik için girmek yasak olduğu arazi yolunda çok fazla ilerleyemeden - tabiri caizse tabana kuvvet- yaya olarak gitmeniz gerekiyor. Karaöz ve fenerin arası 8km fakat yol eğimli, mutlaka yanınızda termosla suyunuzu ve yiyeceğinizi getirmenizi öneririm. Fenerde herhangi bir büfe vb. yok. Araç girişi olmadığı için çıkmak ne kötü 1 saati buluyor ve patika dik, çocukla gelecek ailelerin ona göre gelmesini öneririm. Manzarası paha biçilemez

 • avatar

  @omermucevher

  Sabah namazından önce gezintiye çıkarsanız güneşin doğuşuna fenere varırsınız, giderken Adrasan tarafından değil Kumluca Mavikent tarafından giderseniz dağın Batı tarafında kaldığınız için gidip gelirken güneş görmezsiniz.

 • avatar

  @ozdenkoroglu369

  İki tekerlekli vasıtalar hariç taşıt trafiğine kapatılması gerekmektedir.Türkiyenin ender bakir alanlarından olup tarihi ve turistik misyona sahip bir doğal güzelliktir.Kampingler her geçen gün kendilerini daha da yenilemekte ve bölgenin canlanmasında büyük katkıları olmaktadır.Belli mesafeye kadar çeşmeler mevcuttur,yolun devamında ve büyük kısmında hiç tatlı su kaynağı yoktur.Gelidonya fenerine yürüyüş planlayacak olanlar patikanın başladığı yere kadar çıplak toprak yolda yürüyecekleri için sabah erken saatte gidip öğle sıcağına kalmadan dönmeleri gerekir.Burna kadar olan mesafede denize inmek biraz zahmetli ve tehlikeli.Etabın başında bulunan korsan koyu gittiğinize değecek güzellikte.Motorcular için özel bir kamping mevcut.

 • avatar

  @eyzn

  Doğa harikası, ancak yol bozuk. Yürümeyi sevenler gitsin. Aracınızın lastikleri sağlam olmalı. Manzara mükemmel. Yanınıza su alın.

 • avatar

  @mehmetkuscu

  Sadece çöp çıkarmayın yukarıya dünyanın her yerinden geliyorlar yürümek için. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Gelidonya Feneri Gelidonya Feneri +908500000000 Cape Gelidonya, Mavikent, 07390 Kumluca/Antalya, Turkey Gelidonya Feneri Gelidonya Feneri: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Gelidonya Feneri Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 36.2188096 30.4095386 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Gelidonya Feneri
  3. Gelidonya Feneri Yorumları
  4. Gelidonya Feneri Özellikler
  5. Gelidonya Feneri Fiyat Listesi
  6. Gelidonya Feneri İletişim
  5.0/5 5