icon
Yükleniyor..

Kolonlu Kilise

Kolonlu Kilise Nevşehir bulunan Dini Yerler 'den biridir. Bu sayfa Kolonlu Kilise hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Kolonlu Kilise hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Kolonlu Kilise düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Nevşehir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Nevşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Kolonlu Kilise Sigara İçilmez
Kolonlu Kilise Park Yeri
Kolonlu Kilise Ücretsiz
Kolonlu Kilise Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 5 Puan

 • avatar

  @adilaydogdu

  Çok güzel yerlerden Bol bol yürüyorsunuz, kesinlikle yürüyüş için muhteşem, yağmurlu havalarda gidilmesini önermiyorum, bu kilise için çok fazla tabela yok kendi imkanlarınızla ve maps kullanarak gidiyorsunuz. Kesinlikle daha fazla tabela olmalı.. çok güzel görülmesi gereken bir yer..

 • avatar

  @aytekinyilmaz

  Nevşehir ıhlara vadisi içerisinde kayalara oyulmuş kilise, içerisinde resimler çok güzel, alanı genişletmek için kayadan direkler oyulmuş etkileyici bir yapı

 • avatar

  @emirozyasar

  Bu kilisenin özelliği buranın psikoterapi merkezi olarak kullanılmış oluşu ve de yaklaşık 4 metrelik muhteşem stunları vadide yürüyüş keyifli ben yağmurda gittim her yer çamurdu fakat yoldan çok keyif aldım fazla zor bi yol değil dikkatli olmanız ve vadiye giridiğiniz yol önemli keyifli gezmeler.

 • avatar

  @dogayayelken

  Patika yollardan gidiyorsunuz. GPS olmadan yada bilmeden giderseniz karıştırıp kaybolabilirsiniz.Arazi yapısı yürüyüş için zor bir parkur.Tozu çok. Yol araziye göre uzun.Su ve şapka almadan yanınıza çıkmayın.Gittiğinize değer mi evet.Gerçekten güzel ,oyma işçilikle yapılmış 2 katlı, içeride oyma direkleri olan farklı bir kilise yapısı.

 • avatar

  @huseyincoler

  Kapadokya’ya gelip kolonlu kiliseyi görmeden gitmeyin Harika ötesi sütunlar muhteşem işlemeler sizleri bekliyor


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar