icon
Yükleniyor..

Marmaris Marina

 • (5 Yorum)

Gezilecek Yerler

4.4

Rezervasyon Yap

Müsaitlik & Fiyat Sorgula

 • ARA

 • YOL TARİFİ

 • KAYDET

 • WEB SİTESİ

Marmaris Marina denilince aklınıza tek bir yer gelmesin. Çünkü Marmaris ve çevresi, marinalar bakımından son derece zengin.

Marmaris bölgesinde yelken ve yat turizmi oldukça geliştiği için, denizcilere hizmet sunan birçok marina var. Şimdiden iyi keşifler!

Marmaris’te Bulunan Marinalar

Kent merkezinde üç ayrı Marmaris Marina yer alıyor:

Albatros Marina:

Günlük Parkı’ndan sonraki lokasyon burası. Yalancı Boğaz istikametinde konumlanan bu yer, 60 teknelik kapasitesiyle charter acentelerinin hizmetinde. 240 yat yeri de bulunan bu marinanın etrafında restoran, market, bar gibi imkânlar yer alıyor.

Netsel Marina:

En popüler Marmaris Marina seçeneklerinin başını çeken Netsel, merkezî bir noktada konumlanıyor. Başka bir şekilde tarif edecek olursak, Marmaris Koyu’nun kuzeyinde ve yeşilliklerin tam ortasında olduğunu söyleyebiliriz. Rodos Adası ile arasında yalnız 25 mil mesafe var. Çekek yeri ve sahili de gayet büyük. Yat kapasitesi ise 750.

Marmaris Yacht Marina:

Cennet Adası’na nâzır konumuyla, Yalancı Boğaz üzerinde bulunan bu marinanın manzarası tek kelimeyle nefis! Karada 1000, denizde 750 tekne olmak üzere toplam 1750 teknelik kapasitesi var.

Ayrıca ülkemizde, Altın Çıpa ödüllüne lâyık görülen 5 marinadan biri burası. Her boyda yat bağlamaya uygun olan bu Marina’ya, Günnücek istikametinden 8 km'lik kıyı yoluyla ulaşabiliyorsunuz.

Marmaris Marina Fiyatları 2023

Mevsim koşullarına ve yat / tekne boyutuna göre Marmaris marina fiyat seçenekleri değişiyor. Uzun veya kısa dönem tercihi, tekne boyutu ve marina lokasyonu da fiyatları etkiliyor.

Tabii ki, alınacak hizmetler de fiyatlara direkt olarak etki ediyor. Bu yüzden; marina bağlama, demir atma, kiralama ücretleriyle ilgili kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Bununla birlikte şu bir gerçek ki, yaz aylarında Marmaris Marina fiyatları diğer dönemlere nazaran daha pahalı oluyor. Günlük, aylık, haftalık ve senelik kiralama alternatifleri doğrultusunda sezondan sezona fiyatlar değişiyor.

Hazır Gelmişken

Marmaris civarında da iki önemli marina bulunuyor: Biri; Karacasöğüt bölgesindeki Setur Karacasöğüt, diğeri ise, Orhaniye Köyü’nün girişindeki Martı Marina.

Bu arada, Marmaris gezilecek yerler zaten say say bitmiyor… Bazılarını hatırlatacak olursak:

 1. Dalyan,
 2. Kızkumu Plajı,
 3. Kleopatra Adası ve Plajı,,
 4. Marmaris Kalesi,
 5. Marmaris Arkeoloji Müzesi,
 6. Ayın Koyu,
 7. Bozburun Yarımadası,
 8. Marmaris Eski Çarşı,
 9. Akkum Koyu onlardan birkaçı.

Sonuç olarak Marmaris Marina, bölgenin keşfedilmeye değer en önemli güzelliklerinden biri. Etrafındaki lüks mekânlar ve hediyelik eşya mağazalarıyla Marmaris Marina seçenekleri, eğlence olanakları açısından da tatmin ediyor.

Öyleyse müstakbel Marmaris yolcularına keyifli tatiller!

Özellikler

Marmaris MarinaKredi Kartı
Marmaris MarinaSigara İçilmez
Marmaris MarinaPark Yeri
Marmaris MarinaÜcretsiz
Marmaris MarinaAçık Hava
Marmaris MarinaGezilecek Yerler

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Yorumlar

4.4
Puanlama :


 • avatar

  @gezenkadin

  Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp,tüm bir yıl yaşayabilesiniz bir yer.Aslında bir yaşam tarzı sunuyor.Şehrin içinde ama bir o kadar da dışında.

 • avatar

  @evrenbilgin7990

  Oldukça büyük bir marina. İçinde otoparkı var ancak sadece tekne sahibi iseniz yararlanabiliyorsunuz eğer tekne kiraladıysanız marinadan çıkışta solda bir otopark mevcut veya bizim yaptıpımız gibi eşyaları bıraktıktan sonra aracınızı sokak aralarına da bırakabilirsiniz Marina şehir merkezinde olduğundan sorun olmuyor. Biraz güvenlik açığı var gibi, misafirlere kart verilse her giriş çıkışta tekne adı, ponton numarası söylemek gerekmez. Duş ve tuvaletler temiz. Çalışanlar ilgili. Pontona giriş ve çıkışlarda destek ekibi sıkıntısı yaşamadık. Migros çok yetersiz kesinlikle büyütülmeli.

 • avatar

  @gizemaygun9785

  Orman manzaralı şehir merkezine çok yakın olması çok güzel içerisinde ücretli havuzu var keşke denizi de temiz olabilseydi

 • avatar

  @nesrinyildirim3712

  Marmariste gezilecek en önemli yerlerden..şık restorantlar temizz,doğa çok güzel ve huzur verici

 • avatar

  @mustafaozulu

  Marina içinde teknede yaşamaktayım. Palamar ve ön büro mükemmel. Güvenlik elemanları iyi. Tepe yönetim, teknik servis ? Duş başı 6 ay sonra değişti. Oda bozuk çıktı. Kış ortası duş suları ılık, yazın kaynar. Ponton pedestalların aydınlanması eksik. Şıkayetler önemsenmiyor. Bu rahatlık, sırada bekleyen teknelerden kaynaklanıyor sanırım. • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 17:00
  Salı 09:00 - 17:00
  Çarşamba 09:00 - 17:00
  Perşembe 09:00 - 17:00
  Cuma 09:00 - 17:00
  Cumartesi 09:00 - 17:00
  Pazar 09:00 - 17:00

  İşletmeyi Sahiplenin

  Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


  Katkı Sağlayanlar

  Gezilecek Yerler Marmaris Marina Marmaris Marina +908500000000 Sarıana Mah., M.Münir Elgin Bulvarı 38/2, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye Marmaris Marina Marmaris Marina denilince aklınıza tek bir yer gelmesin. Çünkü Marmaris ve çevresi, marinalar bakımından son derece zengin. Marmaris bölgesinde yelken ve yat turizmi oldukça geliştiği için, denizcilere hizmet sunan birçok marina var. Şimdiden iyi keşifler! ₺₺ TR 36.849795 28.281057 True Türkiye Sigara İçilmez Yerel Rehber Nakit, Kredi Kartı
   İçerik Haritası
  1. Ana Sayfa
  2. Marmaris Marina
  3. Marmaris Marina Yorumları
  4. Marmaris Marina Özellikler
  5. Marmaris Marina Fiyat Listesi
  6. Marmaris Marina İletişim
  4.4/5 5