Kargihan

Kargihan Manavgat bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Kargihan hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Kargihan hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Kargihan düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Manavgat Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Manavgat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Kargihan Sigara İçilmez
Kargihan Park Yeri
Kargihan Ücretsiz
Kargihan Açık Hava
+(1)

Konum

Beydiğin, 07550 Manavgat/Antalya, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.2 Puan

 • avatar

  Hakkı AYTUR

  Mekan muhteşem Ama ilgililer ilgisiz olduğundan 2010lu yıllarda tadilat bakım onarım yapılacak diye biliyorum yıllardır tık yok Yıl olmuş 2022 Uzun yıllar hiç Bir şey yapılmayacak gibi görünüyor.

 • avatar

  AD S

  Selçuklu dönemi eseridir. Tarihi Kesikbeli yolu üzerinde Antalya,Manavgat,Serik ile Beyşehir-Konya arasındaki ulaşım yolu hattındadır. Evliya Çelebi de burada konaklamış, mel-un ve kaplandan daha nalet bir kavim olarak kaba ama dinine düşkün Serikliler hakkında görüşlerini bildirmiştir. Buradan beyşehir-konyaya bağlanan tarihi yol aktif olmasa da kullanılmaktadır. Osmanlının son dönemlerinde konya-antalya tren hattı için bu kesim önerilmiş, tüm parayı içkiye, tiyatroya, hareme basan abdülhamit ve mecid efendi maddi imkansızlıklar yüzünden projeyi hayata geçirmemiştir.

 • avatar

  Muhittin Poyraz

  Aslında bu yapı 5 yıldız hak ediyor, 2 yıldız verdiğim, çok bakımsız kalmış, bura kültür bakanlığı koruma altına almalı.

 • avatar

  Mehmet Nalbantoğlu

  Yolunuzun üzerinde ise girin bakın derim çok güzel bir yapı fakat tek bir yapı olması sebebiyle uzun yol yapıp görmeye değer mi bence değmez.

 • avatar

  Mehmet Aksu

  Yetkililer biraz ilgilense çok güzel bir tarihi yapı


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz