icon

İstanbul Mısır Çarşısı

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.6

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Mısır Çarşısı İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mısır Çarşısı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mısır Çarşısı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mısır Çarşısı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

İstanbul Mısır ÇarşısıSigara İçilmez
İstanbul Mısır ÇarşısıPark Yeri
İstanbul Mısır ÇarşısıÜcretsiz
İstanbul Mısır ÇarşısıAçık Hava
İstanbul Mısır ÇarşısıGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.6
Puanlama :


 • avatar

  @kesif

  Artık hayat pahalılığından dolayı tamamen turistik olmuş ve turistlere hitap eden bir çarşı. Kahvaltılık ürünler satılan dışarısını da bulunan dükkanlar da eskiden piyasa fiyatlarından bir tık ucuza alışveriş yapılırken oralarda en ucuz piyasa fiyatları veya daha üzerinde satış yapılmakta. Alışveriş yapanların % 90 yabancı olması bunun kanıtı. Yıllardır kaliteli ve uygun fiyatlı Kahvaltılık alışverişi için tercih edilen dükkanlar düşük kalite de fakat yüksek fiyat ile turist bekliyorlar.

 • avatar

  @izmirrehber

  Eminönünde bulunan mısır çarşısına uğramadan istanbul dan ayrılmayın derim harika muhteşem bir yer her türlü baharat heralde mevcut, çok güzel hazırlanmış tatlılar, harika hediyelik eşya alabileceğiniz bir yer.

 • Her zaman dopdolu ve capcanlı. Burada çeşitli baharatlar, geleneksel giyecek ve tatlar bulabilirsiniz. Pazar günleri kapalı. Dış bölümlerde de harika peynirler bulabilirsiniz. Arka sokağında da kot ve ilginç tasarım tişörtler var.

 • Mısır pazarında farklı mallar ve mağazalar bulunur ve fiyatlar bir mağazadan diğerine farklılık gösterir.Mağazalara bir göz atın ve farkı anlamak için fiyatları öğrenin. The Egyptian market includes different goods and stores, and the prices differ from one store to another. Take a look at the stores and know the prices to know the difference.

 • avatar

  @hayrettinyemisci2419

  Çocukluğumda rahmetli babam ile gider kuru yemiş alırdık.gecen yaklaşık 70 sene içinde dükkânlardaki ticaret şekli değişti.büğün turistlere hizmet eden yemiş,tatlı ve baharat satan işletmeler faaliyet gösteriyor. Son yapılan bakım ve onarımla tarih kokan bu yer koruma altına alındı. Her zaman kalabalık.


 • Künye

  ✅ Gezilecek Yerler : İstanbul Mısır Çarşısı
  ✅ Giriş Ücreti : Ücretsiz
  ✅ Yerel Rehber : 5 Değerlendirme
  ✅ Genel Puan : 4.6/5.0

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler İstanbul Mısır Çarşısı İstanbul Mısır Çarşısı +908500000000 Rüstem Paşa, Erzak Ambarı Sok. No:92, 34116 Fatih/İstanbul, Türkiye İstanbul Mısır Çarşısı İstanbul Mısır Çarşısı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İstanbul Mısır Çarşısı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada. ₺₺ TR 41.0165001 28.9705194 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
  4.6/5 5