icon
Yükleniyor..

Mersin Marina

Mersin Marina Mersin bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Mersin Marina hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mersin Marina hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mersin Marina düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Mersin Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Mersin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Göster

Mersin Marina Sigara İçilmez
Mersin Marina Park Yeri
Mersin Marina Ücretsiz
Mersin Marina Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.5454545454545 Puan

 • avatar

  @sadullahvaris

  Çok fazla alış veriş olanağı ve çoğu marka yok fakat kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir yer .. Yer itibariyle lokantalar, kafeler isteğinizi karşılayabilecek kapasitede .. Fiyatlar $$ makul düzeyde . Deniz ise muhteşem .. Balık tutkunu iseniz yüzeyde yüzen balıkları keyifle izleyebilirsiniz ☺️

 • avatar

  @ferhatbay

  Nefes almalık Açık alan alışveriş merkezleri formatında ki ben Bornova Forum veya Kuşadası avm yine Afyon daki Afium gibi tarzları severim :) ki burası marina yani :) İçinde marketi, mağazaları, Cafe ve restaurant ları ile çok büyük olmayan butik ama güzel bir marina :)

 • avatar

  @gmuratbaydur

  Şekil imkanlar marina çok güzel lakin bütün alışverişleri bitirdikten çıkışta birde 20 tl avm nin otoparkından ucret almak ne kadar akıllıca olabilir.. sorunca yönetimden gelen bir emir diyorlar ne kadar güzel...

 • avatar

  @ayseyilmazaktas

  Mağazalar, cafeler ve lunaparkı bir arada bulabilmek güzel. Menü fiyatları öteki şubelere göre biraz daha pahalı ama bu konuma değer.

 • avatar

  @idiriserdogan

  Çok güzel gezilecek yerler tertemiz personel güler yüzlü ve hijyenik fiyatlar normal hijyen kurallarına göre hareket ediyorlar sosyal mesafe uygun teşekkürler saygılar sunuyorum

 • avatar

  @gezilecekyerler

  Mersin Marina denize sıfır alış veriş merkezleri, kafe ve restoranlardan oluşan güzel bir liman. Açık otoparkı var, ücretsiz. Kıyıya sıfır kafeleri mevcut,. Güzel vakit geçirip alış veriş yapabileceğiniz bir yer.

 • avatar

  @keyfegezer

  Koordinatlar ve Frekans 36° 46' 18” Kuzey (North) 34° 34' 32" Doğu (East) - GMT/UMT +2 Telsiz Çağrı VHF Kanalı: 72 Çağrı İşareti : Mersin Marina Mersin marinası uzun süre Mersin Limanı'nin bati bölümünde dalgakıranının sahile bağlandığı noktanın bitişiğindeydi. Fakat kapasitesi yetersiz bulununca bugünkü tesislerin yapılmasına karar verildi. Eski marina balıkçı barınağı haline getirilip, bugünkü marinanin inşaatına başlandı. Iş yap-islet-devre usulü ile ERS firmasınca yapılarak 2006 yılında hizmete açıldı. Marina Mersin Marina aslında marina ile alış veriş merkezinin bir araya geldiği bir komplekstir. Marinanın yanı sıra sahilde lokanta ve kafeler, daha iç kesimde ise lüks mağazalar, sinema salonları vb. vardır. Marinanın bu bölümünün alanı 145 dekardır. Marinanin su bölümü ise dalgakıranlarla korunmuştur. Batı dalgakıranı 1140 metre, doğu dalgakıranı ise 265 metredir. İskele uzunluğu 2500 metre olup bu uzunluk 500 yat için yeterlidir. İskele ve dalgakıranla korunmüş su bölümu alanı 160 dekardır.

 • avatar

  @usamettinolgacy

  . Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalarla kendimi İs yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağını bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplini ile katkı sağlayabileceği noktasında şüphem yok. Önyazımı okumaya incelemeye vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Yakın zamanda sizden olumlu haberler almayı diliyorum.

 • avatar

  @sembolharma

  İlk yıllarına göre daha düzenli ve alternatifi fazla tertemiz.Emegi olanların ellerine saglık

 • avatar

  @ahmetsay

  Elit ve nezih bir yer. Sessiz sakin ve deniz huzuru

 • avatar

  @susesi

  Türkiye'nin en güzel 10 AVM si içinde. Umarım şu korona döneminde havlu atnazlar.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar