icon
Yükleniyor..

Kızılçukur Vadisi

 • (14 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.7

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Kızıl Vadi Nevşehir bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Kızıl Vadi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Kızıl Vadi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Kızıl Vadi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Nevşehir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Nevşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Kızılçukur VadisiSigara İçilmez
Kızılçukur VadisiPark Yeri
Kızılçukur VadisiÜcretsiz
Kızılçukur VadisiAçık Hava
Kızılçukur VadisiGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.7
Puanlama :


 • avatar

  @remzidincer

  Çok güzel bir görsel şölen ama hizmet sıfır öyle bir yerde wc yok sayılır yeşil alan hiç yok bolca toz toprak en azından çadır alanları biraz daha düzenli olabilir giriş ücreti kiminden alınıyor, kiminden alınmıyor buda ayrı bir muamma 15 tl bir şey değil ama herkese aynı mesafe olsa daha iyi olur.

 • avatar

  @eneskaradas743

  Gün batımı için tavsiye edilmişti. Biz de gün batımı seyri için gittik . Girişte 15 lira giriş ücreti alınıyor. Buna çok anlam veremedim açıkçası. Özel mülk filan değil. Yol boyunca birden fazla Cafe tarzı yerler var . Gün batımını buralardan seyredebilirsiniz ya da biraz daha yukarı çıkarak seyredebilirsiniz. İnsanlar kendi masasını sandalyesini getirip buralara kurarak kendi ortamını oluşturuyor. Hatta gördüğüm kadari ile kamp atan arkadaşlar da vardı. Kamp atacak alan sınırlı olsa da yine de atılabilir. Manzarası gerçekten mükemmeldi. Eger kaladokya taraflarında akşam edecekseniz , güneşi mutlaka burada batırın.

 • avatar

  @erccrgl1196

  En çok beğendiğim yerlerden birisi. Kötü tarafı ise girişite araç başı 15 TL almaları. Araba kalabalıklığı, insan kalabalıklığı ve geriye kalanları düşünün. Tavsiyem; şarabınızı alın, şemsiyenizi alın biraz erkenden gidin belki girişite para alacak görevliye denk gelmezsiniz. Yerinizi bir şeklide alın. Sonra vadiye inerek gezin. Gezi sonrası çıkın aldığınız yere ve o kızıl gün batımında şarabınızı yudumlayıp anın tadına varın.

 • avatar

  @semiheser7041

  Kapadokya'nın eşsiz güzellikteki vadilerinde biri Kızıl Vadi'dir.

 • avatar

  @kemaltekin1945

  Mükemmel manzarası var. Günbatımı seyri için giderken içimden: sıradan bir günbatımı seyri ya ne farkedecek derken gittikten sonra iyi ki gelmişiz dedim. Çok güzel manzarası ve seyir yeri var. Herkese tavsiye ediyorum. Orada alkol satışı yok alkol kullananların yanında götürmesini tavsiye ederim. Şarap sevenler için mükemmel içim noktası. Günbatımından 1 saat önce giderseniz güzel yerden izleyebilirsiniz ama geç kalırsanız çok kalabalık oluyor.

 • avatar

  @ugurerkansolak3660

  Cidden çok iyi yer tepeden aşağı inerken bir kafe var abinin adını bilmiyorum ama baya muhabbet ettik kahvemizi içtik 15 bin adım attık vadi içerisinde çok iyi geldi bize doğa inanılmaz bir güzellik sunuyor insanlara kesinlikle gidip görmeniz gerekiyor

 • avatar

  @ekimbengisuhocaoglu

  Doğanın mucizesi ile oluşmuş harika manzaraya tanıklık ediyorsunuz. Güneşin doğduğu zaman pembemsi olup gün batımı ile kırmızıya dönen taşları özellikle güneşin battığı saatte görmek için mutlaka gitmelisiniz. Vadi, aynı zamanda trekking severler için de güzel bir destinasyon... Engebeli yapısı sebebiyle çocuklarla gitmek için uygun olmasa da gittiğimizde çokça çocuk da vardı. Alanda yiyecek ve içecek satan mekanlar var. Bir de fotoğrafınızı çekecek fotoğrafçılar..

 • avatar

  @nuransirin

  Vadi güzel.zaten heryer güzel bölgede.alinan giriş ücreti ne icin anlamak zor.gun batımını izleyemedim hava şartları uygun değildi.gun batimi gorulemeyecekse ücret ödeyip gitmenin anlamı yok bence.

 • avatar

  @mustafask

  Muhteşem bir tecrübe, güneşin doğuşu eşliğinde yükselen balonlar hoş bir manzara oluşturuyor. 70 dolarlık ücret pahalı gibi dursa da ikametten alınıp bırakılma dahil yaklaşık 3 saatlik (1 Saati fiilen havada geçiyor)bir hizmet için uygun sayılabilir. Binmeyi düşünenler en az 3-4 hafta önden rezervasyon yaptırmalılar.

 • avatar

  @mustafakoc3914

  Gün batımını görün. Tavsiye ederim.

 • avatar

  @mehmetkuzu9299

  Kapadokya’ nın her köşesi ayrı güzel….

 • avatar

  @thegavo

  Muhteşem ama gün batımı gidiniz

 • avatar

  @furkantuylu6621

  Manzara güzel fakat abartılacak biyer değil sanırım buradaki işgüzar işletmelerin işi google da böyle biyer göstermek Ekstra pek bişey yok

 • avatar

  @isfendiyaryavuzer

  Buraya gün batımından 15 dakika önce gitmeniz lazım. Gün batımı çok net bir şekilde izlenebiliyor. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Kızılçukur Vadisi Kızılçukur Vadisi +908500000000 Yukarı Kızılçukur Vadisi, 50500 Çavuşin/Ürgüp/Nevşehir, Türkiye Kızılçukur Vadisi Kızıl Vadi: Nevşehir bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Kızıl Vadi Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 38.6531327 34.8620569 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Kızılçukur Vadisi
  3. Kızılçukur Vadisi Yorumları
  4. Kızılçukur Vadisi Özellikler
  5. Kızılçukur Vadisi Fiyat Listesi
  6. Kızılçukur Vadisi İletişim
  4.7/5 14