Onay Sinemaları

Onay Sinemaları Kayseri bulunan Sinema & Tiyatro Salonları 'den biridir. Bu sayfa Onay Sinemaları hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Onay Sinemaları hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Onay Sinemaları düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kayseri Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kayseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin.

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla göster

Onay Sinemaları Sigara İçilmez
Onay Sinemaları Park Yeri
Onay Sinemaları Ücretsiz
Onay Sinemaları Açık Hava
+(1)

Konum

Sorgun Nova Mall AVM içi, 8096. Sk No:5, 07600 Manavgat/Antalya, Turkey Yol Tarifi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar 3 Puan

 • avatar

  Rozerin Aygören

  Birçok güncel vizyondaki filmlere ulaşamadığımız amatörce işletilen aşırı şikayetçi olduğum bir şube. Haftalar hatta 1.5, 2 ay öncesinde vizyona girmiş yapımlarıboş yere sergilemek ya da gişe talebi yüksek farklı yapımları getirtmek yerine çeşitliliği az ve rezil bir katoloğunuz var. Aynı şirketin diğer şubeleri daha çeşitli ve güncelken bunu hiç yakıştıramadım. Ayrıca sergilemeyeceğiniz filmlerin afişlerini asmanız yalancılığın daniskası.

 • seanslar doğru ayarlanmıyor izlenmeyecek filmler 23:00 a konuyor asıl izlenecek filmleri 18:00 dan sonra yayınlamıyorlar örneği hızlı ve öfkeli 9 3D tr dublajı gişe yapacak olan filmleri biraz daha düzenli ayarlarsanız seviniriz bizimde ancak akşam 7 den sonra vaktimiz oluyor filmi izleyemiyoruz

 • avatar

  Serhat Karabulut

  Keyifli bir kaç saat geçirdim tek olumsuz yön salonda klima çalışmıyordu onu da müşterinin az olmasına bağlıyorum gelen olarak kaliteli bir mekan

 • avatar

  B T (Yagobt)

  Salon 1 de film izledim. Koltuklar dar. Ama en rahatsız edici olan çok büyük bir havalandırma motoruna benzer bir ses eşliğinde film izliyor olmanız.

 • avatar

  ilker Saglam

  Pandemi şartlarından mıdır bilmiyorum. Havalandırma olayı yok gibiydi. Bizim gibi ilk defa gidenler için en üst katta köşede bir yerde. Onun dışında bildiğiniz Cinemaximum.


Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar

Benzer Yerler

Japon Bahcesi

Japon Bahcesi

( Yorum)
Ücretsiz
Piazza

Piazza

( Yorum)
₺₺
Tahtakale

Tahtakale

( Yorum)
Ücretsiz
Feraye

Feraye

( Yorum)
Ücretsiz