icon
Yükleniyor..

Mihrabat Korusu

Mihrabat Tabiat Parkı İstanbul bulunan Parklar 'den biridir. Bu sayfa Mihrabat Tabiat Parkı hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Mihrabat Tabiat Parkı hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Mihrabat Tabiat Parkı düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İstanbul Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Mihrabat Korusu Sigara İçilmez
Mihrabat Korusu Park Yeri
Mihrabat Korusu Ücretsiz
Mihrabat Korusu Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3.6 Puan

 • avatar

  @turgutyildirim

  Ünlü şair Yahya Kemal'in “Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul”şiirini yazdığı yer. Mihrabat Korusu Parkına araç girişine 30tl yayalardanda 12tl alıyorlar.Ama çevrede araç park yeri bayır da olsa mümkün.Parka gelince,bir çok yerde 'servise kapalı alan' levhalarıyla dolaşmanızı kısıtlamışlar.Seyir terası bölümlerinde ise budanmamış,ağaçlar var. ,Çalı çırpıdan bir doğru manzara fotoğrafı çekilemezsiniz ya da etrafı izleyemezsiniz.Adeta zevkinizi restoran bölümüyle sınırlamaya kalkmışlar.Bu arada çalışanlardan biri buranın artık özel sektöre kiralandığını söyledi.Yemek için gidenlere bir şey diyemem ama Mihrabat Korusunu şöyle bir gezsek mi diyenlere tavsiyem listelerine başka bir yer eklemeleri en azından etraf adam edilinceye kadar.

 • avatar

  @suedaturgut

  Koruya giriş ücretli. İçerisinde otopark alanı var. Ayrıca koruya ait restoranda var. Ücretleri biraz yüksek. Belediye tesisi gibi değil. Ancak koruda yürüyüş yapmak çok keyifli havası çok güzel. Ayrıca çok güzel bir boğaz manzarası da var.

 • avatar

  @mervenurcakir

  Boğazı görüyor, manzarası çok güzel. Giriş ücretli, yaya girişi 12 TL, öğrenci için 6 TL. Koruya giden yokuş oldukça eğimli ve yorucuydu, yürüyüş parkurunun uzunluğu bir kilometre civarındaydı. Doğayla iç içe olmak güzeldi fakat çok sinek vardı, rahatsız ediciydi.

 • avatar

  @edak

  Cam ağaçları içerisinde yürüme parkuru olan çok güzel bir park. Icerisindeki işletmeyi önermem fiyatlar astronomik yüksek kalite iyi değil

 • avatar

  @ft

  Özel işletmeciye verilmiş araçla giriş 30₺ büyük bir cafe restoran var otopark yerleri ona ayrılmış koruyu gezmeye gelenlere ücret verseniz dahi restoranta gelmediyseniz valaler otoparka park ettırmıyorlar korunun içindeki yolun kenarlarına park edebileceğinizi söyluyorlar kısaca Mıhrıbat korusu diye bişey yok özel bir işletme almış tesislerini geniş bir araziye yaymışlar koruyu gezmeye gelenler ikinci sınıf muamelesi gösteriyorlar zaten koru için gidecekseniz boşuna gitmeyin

 • avatar

  @omerkucuk

  Burada diğer korulardan farklı olarak içerideki restoran İBB tarafından işletilmiyor, özel. Manzarası en güzel yerler restoran tarafından servis yapılmamaktadır tabelasiyla kapatılmış ve girilmiyor. Diğer korulardaki işletmelerin İBB ye gecmesindeki en büyük fayda bence bu tarz özel restoran işgalinin son bulmasiydi. Yürüyüş yolu ufak ve çok güzel manzarası olan bir yer yok. Burası korular arasında gördüğüm manzarası en zayıf yer. Çok tavsiye etmem.

 • avatar

  @ecenurtr

  Otopark ücretli ama manzarasına değer. Özellikle akşama doğru köprü ışıkları yandığında muhteşem bir manzarası oluyor.

 • avatar

  @rabiagurler

  Sadece yürüyüş yapabildim. İçerisine bi mekan yapmışlar davet nedeniyle halka kapalı. Umduğum gibi değildi. Moloz yığını vardı çok daha bakımlı olabilirdi .

 • avatar

  @satilmiscambasa

  Manzarası muhtesem

 • avatar

  @muslumss

  Her keseye uygun hale getirilmeli


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar