Makro Sineması

Makro Sineması Kırıkkale bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Makro Sineması hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Makro Sineması hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Makro Sineması düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kırıkkale Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kırıkkale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Makro Sineması Sigara İçilmez
Makro Sineması Park Yeri
Makro Sineması Ücretsiz
Makro Sineması Açık Hava
+(1)

Konum

Şeyh Şamil, İbrahim Hakkı Konyalı Cd. No:102, 70100 Karaman Merkez/Karaman, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 2.4 Puan

 • avatar

  Hüsnü KURUÇAY

  Sürekli sarı etiketlerde İndirim diye yazıp sözde indirimde olan ürünlerinin piyasa fiyatıyla aynı hatta bazen fazla bile olduğu bir market. Orta gelirli birinin mutfak alışverişini yaptıktan sonra, kişiyi kasada çıkan ücret ile marketin hisselerine ortak oluyormuş hissine kaptıran markettir. Tedarikli gitmek lazım zira kasada rehin kalınması kaçınılmaz olabilir.

 • avatar

  Adnan Aksit

  Türkiye de birçok il ve ilçelerde avm leri gördüm ama burası kadar berbat bir yer görmedim mescid çok güzel bir düşünce ama tuvaletleri rezalet ya rusyada bile yok taharet musluğu olmayan bir klozet ayıp ayıp yakışmıyor koca bir köye pardon vilayete

 • avatar

  Habip Gostak

  Karaman'da AVM özelliği taşıyan tek yer olmasına rağmen çok fazla mağaza bulunmuyor. Sinema seansları az ve belirli bir sayıda izleyici olmadığında seans iptal ediliyor.

 • Sineması çok kötüdür. İlk seanslar tamamen boş olduğu için parasını ödeyerek bile bilet alamıyorsunuz. Kaba, nezaketsiz, saygısız ve görgüsüz Karaman esnaflığının en büyük örneklerindendir. Sinemasına asla gitmeyin. Tavsiye etmem.

 • avatar

  Abd Kara

  Önceki görkemli kalabalık zamanlarını aratıyor bayram öncesi daha kalabalık insanları kendisine çekecek gelişmeler yapmak zorunda


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz