icon
Yükleniyor..

Keremali Golu

Keremali Golu Sakarya bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Keremali Golu hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Keremali Golu hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Keremali Golu düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Sakarya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Sakarya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Keremali Golu Sigara İçilmez
Keremali Golu Park Yeri
Keremali Golu Ücretsiz
Keremali Golu Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.6666666666667 Puan

 • avatar

  @marcopasha

  Keremali dağının zirvesine çıkmak için zirveye yakın bir kaç km de yol çok bozuktu. Cesaret edipte cikamadim. Ancak tirmandigim yol da çok keyifliydi. Yukarı çıktıkça manzara dahada güzelleşiyor. Hava yukarıda doğal olarak daha temiz ve serin.

 • avatar

  @dogavekampdusku

  Çıkışta ayrı dönüşte ayrı yol kullandım ikisi de birbirinden kötüydü. Binek araçlar için tam bir sınav . Göl kenarında bulunan işletme ve küçük bakkalın işletmecisi mükemmel bir insan ve fiyatlar çok ucuz. Ancak Hendek belediyesi sınıfta kalmış çöp toplama alanı belliki belediyenin yaptığı bir yer değil ve belliki aylardır bir çöp toplama aracı gelmemiş. Gecenin ikisine kadar içki içip yüksek sesle müzik dinleyenlere ve yazıkki müziğe eşlik edenlere katlanmak zorundasınız. Motosikletler ile hiç durmadan gece iki sabah beş demeden bir öteye bir beriye egzoz bağırta bağırta gezen köy gençleri sayesinde uyumak gibi bir düşünceniz de olmasın. KISACA BİZİM İÇİN TAM BİR FİYASKO VE HAYAL KIRIKLIĞI OLDU. DOĞANIN O MUHTEŞEM GÖRÜNTÜSÜ BİLE KEYFİMİZİ YERİNE GETİRMEYE YETMEDİ. BİRDAHA ASLA VE ASLA UĞRANMAYACAK MEKANLAR ARASINA ÜZÜLEREK EKLEDİK KEREMALİYİ.

 • avatar

  @busrayalcinkaya

  Belli bir yerden sonra yol çok kötü çakıllı ayrıca heryere ev yapmışlar yayla diye bir şey kalmamış ama gölüne çıkınca orası çok güzel. wc, mescid gibi yerlerin duzeltilmesi gerek. Çok kirli ! Navigasyon farklı yollardan yönlendiriyor tamamen ona da güvenemiyorsun belediye zahmet edip yön tabelaları ekleseydi çok daha rahat bulunur. Küçük bir bakkal da mevcut . Gitmek isteyen sürücünün çakıllı yolda deneyimli olmasını tavsiye ederim.

 • avatar

  @kamilozkan

  Doğa ve manzara muhteşem. İstanbul’a 2 saat mesafede. Sessiz ve huzurlu. Biri Akyazı Merkezköy üzerinden, biri de Hendek Çamlıca köyü üzerinden iki yolla gidiliyor. Normalde Akyazı üzerinden gidiş, Hendek yolu üzerinden dönüş yapılıyor ama Akyazı tarafında gelen yol çok bozuk ve kayalık. Şayet yağış yoksa gidiş-gelişte Hendek tarafının kullanılmasını öneririm. Ama yağış varsa iki yol da çok sıkıntılı ama Akyazı yolu daha taşlık olduğu ve çamura saplanma riski düşük olduğu için tercih edilebilir. Dağın eteğinde bir göl, yanı başında bir orman var. Wc(mecbur değilseniz kullanılmaz),abdesthane, mescit ve temiz içme suyu var. Küçük bir bakkal da bulunuyor gölün kenarında. Orman ve göl arasında geniş ve düz bir çayır var. Arabanıza güveniyorsanız düşünmeyin gidin.

 • avatar

  @ahmetduran

  Keremali tepesi manzara bakımından harika bir yer. Tepedeki türbede dağa ve yaylaya ismini veren Kerem Ali Dede yattığı rivayetleri ve hakkında da bir çok rivayetler var. En iyisini Allah bilir. Gerçekten çok harika bir doğa güzelliği. Ama yolu çok bozuk yumruk büyüklüğünde taşlar var. Aracınızın altı yere yakınsa ve şöförlüğünüz zayıfsa sakın yayla yoluna çıkmayın. Bizim aracımızın altı yüksek olduğu halde bile kaç sefer taş vurdu. Hatta aracımız arıza yaptı. Oyüzden dikkatli olmanızda fayda var.

 • avatar

  @mehmetwfalcon

  Buradaki yorumlara bakarak gittik. Öncelikle belirtmem lazım yol ciddi manada çok kötü. Dönüş yaparken düşme tehlikesi yaşayabilirsiniz. Ayrıca O kadar yol gittiğinize değecek bir manzara yok. Son olarakta zaten bu konum yanlış biraz daha sol taraftaki konum olması lazımdı. Resimde göreceğiniz manzara dışında hiçbir manzara yok doğal olarak okadar yolu sırf bunu görmek için gitmeye değmeyeceğini düşünüyorum. Muadili olan başka yerlere gidilebilir


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar