icon
Yükleniyor..

Kabak Koyu

Kabak Koyu Fethiye bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Kabak Koyu hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Kabak Koyu hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Kabak Koyu düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Fethiye Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Fethiye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Kabak Koyu Sigara İçilmez
Kabak Koyu Park Yeri
Kabak Koyu Ücretsiz
Kabak Koyu Açık Hava
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4 Puan

 • avatar

  @mehmetaliyildiz

  Günübirlik için iyi fikir değil. Uzak ve yollar zor. Deniz ilk giriş iri ve oval taş sonrası kum. Hoş kum olan yer boyu geçiyor. İlk girişte bir otopark var. 40 TL aldılar. Sonra yürüyerek yaklaşık 15 dk sonra denize kavuşursunuz. Suyun rengi turkuaz yani tam koy denizi fakat biraz çöp vs vardı. Belki bana denk gelmiştir. Tesislerde çadırcılar ve pansiyonlar vardı. Yolda belediye servisi gördüm. Muhtemelen Fethiye den kabak koyuna kadar servis var. Günübirlikçiye hitap eden birşey yok. Henüz heryer dağ taş olduğu için çok gidilecek bir yer değil bence.

 • avatar

  @bekirgok

  Yolu virajlı. Fethiye Ölüdenize 25 dk. Bir yere kadar araçla gidiliyor sonra servis aracı İLE yada yürüyerek koya iniyorsunuz. Servis aracı 5-7,5 TL. Yani çok uygun. Yürüdüğümüze değmez. Koyda şezlong ve şemsiye var. Kiralanıyor. Koy çok güzel. Masmavi. Ama çok rüzgar ve aşırı dalga vardı biz şansımıza giremedik. İnerken koya yürüdük be çok yorucu oldu sıcakta. Üstüne birse giremeyince denize offf çok kötü oldu. Ama kesinlikle Gidilip görülmesi gereken bir yer.

 • avatar

  @serkanpulat

  Urbansurf.me sosyalleşme uygulamamıza eklenen buluşma yerlerini incelemek hem de yenilerini eklemek için geziyoruz. Bu sayede Fethiye’de bazı yerleri de ziyaret ediyoruz. Kabak Koyu ya da Kabak Plajına gitme planımız aslen yoktu, Kelebekler Vadisine gitmişken oradan 10 km uzaklıktaki bu yeri de görmek istedik. Yolculuğun belirli bir kısmı keyifli belirli kısımdan sonraki alana konaklayanlar dışında araç almadıklarından mecbur aracınızı park edip, yürümek zorunda kalıyorsunuz. Bu mesafede sıcak altında uzadıkça uzuyor. Yaklaşıl 1,5 km kadar aşağıya doğru yürüyorsunuz. Plajın yanında hem restoranlar hem de alışveriş yapabileceğiniz dükkan ya da tekel market var. Sahile yakın restoran fiyatları yüksek örneğin bir bira 80 TL. Gördüğümüz kadarıyla kamp alanları etrafta mevcut. Aynı zamanda sahilde kendi sandalyenizi veya şemsiyenizi koyabilir ya da şezlong kiralayabilirsiniz.

 • avatar

  @kemaltekin

  Kabak koyuna inmek çok sıkıntılı. Dönemeçli yokuş çıkmak isteyenler buyursun gitsin ama güneşin tepede olduğu zamanı seçmeyin pestiliniz çıkar. Deniz kenarı çok pis çevre işletmeler ya da tekneler pislik salıyor diye tahmin ediyorum. Köpük köpük ve birikinti şeklinde pislikler var bakım yok. Plajda şemsiye 40 ₺ (08.07.2022). Tekne botlar var cennet köyü ölüdeniz falan gezdirmek için ama ücretleri yüksek diye biliyorum o size süpriz olsun. Koy aslında çok güzel ama düzgün iniş yolu olmaması ve denizin pis olması ha bir de taşlık ve kayalık olması yıldız kaybına neden oldu

 • avatar

  @zeynepceritlioglu

  Ulaşım çok yorucu(virajlı ve dar) deniz kenarına inmek için aracınızı otoparkta bırakıp yürümelisiniz (otopark 30 TL) . Sadece 1 işletme var fiyatları tahmin edersiniz. Şemsiye kiralayayım derseniz (40tl şezlong hariç ) Kelebek vadisinin plajına gitmek için tekne kiraladık 1 saati 6 kişi için 1000 TL . Biraz keyif yapayım derseniz maddi ve yorgunluk açısından kendinizi hazırlayın :)


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar