icon
Yükleniyor..

Keykubat Plajı

Keykubat Plajı Alanya bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Keykubat Plajı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Keykubat Plajı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Keykubat Plajı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Alanya Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Alanya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Keykubat Plajı Sigara İçilmez
Keykubat Plajı Park Yeri
Keykubat Plajı Ücretsiz
Keykubat Plajı Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.4 Puan

 • avatar

  @lordofsunshine

  Güzeldi, ama plaj büfesinde yenen içen şeyler gerçekten paranın karşılığı değil. 50 tlye tost satıyorsan o tostun garajdaki dandik tosttan iyi bir farkı olmalı. Kötü peynir, ucuz sucuk, yanında yarım domates, iki parça salatalık olmamalı. Bizde fast food satanlar genel olarak birbirlerinin vasatlığını taklit ediyorlar. 50 tlye vasat bir tosttan günde 2-3 tane satacağına albenili-lezzetli bir tost yap günde 15-20 tane satarsın. Pahalı malzeme de gerektirmez yani, küçük dokunuşlar büyük fark yaratabilir. Yarım domates nedir abi ya? Tam domates koysan batacak mısın ?

 • avatar

  @metinkaragozlu

  Denize girişte 2 metre kadar taş var sonrası ince kum. Duş olanağı var. Şezlong ve şemsiye kiralayabilirsiniz. Çimen otel musterisiyseniz %50 indirimli.

 • avatar

  @gurcuturksal

  Plaj ve deniz insanı yormuyor, rahat güzel, dalga taş kaya yok, plajları rahat herkese açık alanlar

 • avatar

  @kayseri

  Bi göresim geldi ki Alanya’yı Hu gurbet canıma yetti bilader… Nahıldır kim bilir hindi Dim Çayı Kebablar bunnumda tütdü bilader… Gedevet yolunda içli bazlama, Adım başı soouk ayran, gözleme, Anasını sataan gel de özleme, Gurbet beni berbat etdi bilader… Altımızda yetmiş model Cawalar, Polis gördü müüdü bizi kovalar, Dar gelirdi goca daalar, ovalar, O günnerim nere getdi bilader? Geçirince ayaamıza şalvarı, Dinnemezdik ne depeyi ne yarı, Toplarıdık biseeel gocaaç mantarı. Onu bulmak başga daddı bilader. Kimi depesine kimi içine Bindiidik birinde yayla cibine Bekdeş’dee beladanın dibine, Varır varmaz su gaynatdı bilader. Bi gün bizim ekip balaa çıkdı Allah’dan a balık o gün bi çokdu. Sokarın biri barmaamı sokdu Elim üç gün zong zong ötdü bilader.. Galeden bakdıında denize garşı, Işıklar içinde yüzer mi çarşı? Havayi fişekler deler mi arşı? Hayallar da söndü bitdi bilader

 • avatar

  @necdethakli

  Çocuklar için ve yeni yüzmeyi öğrenenler için çok güzel plaj derinlik pek yok sahilinde duş ve soyunma cabinleri mevcut bazı aralıklarda deniz kenarı kirli olabiliyor.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar