Mavi Çini Mağrası

Mavi Çini Mağrası Mersin bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mavi Çini Mağrası hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mavi Çini Mağrası hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mavi Çini Mağrası düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Mersin Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Mersin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Mavi Çini Mağrası Sigara İçilmez
Mavi Çini Mağrası Park Yeri
Mavi Çini Mağrası Ücretsiz
Mavi Çini Mağrası Açık Hava
+(1)

Konum

Yanışlı, 33700 Gülnar/Mersin, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 4.2 Puan

 • avatar

  Gezen Dünyalı

  Aslında cok az kişinin bildigi ama popurleligini gittikçe artıgı bir yer..diger arkadaşların dedigi gibi güvenli olması acısından da aracınızı dinlenme tesisisine bırakıp ordn patika yola devam edecekseniz..su bazen mevsimsel olarak yükseliyor bunu göze almayı unutmayın..ama cogu zaman dizüstü bir suda yürüyere gecebilirsiniz..kayalık ortamına uygun ayakkabı giymenizi tavsiye ederim????????????????????????

 • avatar

  barış azak

  Deniziyle,rengiyle, görüntüsü ile harika bir yer. Çok şükür uzak diye tertemiz suyu var. Yaz ortasında pazar günü gitmemize rağmen sahilde kimse yoktu. Mağara bölümüne sahilde yüzünüz denize dönükken solda kalan tepedeki patika bir yoldan ulaşıyorsunuz. Yol sizi aşağıya küçük bir sahile ve küçük mağaraya kadar götürüyor. Ana mağaraya geçmek için yüzmeniz gerekiyor. Biz sabah saatlerinde geçmiştik su göğsümüze kadar geliyordu. Gelgit saatlerine göre durum değişebilir. Tekneyle transfer olduğu da söylendi ama pek bilgim yok o konuda. Küçük mağaradada büyük mağarada da kamp yapanlar vardı. Ama daha önce mağarayı su bastığını ve kamp yapanların mahsur kaldığını duyduk. Yani riskli. Ama kesinlikle görülmesi gereken bir yer.

 • avatar

  Deniz Zengin

  Issız ada hissi yaşatan, karadan ulaşması oldukça tehlikeli bir mağara. Biz bölgenin sakinlerinden ufak bir kayık kiralayarak ziyaret ettik. Güzel bir deneyimdi.

 • avatar

  Aysan Tunçdağ

  Mükemmel doğal bir ortam..Yanışlı sahili tarafında herkesin dediği gibi Petrol dinlenme yerine arabayı park edip biraz yürüdük, iki mağara arasında bele kadar su girebiliyorsunuz..Birisi dereceli gözlüğünü suya düşürmüş,mağaraya bıraktık???? Lütfen çöplerinizi bırakmayın!!!!

 • avatar

  Nurullah Mesih Alan

  Aklı olan gitmesin buraya. İnanılmaz zorlu bir yolu var. Çalıların, ağaçların arasından geçerken her tarafımız yara bere oldu. Zaten teçhizatlı gitmezseniz yandınız. Bir de o zahmetli yoldan geri çıkmanız lazım. Etrafta sadece bir petrol var orda da neredeyse hiçbir şey yok. Mağara deseniz inanılmaz rüzgarlı ve dalgalı oluyor. Çadırı sabitlemek imkansız. Çok zor bir gece oldu bizim için, bu eziyeti çekmeye değmez.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz