icon
Yükleniyor..

Nazarköy

Nazarköy İzmir bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Nazarköy hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Nazarköy hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Nazarköy düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. İzmir Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için İzmir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Nazarköy Sigara İçilmez
Nazarköy Park Yeri
Nazarköy Ücretsiz
Nazarköy Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 3 Puan

 • avatar

  @gamzeturali

  Burası için rota oluşturup gidip görmeye değecek bir alan göremedim ben şahsen buradan önce şirinceyi ziyaret edip oraya geçtik şahsen bu köyde ilginizi çekecek bir değişiklik göremedim heryerde her tatil beldesinde bulabileceğiniz klasik aksesuar takı v.b. Eşya satılan standlar var sadece onun dışında şahsına münhasır şirin küçük klasik bir köy

 • avatar

  @omerzafernalcaci

  Çok güzel bir yer. Yanlız çarşının içine araç girişine izin verilmiş. Bu nedenle rahat bir şekilde gezilemiyor.

 • avatar

  @xtery55

  Büyük beklentilerle gittiğim ve hayal kırıklığına uğradığım bir gezi oldu. Ben ziyaret ettiğimde köyde sadece (saat:16:00) bir kaç işletme açıktı. Boncuk üreten işletmeler kapalıydı ve işletmelerin çoğu kapanmıştı. Eski popülerliği kalmamış ve çoğu esnaf kepenk kapatmış.

 • avatar

  @muratgungor

  Her taraf nazar bocuklariyla donatilmis muazzam ve sakin bi yer. İnsanları guler yüzlü binbir cesit nazar bocugu var. Giderseniz ugurlu boncuga ugramanizi tavsiye ederim. Butun boncuklari kendileri üretiyorlar yapılışını da orada gorebilirsiniz

 • Gidip görmeye değmez kesinlikle. Torbalıda araba müzesine gitmişken biraz daha gidip görelim dedik. Fiyatlar çok çok pahalı. Satıcılar pazar yeri gibi bağırarak müşteri çekmeye çalışıyor. Köyün içine otopark kurmuşlar ondan bile turistlere kösmeye çalışıyorlar. Gidecekseniz köye girmeden yolun kenarına park edin. Birçok yer gezdim böyle zorlama ve saçma yer gezmedim. Boncuk vs üretim yerleri var ama herhangi bir şehir merkezinde aynı fiyata hatta belki daha uyguna bulabilirsiniz. Kontrolsüzlük hat safhada. Hiçbir kafede yada hediyelik eşya dükkanında fiyat yazmıyor kime ne geçirebilirsem hali var gibi geldi.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar