icon
Yükleniyor..

Kuşcenneti Milli Parkı

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

3.0

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Kuşcenneti Milli Parkı Manyas bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Kuşcenneti Milli Parkı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Kuşcenneti Milli Parkı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Kuşcenneti Milli Parkı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Manyas Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Manyas sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Kuşcenneti Milli ParkıSigara İçilmez
Kuşcenneti Milli ParkıPark Yeri
Kuşcenneti Milli ParkıÜcretsiz
Kuşcenneti Milli ParkıAçık Hava
Kuşcenneti Milli ParkıGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

3.0
Puanlama :


 • avatar

  @esedcakiraasoni

  Kuş cenneti mekan olarak harika bir yere konumlanmış harika bir park fakat saçmalık şudur ki yaz aylarında kapalı. En fazla turist gelecek dönemde insanları milli parkın diğer tarafına yolluyorlar ki orada da ne bir kuş var ne de cennet her yer bataklık ve çöp koku da cabası. İnsanları böyle şeylere mecbur etmek gerçekten rezalet..

 • avatar

  @burakilgin9528

  Otoyolda Manyas Kuş Cenneti tabelasını görür görmez dönelim dedik. Maalesef “tadilat” nedeniyle kapalıydı. Yetkililer neden otoyolda ki dönüşe ‘kapalı’ levhası koymaz aklım almıyor. Neyse… Göle kadar gittik ve mahalle sakinlerinden çok da iyi şeyler duymadık. Kuşlar eskiye göre baya azalmış, göle madenlerden atık atılmış, gölün suyu çekilmiş vs vs… İnsanlar neden doğaya saygı duymaz anlam veremiyorum.

 • avatar

  @yusufsakaoglu

  Çok güzel bir mekan ama şuan tadilatta okulla özel izin aldığımız için girdik. Çok fazla kuş vardı dürbün ile kuşları izlemek zevkliydi. Tadilat bitince çok daha güzel bir mekan olacağını düşünüyorum.

 • avatar

  @da8181

  Kuşların az olduğu bir dönemde ziyaret ettim, park tadilatta idi. Yine de giriş ücreti almayı ihmal etmiyorlar tabi. Ağaçların arasında bir miktar yürüdükten sonra gözlem kulesine çıkıp fotoğraflardaki alanı izleyebiliyorsunuz. Merdiven çıkamayanlar ve dar alan fobisi olanların kuleye girmemesi tavsiye edilir.

 • avatar

  @berkaygultekin6850

  Ne yazık ki 2 saat yol giderek ulaştığım milli parkın tadilatta olduğunu öğrendim, buna rağmen 4,5TL vererek giriş yaptım. İnternette görerek büyülendigim ve çok büyük bir alana kurulu olduğunu düşündüğüm fotoğrafların çok küçük bir alanda olduğu ve sandığim kilometrelerce yürüyüş parkurlarınin sadece 150 metre olduğuna tanık oldum. Bunun dışında gözlem Kulesi gerçekten güzel bir eser o küçük pencereler adeta masal dünyasına açılıyor.. gittiğim mevsimde göç yoktu ayrıca sularda çekilmişti mevsimle alakali heryer sinek kaplıydı dolayısı ile.. tadilatta olmasını da göz önünde bulundurarak üç yıldız vereceğim. Bir yıldızı sabun ve tuvalet kağıdı olmayan tuvaletlerinden diğer bir yıldızı da insana saygısız bir şekilde çalıştıran bilet kesen personeli bankın üzerinde Güneş altında bütün gün bekleten müdürlerden kiriyorum. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Kuşcenneti Milli Parkı Kuşcenneti Milli Parkı +908500000000 Bandırma, 10200 Bandırma/Balıkesir, Turkey Kuşcenneti Milli Parkı Kuşcenneti Milli Parkı: Manyas bölgesinde bulunan Parklar ‘den biridir.Kuşcenneti Milli Parkı Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin. ₺₺ TR 40.2319463 28.0401289 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Kuşcenneti Milli Parkı
  3. Kuşcenneti Milli Parkı Yorumları
  4. Kuşcenneti Milli Parkı Özellikler
  5. Kuşcenneti Milli Parkı Fiyat Listesi
  6. Kuşcenneti Milli Parkı İletişim
  3.0/5 5