icon
Yükleniyor..

Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi

Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi Ankara bulunan Alışveriş Merkezi 'den biridir. Bu sayfa Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Ankara Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Ankara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi Sigara İçilmez
Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi Park Yeri
Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi Ücretsiz
Optimum Outlet Ve Eğlence Merkezi Açık Hava
+(1)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 2.375 Puan

 • avatar

  @edaarlier

  Ücret yüksek kalite 0 tavsiyem kimse almasın değişime gönderdim hala bekliyorum her gittiğimde de farklı farklı insanlar mağazaya şikayete geliyor çok pişmanım KEŞKE İADEMİ KABUL ETSELER SOYGUNCULUK BU

 • avatar

  @huseyincingoz

  Kendileriyle çok kötü bir alışveriş deneyimi yaşadık. Aldığımız kusurlu tavayı inceleme için gönderdiler. Sonuç için 3 ay beklettikten sonra tamam değiştirecez dediler. Yeni verdikleri tava da yamuk cikti. Bakalim yenisi için kaç ay bekletecekler. Tavayı değiştirsinler bir daha önünden bile geçmem.

 • avatar

  @fatmanurunver

  Kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. Ürünü satana kadar ilgileniyorlar sonrasında hiçbir şekilde karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Sözde aldığım tencereyi garantiye gönderdiler. 3 ayı geçmesine rağmen hala cevap bekliyorlarmis. Ve ne zaman gelecegi bile belli değilmiş.

 • avatar

  @yaseminkaya

  Elimde olsa 0 yıldız verirdim mağazaya Burdan aldığım amboss marka düdüklümün lastiği 1 ay içinde yıkarkrn 2 ye ayrıldı 3 haftadır bi sonuç alamadım genel merkeze yazdım sağolsunlar 24 saat geçmeden yeni lastiğim elime ulaştı mağazanın müşteri memnuniyet kaygısı sıfır burdan genel merkez çalışanlarına çok teşekkür ederim

 • avatar

  @sahindemir

  Ürünü Satıncaya Kadar İlgileniyorlar.Kesinlikle alışveriş yapmayın.

 • avatar

  @muhammedhasanyu

  Burada adı Mert olan satıcı granit tencere konusunda bizi yanıltarak mal satmaya çalıştı. Granit tencerenin indiksiyon özelliğe sahip olanı sadece bu markada dedi. Hatta önceki mağazada da indiksiyon özellikli dediler yalan mı söylediler dedim olabilir sadece bu markada indiksiyon özelliği var dedi. Bize 2800 liradan çok övdüğü granit tencere setini satmaya çalıştı. Yan mağazadan 1000 tl ye çok daha güvenilir ve kalitelisini aldık. Bu mağazadan alışverişi hiç tavsiye etmem. Anladığım kadarıyla önceki yorumlardan da mallarının arkasında durmadıklarına yönelik bir izlenim edindim.

 • avatar

  @rd

  mağazanızdan markası royal londona ait olan içinde farklı ürünlerinde bulunduğu bir çeyiz paketi aldım fakat ürünlerimde çeşitli tabak içlerinde noktalar soyulmalar vardı mağaza müdürü direkt defolu olduğunu söyleyip incelemeye gönderdi 3 ay sonunda gelen tabaklarımda hiçbir değişiklik yok hatta platin yerleri daha da çok soyulmuş ürünleri bir 3-5 ay daha beklemek istemiyorum aldığım yemek takımını tümden iadesini istiyorum fotoğraflara da bakabilirsiniz Tüketici Hakları'na da şikayetimi yazacağım yeni evli olduğum halde ben kaç aydır yapılan bu hata yüzünden aldığım ürünü kullanamıyorum.

 • avatar

  @nilgunozgur

  Bir hafta önce Kütahya porselen yemek takımı aldım. Az önce teslim edildi. Tam ,sağlam ve çok güzel. Mağazada yardımcı olan satış sorumlusu Gülsen hanıma çok teşekkür ederim. Konusuna hakim, nezaketli, sabırlı. Teşekkür ederim.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar