icon
Yükleniyor..

İstanbul Mısır Çarşısı

Mısır Çarşısı İstanbul bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mısır Çarşısı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mısır Çarşısı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mısır Çarşısı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

İstanbul Mısır Çarşısı Sigara İçilmez
İstanbul Mısır Çarşısı Park Yeri
İstanbul Mısır Çarşısı Ücretsiz
İstanbul Mısır Çarşısı Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.6 Puan

 • avatar

  @korayerden

  Artık hayat pahalılığından dolayı tamamen turistik olmuş ve turistlere hitap eden bir çarşı. Kahvaltılık ürünler satılan dışarısını da bulunan dükkanlar da eskiden piyasa fiyatlarından bir tık ucuza alışveriş yapılırken oralarda en ucuz piyasa fiyatları veya daha üzerinde satış yapılmakta. Alışveriş yapanların % 90 yabancı olması bunun kanıtı. Yıllardır kaliteli ve uygun fiyatlı Kahvaltılık alışverişi için tercih edilen dükkanlar düşük kalite de fakat yüksek fiyat ile turist bekliyorlar.

 • avatar

  @yukselbas

  Eminönünde bulunan mısır çarşısına uğramadan istanbul dan ayrılmayın derim harika muhteşem bir yer her türlü baharat heralde mevcut, çok güzel hazırlanmış tatlılar, harika hediyelik eşya alabileceğiniz bir yer.

 • avatar

  @gencgonullulerdernegi

  Her zaman dopdolu ve capcanlı. Burada çeşitli baharatlar, geleneksel giyecek ve tatlar bulabilirsiniz. Pazar günleri kapalı. Dış bölümlerde de harika peynirler bulabilirsiniz. Arka sokağında da kot ve ilginç tasarım tişörtler var.

 • Mısır pazarında farklı mallar ve mağazalar bulunur ve fiyatlar bir mağazadan diğerine farklılık gösterir.Mağazalara bir göz atın ve farkı anlamak için fiyatları öğrenin. The Egyptian market includes different goods and stores, and the prices differ from one store to another. Take a look at the stores and know the prices to know the difference.

 • avatar

  @hayrettinyemisci

  Çocukluğumda rahmetli babam ile gider kuru yemiş alırdık.gecen yaklaşık 70 sene içinde dükkânlardaki ticaret şekli değişti.büğün turistlere hizmet eden yemiş,tatlı ve baharat satan işletmeler faaliyet gösteriyor. Son yapılan bakım ve onarımla tarih kokan bu yer koruma altına alındı. Her zaman kalabalık.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar