icon
Yükleniyor..

Karaot Beach

Karaot Beach Fethiye bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Karaot Beach hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Karaot Beach hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Karaot Beach düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Fethiye Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Fethiye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Karaot Beach Sigara İçilmez
Karaot Beach Park Yeri
Karaot Beach Ücretsiz
Karaot Beach Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.1111111111111 Puan

 • avatar

  @nusretcimen

  Buraya kendimi o kadar ait hissettim ki sanki senelerce burada yaşayabilirim gibi çok özgür ve tanıdık. İyi ki bir sahibi yok. Özgürce günlerce aylarca sürekli olarak burada kamp yapabilirsiniz. Burada çok güzel dostlar ve arkadaşlar konaklıyor. Hani bir gün yola çıksam da tam zamanlı bir doğa hayatı yaşayacak olsam başlangıç noktam burası olur. Kim bilir belki de hep burada yaşarım ????

 • avatar

  @cumalihalitoglu

  Ücretsiz kamp alanı belediye tesisi uygun fiyatlı.Duş WC ücretsiz.Sadece götürdüğünüz çöpleri atmayın yeter.Sahili taşlık terliksiz girilmez.Sakimlik arayanlar için harika.

 • avatar

  @gurkanyilmaz

  Fethiye yanıklar köyü Karaot plajı belkide Fethiye de en bakir kalmış alan olup, gelen misafirlerin plajı temiz bırakmasına rica ediyorum. Bu alanları, bu güzellikleri biz korumazsak gelecek nesillere bırakacak bir anı, bir hatıra kalmayacak.

 • avatar

  @selcukkarabiyik

  Karavan sahiplerinin uğrak noktası. Denizi çakıl. Deniz dalgalı olduğu için çok berrak değil. Sahilde Caretta caretta kaplumbağa ???? yuvaları var. Tulumba dan tatlı su çekip kullanılabilirsiniz.Suyun içilmediğini, içen birisinin hastalandığını söylediler.O tulumba oranın en önemli detayı. Sahile doğru kumul toprakta aracınızı saplamamaya dikkat edin. Bir de akşam sivrisineklere dikkat. İnsanı berbat yiyorlar.

 • avatar

  @atacanarikan

  Ben Eskişehirliyim bizim orada daha güzel denizler var. Hayatımda gördüğüm en kötü yerlerden birisi. Tavsiye etmiyorummm

 • avatar

  @burakdogan

  Ücretsiz bir yer. 2-3 saatliğine denize gelip girilebilir. Bu tarafta WC, Duş yok. Denizi kum ve dalga yok denecek kadar az

 • avatar

  @pelin

  Uzun bir sahili var.Belediyeye ait kafe mevcut.Fiyatlar makul.Gölge alan yok denecek kadar az.Kamp ve karavancılara uygun.Şemsiyenizi alıp denizin tadını çıkarabilirsin.Deniz giriş küçük taşlık sonrası kumluk,çabuk derinleşiyor.

 • avatar

  @tolgaeltimur

  Çekme Karavan ile konakladım çok memnun kaldım. Suyunuzu doldurup gelin yakında sadece tulumba var. Tuvalet yok Plaj çakıl, arkası küçük bir göl

 • avatar

  @busrasgnmuglani

  wc ve duş plajın bu tarafında yok ama burası zaten biraz daha bakir kalıyor diğer yerlere göre, sakin ve sessiz bir yer , burayı seviyorum


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar