icon
Yükleniyor..

Papaz Koyu

Papaz Koyu Kumluca bulunan Popüler Yerler 'den biridir. Bu sayfa Papaz Koyu hakkında bilgi vermek amacıyla YerelBot tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur. En kısa sürede Yerel Rehber ekibimiz tarafında güncellenecek ve daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Papaz Koyu hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı yakında tekrar ziyaret edin. Yerel Rehberlerin Papaz Koyu düşüncelerini okumak için yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Kumluca Bölgesinden daha fazla gezilecek yer keşfetmek için Kumluca sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri güncellemek için Yerel Rehber başvurusu yapabilirsin. 

Yerel Rehber olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Papaz Koyu Sigara İçilmez
Papaz Koyu Park Yeri
Papaz Koyu Ücretsiz
Papaz Koyu Açık Hava
+(2)

Sıkça Sorulan Sorular


Konum


Yorumlar 4.8 Puan

 • avatar

  @yasincandan

  Günlük piknik alanı. Sahil ve deniz güzel. Her yerdeki problemler var. Gelenler çöp atmaktan aciz. Otoparkı var. Çadır ve karavana izin verilmiyor. Su ve tuvalet mevcut. Sürekli temizliği yapılıyor fakat millet pis. Tevsiye edilir. Mangal yapılabiliyor.

 • avatar

  @degisikhesap

  Kamp için hairka ötesi bir yer. Deniz kenarında kampa ve ateş yakmaya izin verilmiyor ama diğer kısımlarda izin var. Yemek yerken arılar biraz rahatsız etse de muhteşem bir yerdi. Denizi çarşaf gibiydi. sabahın ilk ışıklarında girmiştik ve ılık, harika bir suyu vardı, kimsecikler yoktu. 2 tane duş alma yeri var ve mescid bile vardı karşıda. Arabayla 5 km ileride ise marker tarzı şeyler vardı. İster ailenizle ister kendiniz gidip, çadır kurup yada piknik yapıp hem de yüzebileceğiniz çok güzel bir yer. Öneriyorum gitmenizi

 • avatar

  @avahmetaydogmus

  Yarı taş yarı kum var ama genel taş birden derinlesmiyor çocuklar icin uygun genel anlamda güzel yoğun olduğunda deniz biraz kirleniyor

 • avatar

  @mustafakoc

  Çamlık içerisinde piknik yapılabilinir. Market var fiyatları uygun. Plajı kum, plaj su başlangıcı 2-3 metre uzunluğunda çakıl olsa da yaklaşık 15-20 metre boyunuzu geçmeyecek ılık suyu temiz.

 • avatar

  @serdardemircioglu

  Aileniz ile bolca vakit geçireceğiniz kamp yapıp denize girebileceğiniz güzel bir koy denizi temiz ama taşlık içerisinde oturma alanları, temiz su, duş, Wc ve mangalınızı yapabileceğiniz yerler var Kumluca belediyesine burdan böyle bir ortam sundukları için teşekkür ederim. Not: Çöplerinizi çöp kutularına atın merak etmeyin ÜCRETSİZDİR. Çevremizi temiz tutalım.


Yorum yazabilmek için gerekli.Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 17:00
Pazar 09:00 - 17:00

İşletmeyi Sahiplen

Bu işletme sizemi ait ? Hemen bize ulaşın ve işletmenizi yönetmeye başlayın.


Katkı Sağlayanlar